ELEKTRĖNŲ "VERSMĖS" GIMNAZIJA vs ŽIEŽMARIŲ VIDURINĖ MOKYKLA (70:76)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 15:45 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai LT-26115

Elektrėnų "Versmės" gimnazija debiutavo pralaimėjimu

2010 kovo 19 d., Penktadienis, 09:13 val., peržiūros: 3249
Kovo 18 dieną, ketvirtadienį, pilnutėleje Elektrėnų sporto centro salėje, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos krepšininkai "Krepšinis.net" taurės pietryčių pogrupio rungtynėse susitiko su Žiežmarių vidurine mokykla. Pergalę po atkaklios kovos rezultatu 76:70 iškovojo Žiežmarių vidurinės mokyklos komanda.

Rungtynės prasidėjo „Versmės“ gimnazijos lyderio Mizaro dvitaškiu. Tačiau rungtynių pradžia sėkmingiau sužaidė svečių komanda, kuri po Jankūno tritaškio išsiveržė į prieki (5:9). Nors šeimininkų komanda puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių, tačiau jiems nepavykdavo pelnyti taškų ir svečiai toliau tolo (5:13). Šeimininkai nepasimetė ir po Dabužinsko tritaškio nuo lentos skirtumą sumažino (10:13). Pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi svečiams pirmaujant 13:18.

Antrojo kėlinuko pradžią puikiai sužaidė versmiškiai, kurie po Dabužinsko tritaškio ir keturių iš eilės taiklių Mizaro baudos metimų išlygino rezultatą (20:20). Tai privertė Žiežmarių trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Tačiau tai nelabai padėjo, nes šeimininkai ir toliau žaidė puikiai ir po keturių iš eilės Karolio Jovaišos taškų įgijo rekordinė persvarą (22:28). Svečiai atsitiesė daugiausia Jankūno pagalba vienuolika jo taškų, dar du pridėjo Bielskis ir svečiai jau pirmavo dvejais taškais (30:32), šeimininkai nesutriko ir kėlinuką užbaigė tritaškiu bei perimtu kamuolių ir išėjo ilsėtis į didžiąją pertrauką pirmaudami rezultatu 39:36.

Trečiasis kėlinukas prasideda Jovaišos dvitaškiu. Toliau vyko mini kova tarp komandų lyderių Mizaro ir Jankūno, kurią minimalia persvara 6:7 laimėjo svečių komandos lyderis, tai svečiams padėjo atstatyti lygybę. Kol Jankūnas ilsėjosi, Mizaras toliau siautė aikštelėje, kurį baudom stabdė svečių komandos žaidėjai. Trečiojo kėlinuką užbaigė svečių komandos žaidėjas Bielskis įmesdamas tritaškį, po trečiojo kėlinuko priekyje buvo svečių ekipa (55:58).

Paskutinį rungtynių ketvirtį šeimininkai pradėjo tritaškiu (58:58). Rungtynės ir toliau klojosi taškas į tašką. Po Kerdoko dvitaškio ir įspūdingo Valeitos stogo svečių ekipai rezultatą iki minimumo sumažino šeimininkai (66:65). Pačioje rungtynių pabaigoje išryškėjo „Versmės“ ekipos žaidėjų nuovargis, tai leido nutolti svečiams (65:72). Mizaras įmeta dvitaškį su pražanga, tai atgaivina viltis šeimininkams iškovoti pergalę, tačiau Jankūnas keturiais iš eilės pelnytais taškais pražudo šeimininkų ekipos viltis pasiekti pergalę, ir ji priversta pripažinti svečių pranašumą rezultatu 70:76.

Naudingiausiai Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komandoje žaidė: I.Mizaras (39tšk, 9atk.), M.Dabužinskas (10tšk., 5 perimti.k.) K.Jovaiša 9, M.Staliulionis 7, R.Kerdokas 3, I.Miškinis ir I.Valeita 1.

Geriausi Žiežmarių vidurinė mokyklos žaidėjai: I.Jankūnas (38tšk., 8atk.k), D.Šumskas 12, E.Urbonavičius 7, T.Kairys 6, T.Miškauskas 5, I.Bielskis 4, E.Venskus ir J.Tebėra 2.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos trenerė Diana Niparavičienė: Manau, kad sužaidėme geras rungtynes, tai buvo pirmosios mums varžybos, kurios buvo labai svarbios psichologiniu požiūriu. Pačias rungtynes žaidėme gerai, tiesa paleidome rungtynių galą. Pritrūko patirties ir fizinės jėgos, galbūt tai mano kaltė, ko gero reikėjo dažniau keisti žaidėjus, taigi pralaimėjau aš, o ne komanda. O žvelgiant į ateitį tikimės išeiti į kitą etapą ir išvykoje atsirevanšuoti Žiežmarių komandai,

Žiežmarių vidurinės mokyklos treneris Rimas Levulis: Rungtynės klostėsi sunkai, salė nauja, žaidėjai jaudinosi abi ekipos panašaus pajėgumo tai atspindi ir rezultatas, pabaigoje pavyko keli metimai, todėl ir iškovojome pergalę. Namie tikimės vėl nugalėti, kadangi iškovojome pergalę išvykoje ir pretenduojam į pirmą-antrą vietą grupėje, ir ateity kovosim dėl patekimo į kitą etapą. O toliau bus matyt, sunku pasakyt ar pretenduojam į čempiono titulą, nes komanda sudaryta iš dešimtų vienuoliktų klasių žaidėjų, tai jauna komanda, nepatyrus, tai pagrindinė mūsų užduotis patekti į sekanti etapą, o kaip bus toliau matysime.

Parengė Giedrius Leskauskas
Elektrėnai

Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija iškovojo įspūdingą pergalę (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 19:11 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 kovo 23 d., antradienis, 21:06 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)"Pietryčių" pogrupyje Riešės gimnazija nugalėjo Elektrėnų moksleivius (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Tęsiasi Stakliškiečių pergalingas žygis (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla gavo skaudų antausį nuo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)