ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs ROBOTUKŲ ARMIJA (78:60)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 19 d., Antradienis, 20:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo įtikinamą pergalę

2013 vasario 20 d., Trečiadienis, 00:36 val., peržiūros: 1709

Antradienį, Vasario 20 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės M pogrupio komandų: „Rokų Keramikos & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir „Robotukų Armijos“ (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios geriau atrodė ir vadžias į savo rankas paėmė aikštelės šeimininkai, kurie ir iškovojo dar vieną pergalę. Rungtynių rezultatas – 78:60 (16:14, 22:13, 23:14, 17:19).

Pirmą kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jie laimėjo atkarpą 10:2. Tačiau kėliniui artėjant į pabaigą jie šiek tiek sulėtino žaidimo tempą, o tuo pasinaudoję svečiai ketvirtį užbaigė spurtu 0:6 ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Rezultatas po kėlinio – 16:14.

Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo dar vienu spurtu 7:0 ir įgijo devynių taškų persvarą. O kėliniui jau įpusėjus jie pelnė dar penkis taškus be atsako ir skirtumas išaugo iki trylikos taškų. Svečiai kėlinį vėl sugebėjo užbaigti sužaisdami šiek tiek sėkmingiau ir bent truputį sumažinti skirtumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 38:27.

Trečią kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečiai. A.Eitutis pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki šešių taškų. Tačiau tada šeimininkai atsakė aštuoniais taškais ir vėl susigražino saugesnį pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo T.Kmitas pelnęs penkis taškus. O kėlinį šeimininkai užbaigė dar vienu spurtu 8:0 ir skirtumas išaugo iki dvidešimties taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 61:41.

Ketvirtajame kėlinuke vyko lygus žaidimas, kuris buvo naudingas šeimininkams susikrovusiems pranašumą. Svečiai stengėsi mažinti skirtumą, tačiau į jų sėkmingas atkarpas šeimininkai atsakydavo tuo pačiu. Rezultatas po keturių kėlinių – 78:60.

Šeimininkų komandos treneris A.Čekanauskas sakė: „Tikėjomės tikrai daug atkaklesnių rungtynių. Iš tikrųjų tempas visą laiką buvo didelis ir mes net nejautėme, kad turime tokią persvarą. Šiandiena pavyko gerai sužaisti ir mūsų gynyba pasidarė tokia tikrai „Rokietiška“, kokia buvo ir praeitame sezone. Tikimės išlaikyti tokį žaidimą ir pasiekti dar daugiau pergalių. Susirinkome negausiai, nes žaidėjus kankina ligos, traumos, darbai. Ne visada pavyksta surinkti visus.“

Svečių komandos žaidėjas N.Kundrotas sakė: „Tikėjomės šį kartą atsirevanšuoti savo varžovams. Tačiau labai prastai puolėme prieš jų aikštės gynybą, darėm daug klaidų. Trūko šiandiena ir mūsų pagrindinio vidurio puolėjo, jo pagalba būtų pravertusi.“

Šeimininkus į pergalę vedė Evaldas Jančauskas 26 taškai, Tomas Kmitas 18 taškų, Andrius Čekanauskas 16 taškų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Arūnas Eitutis ir Karolis Meiliūnas pelnę po 19 taškų, Nedas Kundrotas pridėjo 14 taškų.

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:23 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Rokų Keramika" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 22:25 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" antrą kartą įveikė "Compensą" ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Birštono SC - Olimpas" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:05 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)