MAŽMENA - 2 vs DIDMENA (41:71)"Eoltas" 2012m. taurė » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 kovo 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

„Mažmena-2“ antrą kartą nusileido „Didmenos“ ekipai

2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 09:09 val., peržiūros: 1567

Antradienį (03.20) Vydūno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Eoltas" 2012m. taurė, kurioje susitiko "Mažmena – 2" (šeimininkai) ir "Didmena" (svečiai). Šios komandos buvo susitikę sausio mėn. 17d. , tuomet pergalę iškovojo „Didmenos“ ekipa rezultatu 74:27. Šiandiena „Mažmenos-2“ ekipai pavyko pralaimėti mažesniu skirtumu 41:71 ir pripažinti „Didmenos“ komandos pranašumą. Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, nes komandos savo pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus minutę ir trisdešimt sekundžių. Pirmąjį tritaškį metimą pelnė„Mažmenos-2“ žaidėjas Darius Sakalauskas, taip išvedęs komandą į priekį rezultatu 7:4. Po ilgų bandymų pataikyti tiek tritaškiu, tiek dvitaškius metimus „Didmenos“ žaidėjas Karolis Gervė atsakė sėkmingu tritaškiu metimu. Rezultatas persisvėrė „Didmenos“ komandos naudai. Kėlinio pabaigoje po sėkmingų Andriaus Girdauskobaudų metimų pirmavo vėl „Mažmenos-2“ komanda, bet nesugebėjo išlaikyti persvaros savo naudai ir po sėkmingo Viktoro Grigonio metimo pralaimėjo pirmąjį kėlinį minimaliu vieno taško skirtumu – 10:11.

Antrasis kėlinys buvo sėkmingesnis „Didmenos“ekipai, nes Karolis Gervė „triumfavo“ įmesdamas 18 taškų iš 20-ties įmestų per antrąjį kėlinį, o „Mažmenos-2“ komandai šiame kėlinyje pavyko įmesti tik 7 taškus. Net ketvirtoje kėlinio minutėje paimta „Mažmenos-2“ minutės pertraukėlė, nepadėjo komandos žaidėjams susiimti gynyboje ir uždengti priešininkų favoritą.

Trečiasis rungtynių kėlinys nebuvo įsimintinas, nes komandų žaidėjai daugiau klydo, daugiau prasižengė. Šiame kėlinyje pataikė tritaškius metimus „Didmenos“ žaidėjai Artūras Pakrosnis ir Karolis Gervė, o „Mažmenos-2“ žaidėjas Renatas Gudavičius sėkmingai išprovokuodamas priešininkus, sumetė 6 baudos metimus iš 8. Kėlinukasbagėsi rezultatu 10:21.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo pats įdomiausias, nes komandos žaidė gražų krepšinį, mažiau darydami klaidų ir taikliau mėtydami. „Mažmenos–2“ žaidėjas Andrius Girdauskas pelnė 8 taškus (š jų vieną tritaškį), o svečių komandos žaidėjas Artūras Pakrosnis pelnė 9 taškus, visus taikliai mesdamas nuo tritaškio metimo linijos, taip pradžiuginęs ne tik komandos suolelio draugus, bet ir žiūrovus. Ketvirtasis kėlinukas baigėsi 14:19 „Didmenos“ ekipos naudai.

Rezultatyviausi šeimininkų „Mažmenos-2“ komandos žaidėjai: Andrius Girdauskas – 18 tšk. ir Renatas Gudavičius– 15 tšk.

Rezultatyviausi svečių „Didmenos“ komandos žaidėjai: Karolis Gervė – 37 tšk.(4 tritašk.), Artūras Pakrosnis – 14tšk. (4 tritašk.) ir Viktoras Grigonis – 10 tšk.

"Mažmena – 2" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 01:53 val.)"EOLTAS 2012" taurę įtikinamu rezultatu iškovojo "Didmena" (2012 balandžio 10 d., antradienis, 22:58 val.)Antroje rungtynių dalyje "Mažmena-1" įrodė savo pranašumą (2012 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)"Eolto" taurės turnyro bronzos medalius iškovojo Mažmena - 1 komanda (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:29 val.)"Vadyba" nesunkiai nugalėjo "Mažmena-2" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:19 val.)"Didmena" be didesnių sunkumų įveikė "Mažmeną - 2" (2012 sausio 17 d., antradienis, 22:27 val.)"Didmena" nesunkiai nugalėjo "Mažmena-1" (2012 vasario 07 d., antradienis, 23:55 val.)"Didmena" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Vadybą" (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 00:22 val.)