ŪKIO BANKAS vs PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS (72:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Rungtynių pabaigoję ''PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS" sugebėjo palaužti savo varžovus

Aikštėje virė atkakli kova
2007 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 7555
Šį vakarą VRM salėje įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos varžybos. Kuriose susitiko "Ūkio bankas" ir "Projektų gama & Mobiringas". Po kovos iki paskutinių sekundžių pergalę išplėšė "Projektų gama & Mobiringas" komanda.

Per pirmą kėlinuką aikštelės šeimininkai parodė charakterį ir daug bei taikliai atakuodami susikrovė nemažą 11 taškų persvarą. Rezultatas buvo 29:18

Antrame kėlinyje svečiai apšilo ir pradėjo daugiau atakuoti, o jų varžovai aptingo. Šeimininkai gynyboje darė daug klaidų. To pasekoje "Projektų gama & Mobiringas" sugebėjo sumažinti atsilikimą nuo savo varžovų iki 4 taškų (17:24). Po pirmosios rungtynių dalies rezultatas buvo 46:42

Po pertraukos svečiai nesumažino tempo. Trečio kėlinio viduryje jie net įgijo minimalią 1 taško persvarą (49:50). Šeimininkai pajutę varžovų alsavimą į nugaras bandė atsitiesti. Tačiau kėlinio pabaigoje pralaimėję atkarpą 2:9 atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje. Trečias ketvirtis pasibaigė 24:11 (57:66)

Paskutinis ketvirtis buvo tikras nervų karas. Abi komandos stengėsi rinkti taškus. Mažai atakuodamos komandos sužaidė nerezultatyvų kėlinį (15:8). Rungtynių didvyriu tapo "Projektų gama & Mobiringas" komandos žaidėjas Vygintas Grinis. Jis varžybų pabaigoje ne tik išlygino rezultatą, bet ir jį persvėre savo komandos naudai. Galutinis rezultatas 72:74. Taip "Projektų gama & Mobiringas" iškovojo dar vieną pergalę.

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidžiantysis treneris džiaugėsi ekipos kovingumu ir susitelkimu.

Pralaimėjusios komandos atstovas teigė, kad jų komandai išplėšti pergalę sutrukdė nelabai protingai sužaista varžybų pabaiga.

Teisėjų darbas buvo įvertintas 9 ir 10 balų
"PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS" įrodė pranašumą prieš "AKS PROSATAS & NEKTURTAS" komandą (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:51 val.)Rungtynių pabaigoje "Projektų gama & Mobiringas" palaužė "Olympic casino" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)Po atkaklios kovos ''Ūkio banko'' pergalė (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 18:57 val.)Sunkioje kovoje "Hansabankui" varžovai neprilygo (2008 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)"Projektų gama & Mobiringas" įrodė savo pranašumą prieš "AKS Prosatas & Nekturas" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 23:30 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)Permainingos rungtynės pergalę atnešė "Ūkio Bankui" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)50 Evaldo Radionovo taškų nepadėjo "Water Ser & Veeseamed" iškovoti pirmosios pergalės (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:31 val.)