Partizanas vs Lituanica (56:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Savo kovingumą pademonstravusi rungtynių pabaigoje „Lituanica“ džiaugėsi pergale.

2015 vasario 13 d., Penktadienis, 00:02 val., peržiūros: 910

Vasario 12 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „ALTreklama" pirmenybės, kuriuose susitiko šeimininkai „Partizanas“ ir svečiai „Lituanica“. Šios varžybos buvo labai svarbios abiem komandoms kovojant dėl geresnės pozicijos turnyrinėje lentelėje. Rungtynes prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau pirmąjį kėlinuką laimėjo svečiai (10:15). Antrajame kėlinuke šeimininkai įrodinėjo, jog siekę pergales ir po 20 minučių žaidimo „Partizanas“ buvo priekyje (28:24). Antroje rungtynių pusėje šeimininkai tolo labiau ir atrodė, jog pasieks pergalę, tačiau svečiai buvo nusiteikė kovingai ir kovojo iki paskutinės minutes ir tai leido jiems rungtynių pabaigoje persverti rezultatą ir laimėti varžybas rezultatu (56:60).

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai atitoldami (2:7) į tai šeimininkai atsakė minutes pertraukėle, tačiau po jos vaizdas aikštelėje negerėjo, o kėlinuko pabaigoje „Lituanica“ pelnė 6 taškus be atsako ir buvo priekyje po 10 minučių žaidimo (10:15).

Antrajame kėlinuke šeimininkai sustojo į kitokią zoninę gynybą ir tai jiems puikiai pasiteisino, jie surengė spurtą (7:2) ir išlygino rezultatą. Svečiams niekaip nepavyko įveikti šeimininkų gynybos, o dar pro šalį mestos baudos leido jiems tolti. Po 20 minučių žaidimo „Partizanas“ pirmavo (28:24).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų, o du iš eilės taiklus O.Stropus tritaškiai padidino šeimininkų pranašumą iki didžiausios turėtos persvaros 12 taškų ir likus žaisti 3 minutes svečiai paprašė minutes pertraukėles. Kėlinuką abi komandos užbaigė pasikeisdamos taikliais metimas ir po trijų kėlinukų šeimininkai buvo priekyje (43:34).

Ketvirtajame kėlinuke svečiai skubėjo ir klydo nepataikydami lengvų metimų iš po krepšio, bet jų kovingumo dėka jie vis kartodavo ir kartodavo metimus, tačiau sužaidus 5 minutes svečiai turėjo 10 taškų deficitą. Vis dėlto „Lituanica“ vyrai parodė savo charakterį ir kovojo iki galo jie sugebėjo pasivyti varžovus ir likus žaisti 1:30minutės jie dar turėjo 6 taškų deficitą, bet smeigė 2 tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą, o vėliau jį net persvėrė ir laimėjo varžybas padarę atkarpą rungtynių pabaigoje (0:14) o galutinis rezultatas (56:60) „Lituanica:“ naudai.

Po rungtynių laimėtojų komandos treneris D.Kvitka paklaustas kas lėmė tokią nuostabią pergalę atsakė: Pergalę lėmė tikrai labai didelis užsivedimas, susikaupę buvom, nors pradžią ir paleidom ir sunkiai sekėsi vytis, bet gerai, kad viskas taip baigėsi ir mes laimėjom.

Partizanas: Edvinas Zaurys – 18 tšk., Ovidijus Stropus – 14 tšk., Artūras Sukovas – 10 tšk.

Lituanica: Andrius Okulič-Kazarinas – 14 tšk., Henrikas Butkus – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Dmitrij Kvitka – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Gintaras Dirkstys – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 vasario 13 d., 08:28 val.
Statistika (ne tšk) prastai atspindi realybę, labai daug aplaidumo darbe. Galbūt statistui debiutinės varžybos.
„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)Vangiai rungtynes pradėjusi „Lituanica“ krito prieš „Akademiją“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:39 val.)BC „Ambi“ antroje rungtynių pusėje išvargo pergalę prieš „Lituanicos“ krepšininkus (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:27 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)Trečiajame kėlinyje atsigavusi „Lituanica“ palaužė „Spartos“ vyrus (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)Po permainingos kovos „Darbiečiai“ įveikė „Lituanica“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:20 val.)