STATYBŲ VIZIJA & LVA vs ŽALGIRIO FANAI (64:74)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 06 d., Antradienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Žalgirio fanai" įveikė "Statybų viziją & LVA"

2008 gegužės 06 d., Antradienis, 20:49 val., peržiūros: 6659
LVA sporto bazės salėje įvyko "Laikinosios sostinės" taurės turnyro J pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Statybų vizijos & LVA" (šeimininkai) ir "Žalgirio fanų" (svečiai) komandos. Ekipos demonstravo lygų krepšinį, tačiau, geriau sužaidę ketvirtąjį kėlinį, pergalę rezultatu 74:64 iškovojo "Žalgirio fanai".

Įspūdingai rungtynių pradžią sužaidė "Statybų vizijos & LVA" komanda, laimėjusi atkarpą 9:0 ir tik tada "Žalgirio fanai" atidarė savo taškų kraitį. Po šio atsako žaidimas išsilygino, o geriau sužaidę ketvirčio pabaigą, svečiai skirtumą sumažino iki 6-ių taškų (10:16).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelėje ėmė dominuoti "Žalgirio fanai" – dabar jau jie spurtavo 14:0 ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (24:16). Visgi šis spurtas neišmušė iš vėžių
"Statybų vizijos & LVA" ir jie atsakė sėkminga atkarpa 8:0, po kurios rezultatas tapo lygus (24:24). Vėliau žaidimas išsilygino, bet ketvirčio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė svečiai ir prieš didžiąją pertrauką jie turėjo 3-ų taškų pranašumą (36:33).

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko lygus žaidimas ir nei vienai iš komandų nepavyko perimti iniciatyvos. Nors ketvirtį minimaliu pranašumu laimėjo
"Statybų vizija & LVA" (19:18), tačiau prieš lemiamą dvikovos dalį 2-ų taškų skirtumu pirmavo "Žalgirio fanai" (54:52).

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, t.y. komandos ir toliau žaidė lygų krepšinį, tačiau ketvirčio viduryje "Žalgirio fanai" spurtavo 6:0 ir įgijo 8-ių taškų pranašumą (67:59) – kaip vėliau paaiškėjo, šis spurtas buvo lemiamas. Nors
"Statybų vizijos & LVA" krepšininkai ir labai stengėsi, svečiai įgytą pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 74:64.

Nugalėtojus į pergalę vedė A.Tamošiūnas (26 taškai), R.Ramanauskas (19) ir K.Dieninis (10).

"Statybų vizijos & LVA" komandoje pastebimiausi buvo A.Praprovas (20 taškų) ir M.Petrauskas (17).

"Žalgirio fanų" komandos trenerio pareigas ėjęs G.Atkočiūnas sakė, kad šiandien rungtynės buvo kaip rungtynės – žaidėm ir laimėjom. Teisėjų darbą strategas įvertino šešiais balais.

Pakalbintas "Statybų vizijos & LVA" komandos žaidėjas M.Petrauskas teigė, kad komanda, žaisdama be trenerio, deramai nesusikaupė ir blogai sužaidė rungtynių pabaigą. Teisėjų darbą žaidėjas vertino gerai, nors arbitrai padarė klaidų į "abi puses".
"Makroflex" įveikė "Statybų vizija - LVA" (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 19:06 val.)"Žalgirio fanai" nugalėjo "Makroflex" ekipą (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:16 val.)"Žalgirio Fanai" tiesiog nušlavė "Omegą" (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:10 val.)Nerezultatyviose varžybose "Statybų Vizijos-LVA" pergalė (2008 birželio 01 d., sekmadienis, 20:44 val.)"Statybų Vizija & LVA" pateko į finalą! (2008 birželio 13 d., penktadienis, 20:51 val.)"Statybų Vizija & LVA" nepasigailėjo varžovų (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Statybų vizija - LVA" nesunkiai nugalėjo "Omegą" (2008 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Žalgirio fanai" iškovojo paguodos pergalę (2008 birželio 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Statybų Vizija & LVA" tiesiog nušlavė "Baltijos Baldų Grupę" (2008 birželio 10 d., antradienis, 22:40 val.)"Era+Eternit" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2008 birželio 19 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)