Buritus vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (71:100)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 18 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antrą kartą varžovus sutriuškinęs emobilus.lt & SK „Mattas“ be didesnio vargo pasiekė ketvirtfinalį

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 22:38 val., peržiūros: 1264

Kovo 18 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės antrosios aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkų teisėmis žaidę „Buritus“ kovojo su emobilus.lt & SK „Mattas“ komanda. Pirmąsias šių ekipų rungtynes lengvai, rezultatu 58:100 buvo laimėję emobilus.lt & SK „Mattas“, kurie ir pirmavo serijoje iki dviejų pergalių 0:1.

Pačioje rungtynių pradžioje puikią atkarpą sužaidė svečių žaidėjas G.Vasiliauskas, pelnęs aštuonis taškus, po kurių emobilus.lt & SK „Mattas“ pirmavo 5:10. Ir toliau „Buritus“ ekipa nieko negalėjo priešpastatyti prie svečius, kurių žaidėjas P.Lekečinskas pelnė iš eilės dešimt taškų kėlinuko pabaigoje, po kurių emobilus.lt & SK „Mattas“ pirmavo 14:28.

Antrajame ketvirtyje ir toliau rungtynių rezultatas tik didėjo emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipos naudai. Kėlinuko pradžioje puikią atkarpą sužaidė P.Balčiūnas, po kurio septynių taškų iš eilės svečiai pirmavo 16:39. Ir tik vienintelis V.Tirva, savo taikliais metimais leido šiek tiek aptirpdyti emobilus.lt & SK „Matto“ persvarą iki 23:43. Kėlinuko pabaigoje svečiai dar labiau padidino savo ir taip solidžią persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 25:53.

Ir toliau rungtynėse „Buritus“ ekipai nepavyko priartėti prie varžovų. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui rezultatas buvo 30:58. Ketvirčio pabaigoje emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai sugebėjo dar labiau nutolti ir po trečiojo ketvirčio pirmavo 42:76.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje taiklus K. Dimitrijevo tritaškis nutolino svečius 46:86. Tačiau kėlinuko pabaigoje tikrą tritaškių šou surengė J.Snudaitis, įmetęs viso penkis per kelias ketvirto kėlinio minutes, taip truputėlį sumažinęs varžovų pranašumą ir pakėlęs nuotaiką rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 71:100 ir emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai keliauja į ketvirtfinalį, kur jų lauks BC „BOOM“ ir BC „Gazuoto pieno“ rungtynių nugalėtojas.

„Šios rungtynės buvo tarsi gera treniruotė prieš svarbiausias sezono rungtynes?“

emobilus.lt & SK „Mattas“ žaidėjas A.Dervinskas: „bandėm padaryti treniruotę, nes matėm, kad varžovai nelabai nusiteikę žaisti buvo. Bet čia truputį ir baisu man, nes toliau varžovai bus tikrai gerokai labiau nusiteikę, tačiau tikiuosi, kad pavyks ir mums susikaupti atitinkamai sekančioms rungtynėms“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Buritus: Jonas Snudaitis – 31 tšk., Vytautas Tirva – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 6 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Marius Dimša – 24 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Kęstutis Dimitrijevas – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk., Povilas Balčiūnas – 12 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ eliminavo BC „BOOM“ ir pirmą kartą peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)Akademija neturėjo šansų prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 05:34 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)