SISTEMATIKA vs KAUNO AUTOBUSAI (70:96)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Kauno Autobusai“ nepasigailėjo „Sistematikos“

2008 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 5898

Šiandien (11.13) Milikokių vidurinės mokyklos sporto salėje vyko „Įmonių+“ lygos krepšinio rungtynės tarp „Sistematikos“ (šeimininkai) ir „Kauno autobusų“ komandų. Labai gerai sužaidę pirmąjį ir paskutinį kėlinį, triuškinančią pergalę iškovojo „Kauno autobusai“ rezultatu 70-96.

Jau pati rungtynių pradžia, nieko gero nežadėjo šeimininkų komandai. Jų priešininkai lengvai nutolo nuo nesusikaupusių „Sistematikos“ krepšininkų ir per kelias minutes rezultatas tapo 0-13. Tik po Ž. Sniečkaus taiklaus vieno baudos metimo iš dviejų, šeimininkai pelnė pirmuosius taškus. Tačiau švečiai aiškiai rodė savo pranašumą tiek puolime, tiek ir gynyboje ir baigiantis kėliniui įgyjo net 21 taško pranašumą 9-30.

Antame kėlinyje situacija aikštelėje buvo panaši į pirmojo ketvirčio antąją pusę, kai abiejų komandų žaidėjai apsikeisdavo taikliomis atakomis, tačiau šiek tiek pranašesni buvo „Kauno autobusai“, kurie sėkmingai sužaidę kėlinio pabaigą savo pranašumą padidino dar keturiais taškais. Kėlinys baigėsi rezultatu 26-51.

Tokia didelė persvara staiga pradėjo tirpti trečiąjame rungtynių kėlinyje, kai septynis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai. Per anksti pergale patikėję ir atsipalaidavę, jau švesti po rungtynių besiruošiantys „Kauno autobusai“, turėjo ir vėl susikaupti, kad per pirmąją rungtynių dalį įgytos persvaros, visiškai neišbarstytų. Šį kėlinį 9 taškų skirtumu laimėjo „Sistematika“, taigi, rezultatas po tryjų kėlinių tapo 47-63.

Ketvirtame rungtynių ketvirtyje „Kauno autobusai“ puolė visu pajėgumu, smarkiai spausdami savo varžovus. Toks spaudimas pasiteisino su kaupu. Priešininkai dažnai klydo ir sunkiai įveikdavo „Kauno autobusų“ gynybą. Skirtumas išaugo net iki 31 taško (63-94), tačiau rungtynių pabaigoje siekdami imesti šimtajį tašką ir skubėdami „Kauno autobusai“ leido savo varžovams skirtumą šiek tiek sumažinti. Rungtynės baigėsi 26 taškų „Kauno autobusų“ pergale 70-96.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris A.Juodelis išskyrė labai gerai sužaistą pirmąjį rungtynių kėlinį, kuriame „komanda sužaidė labai gerai“, vėliau komanda atsipalaidavo, kaip treneris teigė, dėl didelio taškų skirtumo, taip pat A.Juodelis pasidžiaugė: „rungtynių gale patiko, kad vyrai pradėjo presinguoti, kaip sakoma ir vėl pradėjo žaisti“.

„Sistematikos“ treneris A.Nausėda teigė, kad varžybas jie jau pralaimėjo, kai varžovai juos „užmėtė“ dar pirmąjame runktynių kėlinyje, nes stiprią komandą pavyti atsiliekant tokiu dideliu skirtumu yra labai sunku ar net neįmanoma.

Graži „Kauno Autobusai“ pergalė (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš „Sporto fėjos“ stebuklus (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Kauno Autobusai“ po nelengvos kovos įveikė „Sporto fėją & IV“ (2009 vasario 03 d., antradienis, 02:12 val.)„Kauno autobusų“ pergalė po atkaklios kovos prieš „Servisa-ICT“ (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 01:20 val.)"Kauno autobusai" - nesustabdomi (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 21:47 val.)"Kauno Autobusai" pasiekė lengvą pergalę (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:05 val.)Po sunkios kovos pergalę iškovojo "Sistematika" (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)"Kauno autobusai" pasiekė stulbinančią pergalę (VIDEO super dėjimai) (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Kauno Autobusai" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:04 val.)"Kauno Autobusai" be didesnių sunkumų įveikė "Servisa-ICT" (2009 kovo 16 d., pirmadienis, 23:21 val.)