Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Autobanginiai (85:57)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 gegužės 17 d., Šeštadienis, 16:15 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

" Lietuvos BMW klubas Kaunas" nušlavė "Autobanginių" ekipą

2008 gegužės 17 d., Šeštadienis, 20:06 val., peržiūros: 6967
Šiandien (05-17) "Šilduvos" sporto salėje susitiko "BMW klubas Kaunas" (šeimininkai) ir "Autobanginiai" (svečiai). Jau po pirmojo kėlinio susikrovę solidžią persvarą pergalę rezultatu 85:57 (22:7, 21:14, 25:11 , 17:25) iškovojo šeimininkų ekipa.

Nuo pirmųjų minučių nuostabiai žaidę gynyboje bei puolime šeimininkai įrodė , kad šiandien sieks tik pergalės. Kėlinys pasibaigė rezultatu 22:7.

Antrąjį ketvirtį šešiais iš eilės taškais pradėjo svečių ekipa, taip šiek tiek sumažinę varžovų pranašumą. Įpusėjus kėliniui šeimininkai susikaupė ir tęsė puikų pasirodymą , kurį demonstravo per pirmąsias dešimt minučių. Rezultatas buvo 43:21.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nepasikeitė. Ir toliau
"Bmw klubas Kaunas" nemažindami tempo triuškino savo priešininkus. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 43:21.

Ketvirtas kėlinukas nieko jau nelėmė. Šeimininkai buvo per toli , kad varžovai sugebėtų juos pavyti. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 85:57.

Nugalėtojai teigė , kad varžyboms labai ruošėsi ,stengėsi,todėl ir pasisekė. Teisėjams skyrė 7 balus.

"Autobanginiai" teigė , kad jų varžovai labai taikliai mėtė, o jų ekipai nepavyko prisitaikyti. Teisėjams skyrė 8 balus.

"Bmw klubas Kaunas" ekipoje išsiskyrė M.Satkevičius 29 taškai.

"Autobanginių" komandoje sublizgėjo A.Boranas 21 taškas ir 10 atkovotų kamuolių.
"Lietuvos BMW klubas Kaunas" pagerino du rekordus! (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 19:17 val.) "Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė "Mazdos 323F klubą" (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 18:41 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" iškovojo gražią pergalę prieš "Mitsubishi klubą" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 15:28 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" iškovojo lengvą pergalę prieš "Mazda 323F klubą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:41 val.)Atkrintamasias varžybas "Lietuvos BMW klubas Kaunas" pradėjo pergale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tik paskutiniame kėlinyje galutunai pribaigė varžovus ir pateko į "Autoklubų" lygos pusfinalį (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Nerezultatyviose varžybose "Autobanginių" pergalė (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 21:00 val.)Autoklubų lygoje auto.Banginiai tiesiog nušlavė "Rover klubą" (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:53 val.)Pogrupio lyderių akistatoje stipresnis buvo "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2008 vasario 12 d., antradienis, 22:31 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Lietuvos BMW Klubas Kaunas" (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)