KK MAYBE vs BC SPORTO FĖJA (50:100)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą

2012 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 23:47 val., peržiūros: 3530

2012 metų Gruodžio 10d. Kauno Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybės , kuriose susikovė KK"Maybe" (Šeimininkai) ir BC"Sporto Fėja" (Svečiai), šį susitikimą be didesnio vargo laimėjo svečiai BC"Sporto Fėja" rezultatu 50:100.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė svečiams , kurie varžybas pradėjo spurtu 10:0. Šeimininkai pirmus taškus pelnė tik trečiają kėlinio minutę.Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo (18:4) ''Sporto Fėja'' ekipos naudai.Likusią kėlinio dalį vyko panašus scenarijus , svečiai nenustojo žaisti įspūdingai , o šeimininkai vis dar ieškojo savojo žaidimo.Pasibaigus pirmajam ketvirčiui rezultatu 10:34 pirmavo svečiai.

Antrąjį kėlinį susiemę šeimininkai įmetė 6 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą savo naudai , bet tai buvo viskas ką šeimininkai sugebėjo padaryti , nes poto sekė svečių spurtas 7:0 po kelių minučių vėl 8:0 ir taip padidino rezultatą.Tai dar ne viskas, pabaigoje svečiai surengė dar vieną įspūdingą spurtą 16:1 ir pademonstravo gražų , įspūdingą krepšinį abiejuose aikštelės pusėse , tiek gynyboje , tiek puolime.Po dviejų sužaistų kėlinukų rezultatu 60:17 ženkliai pirmavo ''Sporto Fėja'' komanda.

Trečiame ketvirtyje vyko atkakli kova ir jį laimėjo vėl gi "Sporto Fėjos" komanda. Abi ekipos pelnė atitinkamai 17 ir 24 taškų.Kėlinį geriau pradėjo svečiai kurie surengė spurtą 8:0 ir padidino rezultatą iki 51 taško , bet ilgai laukti nereikėjo , nes šeimininkai atsakė lygiai tokiu pačiu spurtu 8:0 ir skirtumas išliko tas pats.Kėlinio gale komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis , bet ''Sporto Fėja'' ekipa pataikė du tritaškius metimus ir vėl padidino rezultatą savo komandos naudai.Likus žaisti kiek daugiau negu 2 minutes kėlinyje svečiai eilinį kartą surengė spurtą 7:0 prie kurio daugiausiai prisidėjo D.Gudeliauskas ir D.Bartkus vėl padidino pranašumą iki 50-ties taškų.Rezultatas po kėlinio 34:84.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. Atsipalaidavę ''Sporto Fėjos'' krepšininkai sužaidė lygiai ketvirtą kėlinuką 16:16 su 'KK''Maybe'' ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 50:100 labai lengva BC''Sporto Fėja'' komandos pergalę.

Po laimėtų rungtyniu BC ''Sporto Fėja'' ekipos komandos treneris Darius Gvildys teigė : ''Šiandien susitikom prieš visų laikų silpniausią kadanors ''KKL'' lygoje žaidusią komandą , todėl darėm ką norėjom ir leidom sau neatsivešti į rungtynes kelių komandos lyderių , bet vis tik manau , kad pasiemėm per daug žmonių šiandien , nes prieš tokią komandą laimėti būtų ir mūsų keturių žaidėjų užtekę.Pabaigoje norėčiau pasakyti ,,Maybe next time baby'' – juokavo treneris.

KK''Maybe'' : Linas Stankevičius (16 tšk.9 atk.kam.) , Antanas Silvestravičius (14 tšk. 15 atk.kam.) , Remigijus Babenskas (7 tšk.)

BC ''Sporto Fėja'' : Denas Bartkus (31 tšk. 32 naud.b.) , Donatas Gudeliauskas (25 tšk.10 rez.perd 8 per.kam.) , Ernestas Maciukevičius (14 tšk.) , Egidijus Šalkauskas (12 tšk.).

Paskutiniai komentarai (3 iš 21)

Anonimas2012 gruodžio 12 d., 10:17 val.

jei norit pakovot kaip vyrai surinkit chebra ir susitinkam prie egles. krepsinis turi taisykles ir pagal jas zaidzia tiek bobos tiek vyrai. o kad koordinacijos truksta tai tik irodo kokios malkos kartais eina zaisti krepsini.

Anonimas2012 gruodžio 12 d., 09:59 val.

Normalus tie Maybe zaidejai, yra aisku keli nevaldomi bet likusieji tikrai normalus. Perdeta cia su tais issisokimais.

Anonimas2012 gruodžio 11 d., 23:05 val.

zaidem su Maybe pernai du kart ir siemet karta. Nejauciau jokiu tyciniu baudu ar dar kazkokiu nesamoniu.  su feja nesuvede dar keliai :)

''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)BC ''Sporto Fėja'' lengvai nugalėjo BC ''Gazuotas Pienas'' ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 01:32 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)BC „Sporto Fėja“ sutriuškino „ASU“ ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Sporto Manija - FSM apskaita“ sutriuškino KK „Maybe“ ekipą (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:09 val.)"BC Sporto fėja" užtikrintai įveikė "ICE" ekipą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:13 val.)KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)