KORYS vs AKADEMIJA (61:53)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Korys'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių iškovojo pergalę prieš ''Akademija''

2013 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 23:22 val., peržiūros: 1464

Ketvirtadienį, sausio 24 dieną, Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių antro turo rungtynės, kuriose susitiko ''Korys" (šeimininkai) ir "Akademija" (svečiai). Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai , kurie po pirmojo kėlinio susikrovė dešimties taškų pranašumą (23:13). Antrąjį kėlinį susiėmę ''Akademijos'' žaidėjai sumažino savo komandos atsilikimą iki penkių taškų (35:30). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė svečiams , kurie sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (46:47). Pusę ketvirtojo kėlinio ekipos žaidė lygiai , taškas y tašką , tačiau rungtynių gale šansų neišnaudoją ''Akademijos'' krepšininkai , privalėjo vytis priešininkus pažeisdami taisykles , o baudų metimus tiksliai realizavę ''Korys'' ekipos žaidėjai laimėjo susitikimą rezultatu 61:53.

Rungtynėms prasidėjus pirmieji nuo varžovų nežymiai pabėgo šeimininkai (7:3), tačiau svečiams ataka po atakos pavyko pradėti lipti ant kulnų ''Korys" ekipai (11:9). Likus žaisti penkias minutes 5 iš eilės taškus pelnė Laimonas Zvėgas ir padidino pranašumą iki 7 taškų (16:9). Kėlinio galą geriau sužaidė šeimininkai , kurie laimėjo atkarpą 7:4 ir po pirmųjų dešimties minučių įgijo dešimties taškų pranašumą 23:13.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus po dviejų taiklių Tado Vasiliausko tritaškių metimų skirtumas ištirpo iki keturių taškų (23:19), bet ir tolimu metimu atsakė šeimininkai, kurie atstatė 7 taškų pranašumą (26:19). Toliau komandos žaidė apylygiai , tačiau likus žaisti kiek daugiau negu tris minutes ''Akademija'' sumažino atsilikimą iki 2 taškų (30:28). ''Korys'' ekipa ir vėl geriau sužaidę kėlinio galą padidino pranašumą iki 5 taškų 35:30.

Po ilgosios pertraukos po taiklaus Pauliaus Valentukonio metimo pranašumas išaugo iki 7 taškų, tačiau svečiai laimėjo atkarpą 11:0, kuri jiems leido įgyti 4 taškų pranašumą (37:41). Po minutės pertraukėlės ''Korys" ekipai pavyko apmažinti skirtumą iki 2 taškų (39:41). Likus žaisti 4 minutes komandos žaidė lygiai , nei vienai , nei kitai ekipai nepavyko svariau išsiveržti y priekį. Likus žaisti 15 sekundžių minimaliu skirtumu pirmavo šeimininkai , bet Donatas Petraukas paskutinę kėlinio sekundę pataikė dvitaškį metimą ir jau po trijų sužaistų kėlinukų leido savo komandai įgyti minimalią persvarą 46:47

Ketvirto kėlinio pradžioje persvarą padidino ''Akademija'' iki 3 taškų (46:49). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 3 taškai (52:49). Antrąją kėlinio pusę ''Akademijos'' ekipa pavargo ir nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšio , klaidos ir prarasti kamuoliai lėmė , kad ''Korys'' pabėgo į priekį jau 6 taškų skirtumų (55:49). Po ''Akademijos'' minutes pertraukėlės Tadas Vasiliauskas pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki dviejų taškų (55:53). Likus žaisti 1 minutę ir 30 sekundžių , svečių ekipos žaidėjas Laimonas Zvėgas pataikė dvitaškį metimą ir padidino savo komandos persvarą iki keturių taškų. Svečių ekipa nesugebėjo išnaudoti šansų , tiek iš baudų metimo linijos , tiek iš laisvų padėčių ir buvo priversti pažeisti taisykles prieš varžovus , kurie sėkmingai realizavę dauguma baudos metimų iškovojo sunkią pergalę rezultatu 61:53

Po rungtynių ''Akademijos'' ekipos treneris Linas Juknys teigė : ''Komandą kamuoja traumos ir šios varžybos tiesiog nepasisekė''.

''Korys'' : Laimonas Zvėgas (24 tšk. 15 atk.kam. 7 išpr.praž. 37 nauding.bal.) , Paulius Valentukonis (9 tšk. 10 atk.kam.) , Justinas Tumonis (8 tšk.)

''Akademija'' : Tadas Vasiliauskas (27 tšk. 10 atk.kam. 5 išpr.praž. 36 nauding.bal.) , Donatas Petrauskas (8 tšk. 11 atk.kam.) , Jonas Rekašius (6 tšk.).

''Šernai'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Akademija'' ir įsiveržė į priekį šešioliktfinalyje (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)''Korys'' išvargo dramatišką pergalę (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)''Korys'' įveikė ''LSU - Verslas Verslui'' ir užsitikrino pirmąją vietą ''G'' grupėje (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:56 val.)Po atkaklios ir nervingos kovos "LSU -Verslas verslui" nugalėjo "Akademija" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:48 val.)Nervingose rungtynėse "Akademija" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 00:07 val.)''Darbo'' ekipa priešinosi ''Koriui'' vos 20 minučių (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Korys" atlaikė "Darbo" šturmą ir pasiekė nelengvą pergalę (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)"Kolpingo kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:52 val.)