A Komanda vs Kauno SRC – 2 (94:59)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 gegužės 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą

2015 gegužės 27 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 1501

Gegužės 27 dieną, 20:30 val., A.Puškino gimnazijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos „A Komanda“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC – 2“ (svečiai). Vos šešiese susirinkę „Kauno SRC – 2“ krepšininkai didelių vilčių pasipriešinti neturėjo, bet iki ilgosios pertraukos šeimininkai taip ir nesugebėjo pasiekti saugaus pranašumo. Vis tik vėliau skirtumas žaibiškai išaugo, nors klaidų ir broko netrūko abiejose aikštelės pusėse. „A Komanda“ sugebėjo įrodyti, jog net ir nedemonstruodami kokybiško žaidimo sugeba laimėti didžiuliu skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 94:59.

Rungtynių pradžioje į priekį labai greitai pabėgo šeimininkai, kurių pranašumas žaibiškai pasiekė 10 taškų ribą, bet tuomet išsijudino ir „Kauno SRC – 2“ komandos žaidimas, o tiksliau jiems ne vieną progą suteikė patys varžovai, pakankamai nebrangindami kamuolio. Gana greitai žaidimas tapo lygus, o skirtumas tarp komandų išliko praktiškai nepakitęs iki pat ilgosios pertraukos. Krepšininkų rezultatyvumas smarkiai suprastėjo, padaugėjo klaidų ir skubotų atakų. Vis tik „A Komanda“ turėjo ilgesnį suolelį ir tai leido tikėtis geresnės antrosios rungtynių pusės. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai pirmavo rezultatu 44:33.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno SRC – 2“ kurį laiką dar bandė priešintis, bet netrukus žaidėjai liko vos penkiese – penktąją pražangą gavo M.Juozapavičius. „A Komanda“ nebeturėjo vargo puolime, bet ir toliau žaidėjai patys apsunkindavo savo atakas ir ne kartą prarado kamuolius elementariose situacijose. Ne ką geriau atrodė ir „Kauno SRC – 2“ komandos puolimas, jų žaidime broko taip pat netrūko, tad aikštelėje vyravo chaosas. Toks žaidimo modelis buvo pranakesnis šeimininkams, kurie greitame žaidime lengvai rinko taškus, išlaikė milžinišką tempą, bei rungtynių pabaigoje jau turėjo triuškinamą pranašumą. Paskutinės minutės tebuvo formalumas ir „A Komanda“ pasiekė užtikrintą pergalę 94:59.

A.Karpavičius („A Komanda“):

„nežinau ką su tokiu žaidimu veiksime penktadienį, gal geriau tiesiog eiti į barą ir gerti alų, nes žaidėjai visiškai nenusiteikę rungtynėms, galiu pagirti tik du krepšininkus tai G.Purauską ir D.Milaknį, kurie reikiamu metu patempė mus į priekį.“

A Komanda: Giedrius Purauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Milaknis – 18 tšk., Mantas Čipas – 16 tšk., Donatas Gudeliauskas – 13 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 10 tšk.

Kauno SRC – 2: Tadas Rūškys – 19 tšk., Žygimantas Gulbinas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Birutis – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

„A komanda“ lengvai peržengė BK „Centre“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 17:11 val.)„ICE“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 23:18 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę. (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 04:25 val.)Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį (2015 gegužės 29 d., penktadienis, 22:03 val.)„Kauno SRC – 2“ iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai (2015 gegužės 06 d., trečiadienis, 22:45 val.)Gausiomis pajėgomis susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 19:47 val.)