INFOFACE & KAVEIKTI.LT vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (69:119)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 11 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Energijos sistemų servisas" sutriuškino "Infoface - Kaveikti.lt"

"ESS" ekipoje"Laikinosios sotinės" turnyre pirmas rungtynes sužaidė Tomas Janušauskas
2008 gegužės 11 d., Sekmadienis, 22:33 val., peržiūros: 7636

Šiandien, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Laikinosios sostinės" taurės turnyro "B" pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Infoface – Kaveikti.lt" (šeimininkai) ir "Energijos sistemų servisas" (svečiai) komandos. Pirmasis rungtynių kėlinys buvo pakankamai atkaklus ir svečiai susikrovė tik keturių taškų pranašumą. Bet vėliau aikštelės šeimininkai išsimušė iš ritmo ir perleido iniciatyvą varžovams. "ESS" diktuodami savo žaidimo sąlygas, užtikrintai užbaigė dvikovą ir iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu 69-119.

Rungtynės prasidėjo "Energijos sistemų serviso" krepšininkų laimėtu ginčo kamuoliu, bet pirmieji taškus suskubo pelnyti aikštelės šeimininkai. Kėlinio pradžia buvo kiek vangoka, tačiau krepšininkai greitai apsiprato ir užvirė atkakli kova. "ESS" gretose puikiai pasirodymą pradėjo E.Sliežauskas, svarbiais komandai momentais imdamasis iniciatyvos ir pelnydamas reikšmingus taškus. "Infoface – Kaveikti.lt" ekipos gretose trūko aiškaus lyderio, bet tai jiems nesutrukdė puikiai žaisti. Po šio kėlinio, rezultatu 20-24, pirmavo svečiai.

Antrojo ketvirčio metu "Energijos sistemų servisas" parodė savo tikrąsias galimybes. Žaisdami "aukštu" penketu, svečiai smarkiai pranoko varžovus ūgiu, tai leido didžiule persvara laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių. Visiškai dominuodami baudos aikštelėje, svečiai pradėjo dominuoti ir jų persvara prieš varžovus augo kaip ant mielių. Puikiai pasirodė T.Janušauskas, nors tai ir buvo pirmosios jo rungtynės "ESS" komandoje. Taip pat svarų indėlį po krepšiais atliko D.Pugžlys ir M.Gailiūnas. Po pirmosios rungtynių pusės, rezultatu 32-50, užtikrintai pirmavo svečiai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. "Infoface – Kaveikti.lt" neturėdami ką veikti baudos aikštelėje, ten situaciją kontroliavo "Energijos sistemų serviso" aukštaūgiai, rinkosi atakas iš toli. Deja, šiandien šeimininkams "nelindo" ir beveik visi tolimi metimai skriejo pro šalį (12-2), o svečių gretose iš toli užtikrintai šaudė E.Sliežauskas, per rungtynes viso įmetęs 7 tritaškius iš 10-ies. Jau pradėję triuškinti varžovus, svečiai pergalingai užbaigė trečiąjį kėlinį – 46-86.

Rungtynių pabaiga tebuvo formalumas. Ne kartą svečių krepšys sudrebėjo po efektingų M.Gailiūno ir T.Janušausko dėjimų iš viršaus. Nors ir svečiai atpalaidavo gynybos gniaužtus ir varžovai sugebėjo surinkti daugiau nei dvidešimt taškų, "ESS" užtikrintai žengė pergalės link ir nepalikdami "Infoface – Kaveikti.lt" ekipai jokių šansų, iškovojo pergalę rezultatu 69-119.

Po rungtynių "Infoface – Kaveikti.lt" kapitonas buvo nusiminęs dėl pralaimėjimo. Jo nuomone, nepilna komandos sudėtis ir fenomenalus varžovų pataikymas, neleido šiandien pagalvoti apie teigiamą rungtynių baigtį. Teisėjams (su šypsena veide) buvo skirta po 8-is balus.

"ESS" krepšininkai džiaugėsi iškovota pergale. Nemažas E. Sliežausko indėlis ir tinkamai išnaudotas komandos ūgio pranašumas, leido svečiams iškovoti lengvą pergalę. Teisėjams skirta po 9-is balus.

Rezultatyviausias "Infoface – Kaveikti.lt" ekipoje buvo E.Daunora – 23 taškai (5 atk. kam.).

"ESS" komandoje daugiausiai pasižymėjo E.Sliežauskas – 29 taškai (4 atk. kam.). Prie pergalės nemažai prisidėjo ir D.Pugžlys – 19 taškų ir 19 atkovotų kamuolių, M.Gailiūnas – 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių bei T.Janušauskas – 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Agava" įrodė savo pranašumą prieš "Infoface & Kaveikti.lt" (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)"Kauno SRC" po nesunkios kovos eliminavo "Infoface&kaveikti.lt" (2008 gegužės 27 d., antradienis, 21:04 val.)"Šilduva" užtvėrė "Energijos sistemų servisui" kelią į "Laikinosios sostinės Didžiosios taurės" turnyrą (2008 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"Infoface - Kaveikti.lt" sutriuškino "TV Meistrai - PC Reda" ekipą (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:04 val.)"ESS" sudėtyje "amerikonų" invazija nušlavė iš savo kelio "TV Meistrus - PC Reda" (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 22:09 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Agavos" krepšininkai (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:20 val.)"Kauno Vandenys - ONN" pateko į pusfinalį (2008 birželio 10 d., antradienis, 21:50 val.)Sunki "Šilduvos" pergalė (2008 gegužės 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)