KAUNO AUTOBUSAI vs INFOFACE & KAVEIKTI.LT (95:54)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"Kauno Autobusai" pervažiavo "Infoface & KaVeikti.lt"

Krepšį atakuoja vienas iš labiausiai patyrusių įžaidėjų "Kauno autobusų" "siela" Linas Drulia
2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 8886
Paskutinėse šios savaitės rungtynėse "Įmonių+" lygos B pogrupyje "Kauno Autobusai" savoje aikštėje priėmė "Infoface & KaVeikti.lt". Tik pirmąsias rungtynių minutes vyko apylygė kova. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą bei ėmė dominuoti aikštėje. "Kauno Autobusai" viso susitikimo metu didino savo atotrūkį ir iškovojo antrąją pergalę rezultatu 95:54.

Rungtynių pradžioje vyravo greitas bei atkaklus žaidimas. Praėjus kelioms minutėms šeimininkai įsivažiavo ir pelnę 11 taškų be atsako išsiveržė į priekį. Svečiams niekaip nesisekė stabdyti įvairiapusiško "Kauno Autobusų" puolimo. Skirtumas vis augo ir po pirmųjų dešimties minučių vežėjai pirmavo 15-a taškų – 27:12.

Antrajame ketvirtyje "Infoface & KaVeikti.lt" pagaliau pajuto savo žaidimą ir nebeleido varžovams dar labiau nutolti. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 43:28.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo aštuoniais šeimininkų taškais iš eilės. Svečiai suskubo prašyti minutės pertraukėlės, bet ir po jos savo sąlygas aikštėje diktavo "Kauno Autobusai" vedini Eitvydo Juškevičiaus vien per trečiąjį ketvirtį išprovokavusio 7 varžovų pražangas. Skirtumas vis augo ir prieš paskutinį kėlinį vežėjai pirmavo 33-imis taškais – 71:38.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. "Kauno Autobusai" dar kiek padidino savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 95:54.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Juodelis kalbėjo: "Pradžioj nekrito, trys minutės buvo be taškų. Po to pradėjom žaist gražų komandinį krepšinį. Per pirmąjį ketvirtį atsiplėšėm 15-a taškų, tada žaisti pasidarė lengviau. Šiaip varžovų komanda jauna bei ambicinga".

"Kauno Autobusų" gretose pirmuoju smuiku griežė Eitvydas Juškevičius atlikęs dvigubą dublį – 34 taškai, 12 išprovokuotų pražangų, 9 atkovoti kamuoliai. 21 tašką pelnė Arūnas Budrys (9 atk. k.), 17 – Aurimas Žukauskas (7 blokai, 8 atk. k.), 10 – Linas Drulia (6 rez. perd.).

"Infoface & KaVeikti.lt" ekipoje 21 tašką įmetė S.Liubickij, 11 – E.Kukas (9 atk. k.).

Šeimininkai susitikimo teisėjams skyrė po 9, svečiai po 6 balus.
"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino nukraujavusią "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Trys medžiai" nepasigailėjo savo varžovų "Infoface&Kaveikti.lt" (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 22:48 val.)"Vėjų linija" namuose įveikė "Infoface-Kaveikti.lt" (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Kauno autobusai" parklupdė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:58 val.)Atkaklioje dvikovoje "Kauno autobusai" palaužė "AG Group" (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)"Kauno Autobusai" įtikinamai įveikė "Medžiotojų Užeigą - LVA" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 00:04 val.)"Kauno vandenys" parklupdė "Kauno autobusus" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:54 val.)Neįtikėtina "Infoface & Kaveikti.lt" pergalė! (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:52 val.)"Kauno autobusai" nugalėjo paskutinėmis sekundėmis! (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)