OMEGA vs AKS PROJEKTAI & ARGENSTA (61:76)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 20 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Omega" nepasipriešino savo varžovams "AKS Projektai & Argensta"

2010 sausio 20 d., Trečiadienis, 22:57 val., peržiūros: 5761

Šiandien (01.20), Kauno energijos sporto salėje susigrūmė dvi "Įmonių" lygos komandos, "Omega" (šeimininkai) ir "AKS Projektai & Argensta" (svečiai). Pirmąjį kėlinį komandos žaidė apylygėmis jėgomis, nei viena ekipa neatrado savojo žaidimo. Nors antrajame kėlinyje matėsi jau aiškesnis lyderis, bet komandos kovojo iki galo, tik rungtynių pabaigoje dėl laiko stokos ir skubėjimo, šeimininkų ekipa darė daugiau klaidų, o tai leido svečiams atitolti ir nugalėti varžovus 15 taškų skirtumu rezultatu 61:76 (14:15, 12:21, 19:17, 16:23).

Pirmasis kėlinys nebuvo itin greitas, komandos žaidė lėtai neskubėdamos. Vis apsikeisdavo tai sėkmingom atakom. Nebuvo nei spurto, Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 4 taškai šeimininkų naudai 10:6. Bet tolimu metimu svečiai sumažino skirtumą iki minimumo, o vėliau aukštaūgio K.Gudausko pastangomis ir persvėrė rezultatą savo naudai. Komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis iš po krepšio ir minimaliu skirtumu, rezultatu 14:15, pirmavo "AKS Projektai & Argensta" komanda.

Sužaidus kelias minutes antrojo kėlinio skirtumas tarp komandų labai neišaugo 21:23 svečių ekipos naudai, bet tada prasidėjo šeimininkų nesėkmė, jiems 5 minutes nepavyko pelnyti taškų. Gerai gynėsi "AKS Projektai & Argensta", kurie per šią atkarpą pelnė net 12 taškų be atsako, taip įsiverždamo į priekį rezultatu 21:35 net 14 taškų skirtumu. Paskutinės atakos metu dar šeimininkai sumažino skirtumą iki minimalaus dviženklio skaičiaus. Po dviejų kėlinių pirmavo svečiai rezultatu 26:36.

Trečiajame kėlinyje, šeimininkų komandos krepšininkai bandė atsigriebti už praleistus taškus antrajame kėlinuke. Sužaidus tris minutes svečiai dar padidino skirtumą iki 13 taškų (30:43) ir po taiklaus "Omega" komandos taškų, svečiai dar pataikė tolimą metimą. Tada tolimą metimą šovė ir šeimininkų komandos snaiperis Mantas Šilingas, kuris po dar minutės pataikė vėl du tolimus metimus taip sumažindamas svečių pranašumą iki 5 taškų (43:48). Kaip bebūtų, bet svečiai geriau sužaidė paskutines trečiojo kėlinio atakas ir padidino rezultatą 45:53.

Ketvirtajame kėlinyje dėl laiko stokos šeimininkai vis dažniau klydo, tuo pasinaudoję priešininkai trečiąją kėlinio minutę spurtavo 9 taškus, ko pasekoje šeimininkams rezultatas buvo jau 64:51. O kai komandas siekė jau 16 taškų skirtumas, šeimininkų snaiperis dar M.Šilingas pataikė dar vieną labai reikalingą tolimą metimą. O likus žaisti vos pusantros minutės staigmeną padarė svečių komandos žaidėjas Egidijus Vaitkevičius, kuris iš eilės pataikė du tolimus metimus, tada šeimininkų viltis laimėti pilnai sugriuvo. Galutiniu rezultatu 61:76 nugalėjo svečių "AKS Projektai & Argensta" komanda.

"Omega": M.Šilingas (23 taškai), A.Andriušis (13 taškų) ir J.Verkulevičius (10 taškų).

"AKS Projektai & Argensta": K.Gudauskas (21 taškas), T.Vaitkevičius (20 taškų) ir E.Vaitkevičius (11 taškų).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos žaidėjas sakė, jog tai buvo lengvos rungtynės, truputį pasibėgiojo ir nugalėjo.

Po nesunkios kovos "AKS Projektai & Argensta" iškovojo pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 18:41 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė "AKS Projektai & Argensta" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:11 val.)"JMI & Florvita" namuose palaužė "AKS Projektai & Argensta" komandą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:22 val.)"Olympic casino" dar kartą įveikė "AKS projektus & Argenstą" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:32 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "AKS Projektai & Argenstą" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 20:00 val.)Gana sunki "AKS projektai & Argensta" pergalė (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 17:31 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos pergalę pasiekė "AKS Projektai & Argensta" (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Mikrovisata" namuose po pratęsimo palaužė "AKS projektai & Argensta" komandą (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" be didesnio vargo įveikė "AKS projektų & Argensta" (2009 spalio 30 d., penktadienis, 20:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergale džiaugėsi "AKS projektai & Argensta" (2010 vasario 26 d., penktadienis, 23:00 val.)