LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI vs AUTROLIS (109:73)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Traumų išretinta LVA-LVV šventė pergalę

Aikštėje vyravo gana greitas žaidimas
2006 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 21:03 val., peržiūros: 4548

Aštuntąją nesėkmę iš 9 žaistų rungtynių patyrė „Autrolio“ krepšininkai. Šį kartą jų nepasigailėjo "LVA-LVV Preparatų Inspektoriai", kurie sėkmingai sužaidė trečiąją susitikimo atkarpą ir KKL „Įmonių“ lygoje šventė penktąją pergalę – 109:73 (21:17, 26:18, 32:15, 30:23).

Jau pirmojoje susitikimo atkarpoje LVA-LVV prarado Virgį Lapėną, kuris pasitempė pėdos raiščius ir į aikštelę nebegrįžo. LVA-LVV gynėjas Marius Petrauskas po rungtynių juokavo, kad jei vyktų „traumuočiausių komandų rinkimai“, LVA-LVV užimtų pirmąją vietą. Šiuo metu dėl traumų komandai padėti negali 6 žaidėjai.

Net ir praradę vieną aukščiausių komandos žaidėjų LVA-LVV krepšininkai triuškinamai laimėjo kovą po lenta – 44 prieš 20 atkovotų kamuolių.

Dar vienas rodiklis, pagal kurį aikštės šeimininkai stipriai pranoko savo varžovus – baudų metimai. LVA-LVV pataikė 85 procentus mestų baudų, o „Autrolis“ – vos 55.

„Autrolis“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir daugiausiai Audriaus Vaivados pastangomis didžiąją pirmojo kėlinio dalį jie turėjo kelių taškų pranašumą.

Visgi jau pirmojo ketvirčio pabaigoje LVA-LVV persvėrė rezultatą ir „Autrolis“ daugiau nebepirmavo.

Į lemiamą spurtą LVA-LVV sukilo trečiajame ketvirtyje – tuomet jie spurtavo 11:2 ir pastarųjų pranašumas išaugo iki 12 taškų (62:40). „Autrolis“ paėmė minutės pertraukėlę, kuri buvo jau pavėluota.

Nors po pertraukėlės Audrius Vaivada ir pataikė tolimą metimą, įsismarkavusių LVA-LVV krepšininkų svečiai jau nebesulaikė. LVA-LVV įmetė dar 7 „sausus“ taškus ir iki susitikimo pabaigos likus žaisti 10 minučių aikštelės šeimininkai priekyje buvo jau 19 taškų skirtumu (79:50).

Paskutinėje atkarpoje LVA-LVV vadžių nepaleido ir skirtumas netruko perkopti 30, o vėliau ir 40 taškų ribą.

Nugalėtojų ekipoje nesulaikomas buvo Marius Petrauskas, surinkęs 29 taškus. Tomas Grigas prie pergalės pridėjo 21, Donatas Petrauskas 20, Justinas Amelinas – 18 taškų.

„Autrolio“ gretose išsiskyrė Gytis Pakalniškis, surinkęs 27 taškus. Audrius Vaivada ir Edvinas Simanavičius atitinkamai pelnė 15 ir 14 taškų.

Suvalkiečiai šventė netikėtą pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:19 val.)Vežėjų akistatoje „Kauno autobusai“ antrąkart šventė pergalę (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 17:14 val.)Užtikrinta "Araušos" pergalė (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 17:11 val.)Triuškinanti "LVA - LVV Preparatų Inspektorių" pergalė įmonių lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 16:44 val.)„Arauša“ iškovojo antrąją pergalę „Įmonių“ lygoje (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 19:26 val.)"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)"Elektromontuotojas" pratęsimo metu išplėšė pergalę (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Permainingoje kovoje pergalę šventė "Agava" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 19:23 val.)Daugiau negu triuškinanti "iV Interneto visiems" pergalė (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 21:28 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)