STATYBŲ VIZIJA & LVA vs OMEGA (84:58)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 14 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija - LVA" nesunkiai nugalėjo "Omegą"

Jis...
2008 gegužės 14 d., Trečiadienis, 21:07 val., peržiūros: 6315
Šiandien "LVA" sporto centro salėje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" taurės komandos "Statybų vizija – LVA" (šeimininkai) ir "Omega" (svečiai). Ramiose rungtynėse pergalę rezultatu 84:58 (18:17 , 24:13, 14:12 , 28:16) iškovojo šeimininkų ekipa.

Pirmas ketvirtis prasidėjo lygia kova. Rezultatas svyruodavo tai į šeimininkų, tai į svečių pusę. Tačiau po pirmojo kėlinuko nusistovėjo šeimininkų pusėje 18:17.

Antrame kėlinyje pasitelkę tolimus mėtimus į prieki bėgti pradėjo
"Statybų vizija – LVA" ekipa. Šeimininkų snaiperiai padedami priekinės linijos žaidėjų per šį kėlinuką susikrovė 8 taškų persvarą 42:30.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vėl išsilygino. Svečiams nepavyko perimti iniciatyvos, bei sumažinti turėto deficito. Rezultatas buvo 56:42.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai nuo pirmų minučių pradėjo triuškinti varžovus ir persvara siekė net 23 taškus. Iki kėlinuko pabaigos jiems pavyko prie turėto skirtumo dar pridėti tris taškus ir iškovoti vertą pergalę rezultatu 84:58.

Nugalėtojų treneris teigė , kad jo ekipa stengėsi ir pasiekė užsibrėžtą tikslą. Teisėjai jo manymu savo darbą atliko idealiai.

"Omega" teisėjų darbą įvertino 8 balais.

"Statybų vizija – LVA" komandoje sužibėjo V.Babrauskas 29 taškai ir G.Rinkevičius 13 taškų , bei 19 atkovotų kamuolių.

"Omega" ekipoje išsiskyrė D.Šliogeris 23 taškai ir G.Augustinavičius 13 taškų.
"Statybų Vizija & LVA" nepasigailėjo varžovų (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Statybų Vizija & LVA" tiesiog nušlavė "Baltijos Baldų Grupę" (2008 birželio 10 d., antradienis, 22:40 val.)"Statybų Vizija & LVA" pateko į finalą! (2008 birželio 13 d., penktadienis, 20:51 val.)"Žalgirio Fanai" tiesiog nušlavė "Omegą" (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:10 val.)"Makroflex" įveikė "Statybų vizija - LVA" (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 19:06 val.)"Statybų vizija & LVA" - stipriausia "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės turnyro komanda! (2008 birželio 21 d., šeštadienis, 00:45 val.)Nerezultatyviose varžybose "Statybų Vizijos-LVA" pergalė (2008 birželio 01 d., sekmadienis, 20:44 val.)"Žalgirio fanai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2008 gegužės 06 d., antradienis, 20:49 val.)"Dangava" tik paskutiniajame ketvirtyje palaužė "Omegą" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Makroflex" vos nepaleido pergalės (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 21:44 val.)