ICE vs TOPHOUSE & AMAFORA (52:89)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Tophouse & Amafora" be didesnių problemų įveikė "Ice"

Nugalėtojų gretose puikiai sužaidė Audrius Matuzevičius
2007 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 6816
Šį sekmadienio vakarą "Aukso" lygos C pogrupyje "Ice" savoje aikštėje priėmė "Tophouse & Amaforos" komandą. Svečiai buvo akivaizdžiai stipresni ir viso susitikimo metu krovęsi pranašumą iškovojo šeštąją pergalę rezultatu 52:89.

Rungtynės prasidėjo "Tophouse & Amaforos" spurtu 9:2. "Ice" komandai įsižaidus aikštėje užvirė greitas, emocingas ir kiek padrikas krepšinis. Po dešimties minučių svečiai pirmavo aštuoniais taškais – 15:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Tophouse & Amafora" pelnę 15-a taškų be atsako varžovus pasiuntė į nokdauną. "Ice" krepšininkams sunkiai sekėsi stabdyti įvairiapusišką priešininkų puolimą ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 25:50.

Nors skirtumas buvo didžiulis šeimininkai nenuleido rankų ir įnirtingai kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro. "Tophouse & Amafora" išlaikė solidžią persvarą ir prieš paskutinį kėlinį turėjo 23-jų taškų pranašumą – 43:66.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Šeimininkai supratę, kad dėl pergalės pakovoti nebepavyks išleido atsarginius žaidėjus ir tuo pasinaudoję svečiai dar labiau nutolo bei šventė pergalę rezultatu 52:89.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Giedrius Serkevičius kalbėjo: "Skirtingų pajėgumų komandos. Jie žaidė per vieną žmogų (Audrių Jonkų red. past.), o mes žaidėm komandinį krepšinį, vienas rungtynių nelaimėsi".

"Ice" gretose išsiskyrė tik Audrius Jonkus pelnęs 25 taškus.

"Tophouse & Amaforos" ekipoje 29 taškus įmetė Andrius Matuzevičius. Dvigubus dublius atliko Andrius Urbanavičius (24 taškai, 12 atk. k.) ir Giedrius Vartavičius (16 taškų, 10 atk. k.), 11 – Nerijus Markevičius.

Šeimininkai teisėjams skyrė 3, svečiai 10 balų.
"Tophouse & Amafora" įtikinamai įveikė "ISM" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)"Tophouse & Amafora" atkakliose rungtynėse palaužė "Gedimex" (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 15:19 val.)"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 15:20 val.)"Tophouse & Amafora" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Eurolexis" nesunkiai nugalėjo "ICE" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 16:09 val.)"Tophouse & Amafora" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:57 val.)"Vaišvydava" palaužė "ICE" (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)"ICE" pergalingai pradėjo "Paguodos turnyrą" (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 21:32 val.)"Tophouse & Amfora" užtikrintai įveikė "KTU Hidraulines Sistemas" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 15:11 val.)"Tophouse & Amafora" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2008 kovo 18 d., antradienis, 21:54 val.)