Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija vs Birštono gimnazija (69:57)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 11 d., Pirmadienis, 16:00 val. @ Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys LT-56124

Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija antrą karą įveikė Birštono gimnaziją

2011 balandžio 11 d., Pirmadienis, 19:14 val., peržiūros: 4141

Balandžio 11 dieną Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "Krepšinis.net" 2011 m. 10 – 12 kl. varžybos, kuriose A. Brazausko gimnazija priemė svečius Birštono gimnaziją. Prieš šias varžybas A. Brazausko gimnazija buvo iškovojus vieną pergalę ir buvo kartą pralaimėjus, o Birštono gimnazija savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir du pralaimėjimus. Pirmas šių komandų tarpusavio varžybas Birštone buvo trim taškais laimėję Kaišiadorių gimnazijos žaidėjai. Pirmame kėlinyje geriau rungtyniavo A. Brazausko gimnazija, kuriem pavyko įgyti devynių taškų pranašumą (19:10). Antrame kėlinyje Birštono gimnazija sumažino varžovų pranašumą trim taškais (31:25). Trečiame kėlinyje A. Brazausko gimnazijai pavyko įgyti 14 taškų pranašumą (53:39). Lemiamame ketvirtyje komandos žaidė lygiai, o Birštono gimnazijai varžovų pasivyti nepavyko. Varžybos baigėsi rezultatu 69:57. A. Brazausko gimnazija iškovojo antrą pergalę, o Birštono gimnazija pralaimėjo trečią kartą.

Varžybos prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo 2:2. Trečią minutę ketvirtas iš eilės T. Miliūno taškas į priekį išvedė Birštono gimnaziją. Netrukus L.Jocius pataikė baudos metimą, o vėliau tritaškį (6:4). Šeštą minutę O.Brazdžionis rezultatą išlygino (6:6). Septintą minutę A. Brzausko gimnazijos žaidėjai pradėjo spurtą, kurio metu pelnė 11 taškų be atsako (17:6). Aštuntą kėlinio minutę vėl taškus pelnė Birštono gimnazija, kai du baudos metimus pataikė O.Brazdžionis (17:8). Netrukus O.Brazdžionis išprovokavo dar vieną varžovo pražangą ir pataikęs abu baudos metimus sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (17:10). Kėlinio pabaigoje taiklus M. Gimžausko dvitaškis šeimininkų persvarą padidino iki devynių taškų (19:10).

Prasidėjus antram kėliniui svečiai ėmė mažinti Kaišiadorių gimnazijos persvarą. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė penki taškai (19:14). Trečią minutę J.Kursevičius pelnė du taškus su varžovo pražanga, o tritaškį pataikius L. Jociui šeimininkai pirmavo 11 taškų (25:14). Šeštą minutę A. Brazausko gimnazijos padidino persvarą iki 13 taškų (29:16), o minutės pertraukėlės paprašė Birštono gimnazijos treneris. Po minutės pertraukėlės devynis taškus be atsako pelnė Birštono gimnazija ir priartėjo prie varžovų (29:25). Paskutinę kėlinio minutę du baudos metimus pataikė J.Kursevičius ir padidino Kaišiadorių gimnazijos persvarą iki šešių taškų (31:25).

Trečio kėlinio pradžioje du A. Aleksandravičiaus taškai dar dviem taškais padidino šeimininkų persvarą (33:25). Vėliau keturis iš eilės taškus pelnė D.Peldžius (33:29). Ketvirtą minutę penkis taškus iš eilės pelnė A. Brazausko gimnazija (38:29). O. Brazdžionio tritaškis penktą minutę sumažino Kaišiadorių gimnazijos persvarą iki šešių taškų (38:32). Šeštą minutę penkis taškus šeimininkam pelnė J.Kursevičius, padidinęs persvarą iki 13 taškų (45:32). Aštuntą minutę šeimininkų persvarą iki 10 taškų sumažino taiklus M. Knyšiaus tritaškis (45:35). Kėlinio pabaigoje komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Tai naudingiau buvo A. Brazausko gimnazijai, kuri padidino persvarą iki 14 taškų (53:39).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo M. Knyšiaus tritaškiu (53:42). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė A. Brazausko gimnazija (57:42). Sužaidus tris su puse minutės tritaškį pataikė J.Kursevičius, o netrukus minutės pertraukėlės paprašė Birštono gimnazijos treneris (61:44). Po minutės pertraukėlės šeimininkų persvara padidėjo dar dviem taškais. Dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:4 laimėjus Birštono gimnazijai, minutės pertraukėlės paprašė A. Brazausko gimnazijos treneris (63:48). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos Birštono gimnazija buvo priartėjus prie varžovų iki devynių taškų (63:54), bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė A. Brazausko gimnazijos žaidėjai ir iškovojo pergalę rezultatu 69:57.

Po varžybų A. Brazausko gimnazijos žaidėjas sakė: "Varžybos buvo sunkios. Varžovai buvo neblogai nusiteikę, bet namų sienos mums padėjo. Tikėjomės laimėti didesniu skirtumu."

A. Brazausko gimnazija: J.Kursevičius 22, L.Jocius 15 (16 atk. kam.), P.Pocius 10

Birštono gimnazija: M.Knyšius 17, O.Brazdžionis 15 (10 atk. kam.), D.Peldžius 10

Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija įveikė Birštono gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:32 val.)"Kauno Julijanavos katalikiškoji vidurinė mokykla" įveikė "Birštono gimnaziją" (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:24 val.)Puikus antrasis kėlinukas nulėmė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2011 balandžio 12 d., antradienis, 17:42 val.)Stakliškių vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Birštono gimnaziją (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 18:10 val.)Kauno "A.Smetonos" gimnazija pasiekė triuškinamą pergalę (2011 gegužės 03 d., antradienis, 17:26 val.)"Birštono gimnazija" pasiekė nelengvą pergalę (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Stakliškių vidurinė mokykla iškovojo dar vieną pergalę (2011 kovo 29 d., antradienis, 22:11 val.)Birštono gimnazija iškovojo pirmą pergalę, svečiuose nugalėję Stakliškių vidurinę mokyklą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 18:37 val.)