KAUNO STUMBRAS vs TOPO CENTRAS (47:54)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 14 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

"Topo Centras" įveikė "Kauno Stumbrą"

2012 gruodžio 14 d., Penktadienis, 22:43 val., peržiūros: 2732

Penktadienį, Gruodžio 14 dieną, Atžalyno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, A pogrupio, rungtynės, tarp "Kauno Stumbro" (šeimininkai) ir "Topo Centro“" (svečiai) ekipų. Beveik visų rungtynių metu pirmavę svečiai, pabaigoje vos nepaleido pergalės iš savo rankų, tačiau jiems vis dėl to pavyko ją išlaikyti. Rungtynių rezultatas – 47:54 (9:15, 18:16, 11:12, 9:11).

Pirmą kėlinį geriau pradėjo šeimininkai. Tačiau jau netrukus svečiai surengė spurtą 0:9 ir įgijo septynių taškų pranašumą. Į šį varžovų spurtą, šeimininkai atsakė taikliu tritaškiu ir dvitaškiu, kurie leido jiems sumažinti skirtumą iki minimumo. Dėje, kėlinio pabaigoje M.Reutas smeigė du tolimus metimus ir svečių pervarą vėl išaugo. Rezultatas po kėlinio – 9:15.

Antrą kėlinuką svečiai pradėjo dvitaškiu metimu, tačiau šeimininkai į tai atsakė spurtu 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo penkis taškus pelnęs A. Piešinas. Deja, jie pirmavo neilgai, svečiai netrukus rezultatą išlygino, o po to ir persvėrė. Rezultatas po dviejų kėlinių – 27:31.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai ir toliau neleido savo varžovams atitrūkti toliau. Tačiau kėliniui jau įpusėjus svečiai surengė spurtą 0:9 ir įgijo septynių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo M.Kemzūra pataikęs tritaškį metimą. Kėlinio pabaigoje šeimininkų komandos žaidėjas A.Pocevičius dar pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą. Rezultatas po trijų kėlinių – 38:43.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo dar labiau sumažinti skirtumą, kuris po dviejų taiklių V. Priešino baudų metimų, sumažėjo iki dviejų taškų. Svečiai į tai taip pat atsakė dviem taikliais baudų metimais. Tačiau tada šeimininkai surengė mini spurtą 4:0 ir išlygino rezultatą. Deja, tai buvo viskas ką jiems pavyko pasiekti, nes svečiai kėlinį užbaigė pelnydami septynis taškus bet atsako ir laimėjo šį susitikimą. Rezultatas po keturių kėlinių – 47:54.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris, P.Kvederys kalbėjo : "Žaidėm apylygiai, truputį pritrūkom jėgų ir sėkmės. Nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų.“

Svečių komandos treneris A.Drevinskas sakė: „Šiandien žaidėm chaotišką žaidimą. Gal šiek tiek nuvertinom varžovą, galvojom, kad bus lengviau.“

Geriausiai šeimininkų komandoje pasirodė Vaidas Piešinas 15 tšk., Arūnas Pocevičius 7 tšk., Povilas Kvederys 7 tšk.

Svečių komandą į pergalę vedė Mindaugas Reutas 25 tšk., Mindaugas Kemzūra 10 tšk., Aurimas Dervinskas 7 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

TomTJ2012 gruodžio 14 d., 23:52 val.

statistas, pasitaisome 5/60 baudu netikiu kad imanoma vienam zmogui sitaip mesti :) Pasitaisome.

"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno stumbrą" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:43 val.)"Eoltas" įveikė "Kauno stumbro" ekipą (2013 kovo 08 d., penktadienis, 00:35 val.)"Topo Centras" po pratesimo įveikė "Baubilą" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Chemcentras" pratęsime palaužė "Kauno Stumbrą" (2013 sausio 08 d., antradienis, 22:17 val.)Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Sabonio KC ADMIN" ekipa be didesnio vargo įveikė "Topo centrą" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 23:31 val.)Per ketvirtą kėlinį "Autotoja & Ekodora" palaužė "Kauno stumbrą" (2013 kovo 15 d., penktadienis, 22:32 val.)Antroje rungtynių pusėje "Topo centras" įrodė savo pranašumą prieš "Kauno energiją" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:58 val.)"Topo Centras" krito prieš "Best 4 You" krepšininkus (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:15 val.)Topo Centras neprilygo LSMU VA Statybų vizija ekipai (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 23:13 val.)