YIT KAUSTA vs NAFTELF & NOWACO (48:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 17 d., Antradienis, 19:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"YIT Kausta" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco"

2009 vasario 17 d., Antradienis, 23:57 val., peržiūros: 3798
0
0

Šiandien (02.17), YIT Kaustos sporto salėje, susitiko "YIT Kausta" (šeimininkai) ir "Naftelf & Nowaco" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių komandos parodė, jog be kovos nepasiduos, tačiau šįkart svečiams sekėsi geriau ir jie iškovojo pergalę.

Nuo pat susitikimo pradžios abi ekipos stengėsi nepaleisti savo konkurentų toliau, per keletą pirmųjų minučių spurtavusi "YIT Kausta" surenge 3 rezultatyvias atakas ir atkarpą laimėjo (5:0). Tačiau nė viena iš komandų nesugebėjo įgyti solidesnės persvaros ir rungtyniavo taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio šeimininkai laimejo pirmąją atkarpą 3 taškais.

Antrojo ketvirčio pradžia vyko taškas į tašką, ir tik įpusėjus kėliniui svečiams pavyko spurtuoti ir atsiplėšti. Dėka keleto tolimų metimų, svečiai įgijo 9 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos nekeitė stiliaus – svečių ekipa stengėsi propaguoti greitą žaidimą, kas jiems puikiai sekėsi ir jie vis tolo ir tolo. "YIT Kaustos" krepšininkams nepavyko primesti jiems palankaus pozicinio žaidimo, todėl jiems nesisekė. Po trijų kėlinukų "Naftelf & Nowaco" pirmavo jau 20 taškų persvara.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų komanda iš visų likusių jėgų bandė pavyti varžovus, tačiau svečių komanda žaidė solidžiai ir neleido "YIT Kaustos" komandai pernelyg priartėti. Einant rungtynėms i pabaigą "YIT Kausta" dar bandė pasivyti, tačiau deficitą sugebėjo sumažinti vos iki 12.

"Naftelf & Nowaco" komandos treneris sakė, kad jo komandai šiandien puikiai sekėsi, nes jie buvo padarę išvadas po paskutiniųjų rungtynių su "YIT Kausta",žaidėjai buvo nusiteikę laimėti. "YIT Kausta" ekipos treneris pakalbintas teigė, jog šiandien varžovai buvo labiau susikaupę ir stipresni. O jo komanda sužaidė pagal galimybes.

"Sanistal" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 sausio 20 d., antradienis, 22:33 val.)"YIT Kausta" palaužė "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)"YIT Kausta" nugalėjo "Sanistal" (2009 vasario 13 d., penktadienis, 00:26 val.)"KK Policija" turėjo pripažinti "Naftelf - Nowaco" pranšumą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:28 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)Pirmąją pergalę sezone iškovojo "Naftelf & Nowaco" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 18:58 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)"YIT Kausta" nesunkiai įveikė "Kautros" ekipą (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)"YIT Kausta" iškovojo svarbią pergalę (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)