ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (71:75)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Bangos Energetika & Diremta" dramatiškose rungtynėse išplėšė pergalę

Lemiamas Kristupo Rainio tritaškis metimas buvo tikslus
2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 7045
Šį sekmadienio vakarą "Aukso+" lygoje "Energijos Sistemų Servisas" savoje aikštėje priėmė "Bangos Energetikos & Diremtos" komandą. Visos dvikovos metu vyko atkakli bei permaininga kova. Iki susitikimo pabaigos likus 40 sekundžių rezultatas buvo lygus. Svečių gretose iniciatyvos ėmėsi Kristupas Rainys, kuris tritaškiu metimu išvedė savo ekipą į priekį. Energetikai tikslios atakos surengti nebesugebėjo, o Aurimo Juozapaičio vienas taiklus baudos metimas įtvirtino bangiečių pergalę rezultatu 71:75.

Nuo pat susitikimo pradžios užvirė įnirtingas žaidimas taškas į tašką. Per pirmąjį kėlinį nei vienai komandai nepavyko įgyti solidesnio pranašumo ir po dešimties minučių "Bangos Energetika & Diremta" pirmavo trim taškais – 18:21.

Antrajame ketvirtyje savo sąlygas aikštėje ėmė diktuoti "ESS" krepšininkai. Šeimininkai vis krovėsi pranašumą ir buvo įgiję dešimties taškų persvarą. Visgi, kėlinio gale bangiečiai sugebėjo kiek aptirpdyti savo taškų deficitą ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu – 38:33.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė – kieta, vyriška kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. "Bangos Energetika & Diremta" taiklių tritaškių dėka pamažu artėjo prie varžovų, kol galiausiai taiklus Manto Skukausko tolimas metimas vėl išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką pirmavo, tai viena, tai kita komanda ir prieš lemiamą ketvirtį "ESS" turėjo minimalią persvarą – 55:54.

Intriga išliko visą ketvirtąjį kėlinį. Nei vienai ekipai nepavyko išsiveržti didesniu nei penkių taškų skirtumu. Iki ketvirčio pabaigos likus mažiau nei minutei taiklus šeimininkų žaidėjo Karolio Meiliūno dvitaškis eilinį kartą išlygino rezultatą. Svečių atakos metu tritaškį pataikė Kristupas Rainys. "ESS" atakos metu Arminas Šaulys bandė atsakyti tuo pačiu, bet metimas iš maždaug 8 metrų skriejo pro šalį. Kamuolį atsikovojo Aurimas Juozapaitis prieš kurį buvo nedelsiant prasižengta. Tik antrasis bangiečių lyderio baudos metimas pasiekė tikslą, bet to pilnai pakako pergalei rezultatu 71:75.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis kalbėjo: "Sunkios, nervingos rungtynės. Norėjos geriau pataikyt, bet svarbiausia, kad pavyko iškovoti pergalę. Tikrai įdomios ir neblogas rungtynės."

"ESS" gretose dvigubus dublius atliko Donatas Pugžlys (19 taškų, 11 atk. k.) ir Modestas Gailiūnas (12 taškų, 10 atk. k.). 19 taškų pelnė Arminas Šaulys, 17 – Karolis Meiliūnas.

"Bangos Energetikos & Diremtos" ekipoje dvigubus dublius atliko Aurimas Juozapaitis (18 taškų, 10 atk. k.) ir Linas Lukoševičius (14 taškų, 12 atk. k.). 13 taškų surinko Aurimas Karbauskas, 10 – Kristupas Rainys.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 9, svečiai po 8 balus.
"Bangos Energetika & Diremta" metus užbaigė gražia pergale (2007 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nušlavė savo varžovus (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Bangos Energetika & Diremta", kiek netikėtai, nugalėjo "BMS" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:58 val.)"Bangos energetika & Diremta" neatsilaikė prieš "Top Sport" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:30 val.)Triuškinanti "Bangos energetika & Diremta" pergalė (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)"Bangos energetika - Diremta" patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės (2008 kovo 07 d., penktadienis, 22:57 val.)"Forto sienai" prireikė pratęsimo įrodyti pranašumą prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Kauno KM - 89" nesugebėjo pasipriešinti "Bangos energetikai & Diremtai" (2008 kovo 13 d., ketvirtadienis, 19:23 val.)Nieko nelemiančiose rungtynėse pergalę iškovojo "Forto siena" (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Topsport" kelyje pasitaikę "Energijos sistemų servisas" neišvengė pralaimėjimo (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)