LITUANICA vs ICE (46:57)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

''Ice'' įveikė ''Lituanica'' ekipą

2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 16:18 val., peržiūros: 1722

Sekmadienį (11.11), Kauno Juozo Grušo vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ rungtynės, kuriose susitiko „Lituanica“ (šeimininkai) ir „Ice“ (svečiai). Visas rungtynes vyko kieta ir atkakli kova ir nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo „Ice“ komandos krepšininkai, rungtynių pabaigoje „Lituanica“ ekipos žaidėjai sugebėjo priartėti prie varžovų, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai neleido svečiams iškovoti pergalės. Pergalę po dramatiškos kovos iškovojo „Ice“ komanda nugalėdama varžovus rezultatu 46:57.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų apsikeitimu rezultatyviomis atakomis, o sužaidus 5 minutes pirmajame ketvirtyje ''Ice'' atitrūko nuo priešininkų (12:4). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 min. 30 sek., po taiklaus Kęstučio Petrausko dvitaškio „Ice“ ekipa buvo įgijusi 10 taškų pranašumą (14:4), tačiau „Lituanica“ atsakė irgi dvitaškiu metimu.Likus žaisti kiek daugiau nei minutę kėlinyje , tritaškį metimą smeigė Aleksandras Gubaras , pirmojo kėlinio paskutinę sekundę dvitaškį metimą pataikė Henrikas Butkus ir pasibaigus kėliniui rezultatas buvo (17:6) ''Ice'' naudai.

Įsibėgėję aikštelės šeimininkai neketino sustoti ir antrajame kėlinyje, po laimėtos 5 minučių atkarpos rezultatu 7:0, įgijo jau 18 taškų pranašumą (24:6). Į šį šeimininkų komandos spurtą sureagavo ir „Lituanica“ ekipa kuri taip pat surengė spurtą (15:2) ir rezultatas ištirpo iki 5 taškų (24:19) Antroje ketvirčio pusėje komandos apskeitė taikliais metimais, o po dviejų kėlinių rezultatu (35:23) pirmavo „Ice“ ekipa.

Trečiąjį ketvirtį komandos atrodė , kad išjungė puolimo mašinas.Nei vienai , nei kitai komandai nesisekė atakuoti krepšį,pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai.Per trečiajį kėlinį abi komandos imetė tik po 6 taškus.Po trečio kėlinio rezultatu (41:29) pirmavo ''Ice'' ekipa.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė dar kietesnė ir atkaklesnė kova, o įpusėjus ketvirčiui, šeimininkai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (41:36). Likus žaisti 3 minutes šiose rungtynėse 5 taškų pranašumą vis dar turėjo „Ice“ ekipa. Rungtynių pabaiga geriau susiklostė svečių naudai , Audrius Jonkus pataikė tritaškį metimą."Lituanica" bandė vytis priešininkus , bet perdaug klydo ir tai leido "Ice'' ekipai vėl atitrūkti y priekį (50:38) kai po netaiklaus šeimininikų komandos metimo kamuolį gynyboje atsikovojo „Lituanicos“ ekipa ir , skubėdamas į greitą ataką Donatas Maciulevičius pelnė 2 taškus su pražanga,bet tai jau buvo per vėlu.Komandos keitėsi atakom ir taškais , bet svečiai jau buvo gerokai atitrūkę y priekį.Likus žaisti 1 sekundei iki rungtynių pabaigos "Ice" pirmavo (55:46).Tačiau fantastišką metimą paskutinę sekundę pataikė Tadas Lakickas ir varžybas rezultatu 57:46 laimėjo ''Ice'' komanda.

Po rungtynių švečių komandos treneris, Tomas Jonkus sakė: „Aš galvoju, kad šiandien mes dar nesužaidėm taip, kaip galim sužaisti.Iš pradžių gerai gynėmės , poto pakeitėm gynybą y asmeninę ir taip gavosi , kad susikrovėm 10 taškų persvarą,bet žaidimas netenkino,daug nepataikėme metimų,daug kvailų klaidų padarėme , ištikro drausmės komandoje dar trūksta.Va tokios kliūtys trukdė mums žymiai lengviau laimėti.

Šeimininkų komandos treneris, Linas Vaitkevičius teigė : Kad pralaimėjimo pagrindinės priežastys yra neatkovoti kamuoliai ir daug pramestų metimų.

"Lituanica" : Donatas Maciulevičius 14 tšk. , Arvydas Kunčius 9 tšk. , Ričardas Grigaliūnas 7 tšk.

"Ice" : Kęstutis Petrauskas 14 tšk. , Deividas Urbonas 11 tšk. , Audrius Jonkus 8 tšk.

''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:16 val.)''Forto Amicus - Diktum'' iškovojo sunkią pergalę prieš ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 02:58 val.)Įspūdingai žaidę ''Kaišiadorys'' sutriuškino ''Lituanicos'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:35 val.)Geriau sužaidę antrają rungtynių pusę ''Rokų Keramika'' nugalėjo ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:12 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)''Lituanica'' nugalėjo ''Vaišvydava'' (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:45 val.)''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius'' (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:21 val.)"Korys" lengvai įveikė "Lituanicą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:21 val.)VU KHF neprilygo Lituanica ekipai (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 23:41 val.)"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Lituanicą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:59 val.)