KAUNAS vs KM TORNADO - AKS PROJEKTAI (77:41)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 15 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Tornado - AKS Projektai" varžovams priešinosi du kėlinius

2010 gegužės 15 d., Šeštadienis, 18:24 val., peržiūros: 4300
Šeštadienio popietę KKL "Laikinosios Sostinės" taurėje "Kaunas" savo aikštėje priėmė svečius – "Tornado AKS Projektus". Atkaklesnė kova rungtynėse vyko pirmųjų dviejų ketvirčių metu, vėliau šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pergalės neilšleido iki rungtynių pabaigos 77:41.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Karolis Poderis, tačiau Vytenis Preidis ir Kęstutis Vaičekauskas atsakė penkiais taškais (5:2). Vis tik, jaunieji "Tornado – AKS Projektų" krepšininkai neketino pasiduoti ansčiau laiko. Martynas Rimša ir Deividas Valatkevičius pelnė po du taškus, o Justas Valčiukas pridėjo tritaškį (5:9). Į tokį jaunųjų varžovų "išsišokimą" šeimininkai atsakė spurtu 12:2, kuris tęsėsi iki kėlinio pabaigos (17:11).

Antrojo kėlinio pradžioje Martynui Rimšai ir Mantui Lauraičiui pavyko savo komandos deficitą sumažinti iki 3 taškų (18:15). Tada Valdas Vaksmanas ir Julius Navickas pelnė kartu 6 taškus vėl padidindami savo pranašumą (24:15). Komando kapitnono Manto Lauraičio vedini svečiai sužaidė puikią atkarpą puolime ir po spurto 2:7 komandas skyrė tik 4 taškai (26:22). Tačiau kėliniui paigiantis pasikartojo pirmojo ketvirčio scenarijus: "Kaunas" spurtavo, o "Tornado AKS Projektai" stoviniavo "sausi". Giedrius Ratautas sumetė dvi baudas, o Emilis Vaitkaitis pridėjo keturis taškus ir šeimininkai po pirmosios rungtynių pusės priekyje (32:22).

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 7:2 ir komandas skyrė jau 15 taškų (39:24). Justo Furmanavičio ir Deivido Valatkevičiaus dvitaškiai kiek sumažino svečių atsilikimą (41:28). Vis tik, "Tornado – AKS Projektų" žaidimo pagerėjimas baigėsi taip pat greitai kaip ir prasidėjo. Manto Lenkaus vedini "Kauno" krepšininkai surengė spurtą 13:0 ir skirtumas tarp ekipų šoktelėjo jau iki 26 taškų (54:28). Galiausiai kėliniui baigiantis, svečių stovykloje taškų "badą" nutraukė Vytautas Ivanauskas, pataikęs iš toli (54:31).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo Aido Daniūno dvitaškiu, į kurį Martynas Rimša ir Karolis Poderis atsakė keturiais taikliais baudų metimais (56:35). Tačiau, kur kas pajėgesni "Kauno" krepšininkai jauniesiems varžovams nebuvo linkę nuolaidžiauti. Kęstučio Vaičekausko vedini šeimininkai spurtavo 9:0 ir komandas skyrė jau nepadorus skirtumas – 30 taškų (65:35). Deividas Valatkevičius pelnė du taškus su pražanga, o Mantas Lauraitis realizavo vieną baudą iš dviejų, savo ruožtu Julius Navickas atsakė dvitaškiu (67:39). Kėliniui baigiantis reikalus šeimininkų puolime ėmėsi tvarkyti Vytenis Preidis, pelnęs šešis taškus iš eilės, o Kęstutis Vaičekauskas ir Emilis Vaitkaitis pridėjo po du. Svečiams reikėjo tenkintis Deividas Valatkevičius vienu taikliu dvitaškiu per tą patį laiką. Įtikinama "Kauno" pergalė prieš "Tornado – AKS Projektus" rezultatu (77:41).

"Kauną" į pergalę vedė: Kęstutis Vaičekauskas 18 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd, 4 perimti kam), Vytenis Preidis 12 taškų (4 atk. kam, 4 rez. perd), Žilvinas Leonavičius ir Mantas Lenkus (11 atk. kam) po 10 taškų

"Tornado – AKS Projektų" ekipoje išsiskyrė: Deividas Valatkevičius 11 taškų, Mantas Lauraitis 10 taškųMartynas Rimša 8 taškai (4 atk. kam)
"Topo Centras" nepaliko vilčių jauniesiems "Tornado - AKS Projektai" krepšininkams (2010 gegužės 07 d., penktadienis, 20:18 val.)"KM Tornado - AKS projektai" iššvaistė turėtą persvarą, tačiau iškovojo pergalę (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 18:57 val.)Fiziškai stipresni Šakių "KK Splito" krepšininkai nepagailėjo jaunųjų "KM Tornado - AKS projektai" žaidėjų (2010 gegužės 21 d., penktadienis, 19:44 val.)Visas rungtynes užtikrintai pirmavę "ISM" neleido jauniesiems " KM Tornado - AKS projektų" krepšininkams nė pasvajoti apie pergalę (2010 gegužės 14 d., penktadienis, 19:03 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje sėkmė šypsojosi "Dumblui" (2010 gegužės 21 d., penktadienis, 20:42 val.)"Kauno technikos kolegija" palaužė "Kaunas" ekipos pasipriešinimą (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 19:28 val.)"Topo centras" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš "Kaunas" penektuką (2010 gegužės 08 d., šeštadienis, 16:53 val.)Dramatiškų rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidė "Kaunas" (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 22:15 val.)