KK SNAIPERIAI & VDU-2 vs FORTO SIENA (59:78)"AUKSO+" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 15 d., Antradienis, 19:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Atkrintamasias varžybas "Forto siena" pradėjo pergale

R.Ostreika pelnė 22 taškus ir atkovojo 17 kamuolių
2008 balandžio 15 d., Antradienis, 21:12 val., peržiūros: 7224
VDU sporto centro salėje susitiko "KK Snaiperiai & VDU-2" (šeimininkai) ir "Forto sienos" (svečiai) komandos, kurios pradėjo ir "Aukso+" lygos atkrintamasias varžybas. Po ramios kovos pergalę rezultatu 78:59 iškovojo "Forto sienos" ekipa ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja rezultatu 1:0.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Forto sienos" komanda, tačiau į tai
"KK Snaiperiai & VDU-2" atsakė 5-iais taškais. Vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos gana sėkmingai atakavo iš įvairių distancijų. Visgi šiek tiek geriau sekėsi svečių komandai, kuri po pirmųjų 10-ties kovos minučių turėjo 2-ų taškų pranašumą (21:19).

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais tritaškiais metimais, o vėliau sėkmingai atakavo ir iš artimesnių distancijų. Visgi nei vienai iš komandų nesisekė įgyti aiškaus pranašumo ir artėjant antrajam ketvirčiui į pabaigą vos dviejų taškų skirtumu pirmavo
"KK Snaiperiai & VDU-2" (35:33). Tačiau tada "Forto siena" surengė spurtą 6:0 ir užbaigė antrąjį ketvirtį turėdama 4-ių taškų pranašumą (39:35).

Po didžiosios pertraukos ir toliau "Forto siena" išlaikė savo krepšį "sausą" – laimėta dar viena atkarpa 7:0 ir pranašumas pirmą kartą šiose rungtynėse pasiekė dviženklį skaičių (46:35). Tačiau vėliau aikštelėje pradėjo dominuoti
"KK Snaiperiai & VDU-2" komanda, kuri iki kėlinio pabaigos skirtumą sumažino iki 3-ų taškų (48:51).

Įspūdingai lemiamą ketvirtį pradėjo "Forto sienos" vyrai – laimėta atkarpa 16:0 praktiškai nulėmė rungtynių baigtį. Šiame kėlinyje
"KK Snaiperiai & VDU-2" komandai akivaizdžiai pradėjo trūkti jėgų (visas rungtynes žaidė 5-i krepšininkai) ir vis sunkiau jiems buvo rasti kelių prie varžovų krepšio, tuo tarpu svečiai ramiai išlaikė įgytą pranašumą ir laimėjo rungtynes, nugalėdami priešininkus rezultatu 78:59.

Sunkiai sulaikomas nugalėtojų komandoje buvo R.Ostreika (22 pelnyti taškai, 17 atk. kam., 34 naud. balai). Puikiai jam talkino T.Rekstys (20 taškų) ir L.Valantinas (13 taškų), o M.Mankevičius atkovojo 13 atšokusių kamuolių.

"KK Snaiperiai & VDU-2" komandoje rezultatyviausiai žaidė V.Lukošius (23 taškai), R.Ringys (18) ir A.Nanartonis (10).

"Forto sienos" treneris K.Žarnauskas teisėjų darbą vertinti atsisakė, tuo tarpu
"KK Snaiperiai & VDU-2" komandos strategas A.Juknevičius arbitrams skyrė po devynis balus. Treneris kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį nurodė mažą žaidėjų skaičių, be to, ir varžovai buvo stipresni.
Pusfinalį "Forto siena" pradėjo pergale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:09 val.)Lengva "Forto sienos " pergalė (2008 balandžio 18 d., penktadienis, 20:19 val.)Galingai sužaidusi pratęsimą "Forto Siena" išplėšė pergalę (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 19:05 val.)Dramatiškose rungtynėse "Forto Siena" pegalė (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Po ilgos bei sunkios kovos "Forto Siena" palaužė "TopSport" ekipą (2008 kovo 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)Sėkmingesnis ketvirtasis kėlinys leido "Pravieniškių Fortūnai" pasiekti svarbią pergalę (2008 kovo 12 d., trečiadienis, 21:03 val.)Ir antrą kartą pajėgesnė buvo "Forto siena" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 21:21 val.)"KK Snaiperiai & VDU2" neatsilaikė prieš "Forto sieną" (2008 balandžio 01 d., antradienis, 21:12 val.)"Forto Siena" "Energijos Sistemų Servisui" pasirodė per aukšta (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:15 val.)Nieko nelemiančiose rungtynėse pergalę iškovojo "Forto siena" (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)