Utenos "Saulės" gimnazija vs Biržų "Saulės" gimnazija (81:87)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 26 d., Pirmadienis, 15:00 val. @ Utenos "Saulės" gimnazija, K. Ladygos g. 18, Utena, LT-28239

"Saulių" gimnazijų akistatoje stipresni buvo Biržiečiai

2012 kovo 27 d., Antradienis, 13:36 val., peržiūros: 3386

Šiandien Utenos "Saulės" gimnazijoje tęsėsi neseniai startavęs "Basketnews.lt Lietuva" taurės turnyro "Aukštaitijos" pogrupis, kuriame vietos gimnazistai priėmė svečius iš Biržų „Saulės“ gimnazijos. Po labai inirtingos ir agresyvios kovos pergalę iškovojo svečiai – Biržų "Saulės" gimnazijos krepšininkai rezultatu 81-87.

Visuose kėliniuose vyko inirtinga kova, dažnai keitėsi laiminti komanda, nei vieni nebuvo atitrūkę labai dideliu taškų skirtumu.

Ketvirtame kėlinuke pirmavo namuose žaidžianti komanda, tačiau po poros rezultatyvių atakų ir gerų epizodų gynyboje į priekį išsiveržė svečių komanda iš Biržų.

Likus kelioms minutėms rezultatas tapo lygus, tačiau likusią atkarpą geriau sužaidė svečiai, kurie rungtynes laimėjo rezultatu 81-87

Nugaletojų treneris Vytautas Klemka sakė: „Šiandien susigrūmė dvi labai stiprios komandos, mums tiesiog labiau šypsojosi sėkmė, labiau sekėsi komandinis žaidimas. Atvykę šiek tiek išsigandome, kai pamatėme priešininkų komandos žaidėjų ūgį, komandos centrą. Visigi susikaupėme ir šiandien stipresnė buvo Biržų „Saulės“ gimnazija. “

Pralaimėjusios komandos žaidėjai teigė, kad labai tikėjosi pergalės, nes tai buvo jų pirmosios rungtynės šioje lygoje. Turbūt tai ir pakišo koją, nes kiekvienas stengėsi kuo labiau padėti komandai, pamiršo komandinį žaidimą. Visgi Utenos „Saulės“ gimnazijos krepšininkai pažadėjo nenusiminti ir savo mokyklai padovanoti dar daug pergalių šioje lygoje.

Biržų "Saulės" gimnazija iš Kaišiadorių išsivežė pergalę ir bilietą į finalą (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 17:31 val.)Startavo "Basketnews.lt Lietuva" turnyro Aukštaitijos pogrupis (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 16:52 val.)Vilkijos gimnazija – "Ekowood" paskutinėmis sekundėmis atėmė pergalę iš Utenos "Saulės" gimnazijos (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 19:50 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurės čempionai tapo "Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla" (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:13 val.)