BC RYKLIAI vs BC ROKAI & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (64:108)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 16 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

BC "Rokai - Krovinių Pervežimas.lt" nepasigailėjo BC "Rykliai" ekipos

2011 gegužės 16 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 4014

Pirmadienį (05.16), Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės 2011", "Mažosios taurės" rungtynės, kuriose susitiko BC "Rokai – Krovinių Pervežimas.lt" (svečiai) ir BC "Rykliai" (šeimininkai). Nors pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau vėliau svečiai perėmė iniciatyva ir pradėjo tolti nuo varžovų. Trečiajame kėlinyje BC "Rokai – Krovinių Pervežimas.lt" pradėję triuškinti varžovus nesulaikomu puolimu ir vertę juos daryti daugybę klaidų, nugalėjo rungtynėse rezultatu – 64:108 (21:23, 10:22, 15:38, 18:25).

Rungtynės prasidėjo nervingai. Abi komandos darė daug pražangų ir ekipoms neretai tekdavo stoti prie baudos metimų linijos. Nors svečiai išsiveržė į priekį (2:5), tačiau šeimininkai suskubo išlyginti rezultatą ir jį persverti (9:7). Po dar kelių akimirkų svečiai persvėrė rezultatą (9:11), tačiau praleido šešis taškus be atsako ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje (15:11). Ilgai vytis neteko jau po kelių atakų rezultatas lygus (19:19), o kėlinio pabaigoje BC "Rokai – Krovinų Pervežimas.lt", net įgijo dviejų taškų pranašumą – 21:23.

Nors po pirmojo kėlinio buvo galima tikėtis atkaklios kovos, tačiau pasipylusios BC "Rykliai" ekipos klaidos, leido varžovams nutolti. Laimėję atkarpą (4:12), svečiai įgijo dviženklę persvarą (25:35). Ir nors po taiklių V.Kisieliausko ir N.Čekaičio metimų, šeimininkai šiektiek sumažino skirtumą (31:39), tačiau nuo to laiko šiame kėlinyje taškų nebepelnė ir skirtumas padidiėjo iki 14 taškų – 31:45.

Trečiajame ketvirtyje BC "Rykliai" įkrito į duobę ir skirtumas ėmė augti kaip ant mielių. Per pirmas keturias kėlinio minutes skirtumas pasiekė 20 taškų ribą (41:61), o dar po kelių akimirkų jau siekė 25 taškus (45:70). Visgi, tai buvo dar nepabaiga. Per likusį kėlinio laiką skirtumas perkopė trisdešimties taškų ribą ir netgi beveik pasiekė 40 taškų atžymą. BC "Rokai – Krovinių Pervežimas" per šį kėlinį pelnė 38 taškus ir ženkliai padidino skirtumą – 46:83.

Ketvirtajame kėlinyje teliko išspręsti formalumus. Tikriausiai vienintelis svečių ekipos tikslas likęs šiose rungtynėse buvo pelnyti šimtąjį tašką, ką jiems pavyko padaryti be didesnio vargo. Kėlinio pradžioje skirtumas beveik nekito ir išsilaikė ties 40-44 taškų riba. Tačiau įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė 46 taškų ribą (53:99). BC "Rykliams" buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 39 taškų, tačiau rungtynės baigėsi svečiams turint 44 taškų persvarą – 64:108.

Tai buvo antroji BC "Rokai – Krovinių Pervežimas.lt" ekipos pergalė ir antrasis BC "Rykliai" ekipos pralaimėjimas B pogrupyje.

Po rungtynių pakalbintas BC "Rokai – Krovinių Pervežimas.lt" ekipos treneris, A.Čekanauskas, teigė: "Vakar ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą "Pavasario taurėje", todėl šiandien buvo labai užsivedę ir išliejo visą pykti, tai parodo ir rezultatas".

BC "Rykliai": T.Ramanauskas 18 (12/16 baudos metimų, 3/18 dvitaškių, 14 atk.kam., 10 išprovokuotų pražangų), V.Kisieliauskas 11, N.Čekaitis 9 taškai (10 atk.kam).

BC "Rokai – Krovinių Pervežimas.lt": G.Bačiulis 25 (11 atk.kam., 7 rez.perd., 5 per.kam), M.Ručinskas 25, K.Rainys 18, M.Staskevičius 17 taškų.

"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" nesunkiai laimėjo susitikimą (2011 gegužės 13 d., penktadienis, 22:19 val.)KK "Persvara" įveikė BC "Ryklius" ir pateko į "Iššūkio" taurės ketvirtfinalį (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje nepasigailėjo varžovų ir iškopė į ketvirtfinalį (2011 gegužės 29 d., sekmadienis, 19:51 val.)BC "Rykliai" iškovojo pirmąją dramatišką pergalę "Laikinosios Sostinės" taurėje (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)"Kaunas" iškovojo antrą pergalę "Laikinosios sostinės 2011" Mažojoje taurėje (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Kaunas" įsirašė triuškinančią pergalę į savo sąskaitą (2011 gegužės 10 d., antradienis, 13:16 val.)