SPARTA vs TAUVEGA (78:43)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 10 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Pirmoji į „C“ lygos ketvirtfinalį prasibrovė „Sparta“

2010 kovo 11 d., Ketvirtadienis, 00:11 val., peržiūros: 5921
Trečiadienį (03-10) Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmosios „C“ aštuntfinalio varžybos tarp „Sparta“ (šeimininkai) ir „Tauvega“ (svečiai). Nuo pirmųjų minučių „Sparta“ įrodė , kad nėra linkusi šiądien varžovams leisti pagalvoti apie pergalę. Spaudimas nuo pirmų aikštės metrų buvo puikus įrodymas. Po pirmosios rungtynių pusės svečiai jau atsilikinėjo 17 taškų skirtumu. Antroje pusėje šeimininkai stengėsi ir toliau nemažinti tempo bei didinti pranašumą. „Sparta“ puikiai žaisdami gynyboje kompensuodavo savo netaiklius metimus puolime. Pergalę šiose varžybose 35 taškų skirtumu iškovojo ir į „C“ lygos ketvirtfinalį pirmieji prasibrovė „Spartos“ komandos krepšininkai 78:43.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 7:0. Demonstruodami veržlų žaidimą svečiai tik provokuodami pražangas sugebėjo rinkti taškus. „Sparta“ vedama savo atakų lyderio R.Šunskio kėlinio viduryje jau turėjo įgijusi dviženklį pranašumą. Svečiams vis nepavykstant pralaužti varžovų gynybos , šeimininkai toliau žaisdami greitą žaidimą sparčiai tolo. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 24:11.

Antrame kėlinyje komandos kiek sulėtino žaidimo tempą. Svečiai ir toliau klydo , tačiau ir jų varžovai vis dažniau atakuodavo netaikliai , net ir iš labai lengvų padėčių. Tačiau „Sparta“ ir toliau didino savo pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 17 taškų 38:21 (14:10).

Trečiasis kėlinys buvo lemiamas šiose varžybose. „Sparta“ demonstruodami aukščiausio lygio žaidimą puikiai tvarkėsi tiek puolime tiek gynyboje. Greitų atakų metu sugebėdami išnaudoti savo priekinę linija šeimininkai po šio kėlinio jau pirmavo 27 taškų persvara 60:33 (22:12).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams beliko išlaikyti didesni nei dvidešimties taškų persvarą. Tačiau spurtavę jau pirmomis kėlinio minutėmis jie savo pranašumą padidino iki 40 taškų. Likus mažiau nei penkioms minutėms komandos žaidė ramų ir pozicinį žaidimą. Per likusį laiką daug kas nepasikeitė. Šeimininkai žaisdami atsipalaidavę sugebėjo padidinti pranašumą iki 35 taškų , o rungtynės pasibaigė rezultatu 78:43 (18:10).

Po varžybų bandytas pakalbinti nugalėtojų treneris buvo nelabai kalbus ir tepasakė : „ – Šiandiena žaidėme greitą žaidimą ir pasiekėme pergalę.“

"Sparta" : R.Šunskis 30 , A.Kilas 19 ( 10 atk.kam).
"Tauvega" : M.Satkevičius 12

„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)“Prienų vėjas“ neatsilaikė prieš „Spartą“ (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:57 val.)„BPG & Banga“ įveikė „Tauvega“ (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:02 val.)Po sunkios kovos pergalę šventė „Ekodora“ ekrepšininkai (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:22 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį, pergalę iškovojo "Grizliai" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 19:21 val.)Kauno SRC – 2“ antroje varžybų pusėje neprilygo „Spartos“ komandai (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Korys - 2" pergalę pasiekė be didesnio vargo (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 22:16 val.)Intriga C lygos pusfinalyje išlieka (2010 balandžio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)"C" lygos taurę virš galvų iškėlė "United" (2010 balandžio 17 d., šeštadienis, 21:45 val.)"Sparta" lengvai nugalėjo "Korys - 2" komandą ir pateko į "C" lygos pusfinalį (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 22:22 val.)