AG GROUP vs KAUNO ENERGIJA (71:88)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 29 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimanzijos sporto salė, Varpo g.49, Kaunas

"Kauno energija" "Laikinosios sostinės" pirmenybių startą vainikavo pergale

2008 balandžio 29 d., Antradienis, 20:56 val., peržiūros: 7007
Šiandien, balandžio 29 dieną, "Varpo" gimnazijoje, aikštelės šeimininkai "AG Group" "Laikinosios sostinės", "D" pogrupio rungtynėse susitiko su "Įmonių+" "Paguodos" turnyro čempionais "Kauno energija". Pirmame kėlinyje svečiai įgijo apčiupiamesnį pranašumą, tačiau jo didinti neleido varžovai , kurie nuolat lipo ant kulnų. Deja, "AG Group" klaidos buvo viena pagrindinių kliūčių kovoti dėl pergalės ir jie turėjo pripažinti "Kauno energijos" pranašumą rezultatu 71:88. "AG Group" po šių rungtynių turi po vieną pergalę ir pralaimėjimą, tuo tarpu "Kauno energija" žaidė pirmąsias rungtynes šiose pirmenybėse.

Rungtynių pradžioje abi ekipos gana taikliai atakavo ir tai lėmė rezultatyvią pradžią, tačiau daugiau klydo šeimininkai ir tuo pasinaudoję "Kauno energijos" krepšininkai atitrūko, tiesa, tas pranašumas nebuvo itin saugus – po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 20:29.

Antrajame kėlinyje taiklumas praktiškai nesikeitė, tačiau žaidimo tempas sumažėjo. Visas pastangas pasivyti varžovus ir persverti rezultatą "AG Group" komandai nubrukdavo didžiausias minusas šiose rungtynėse – klaidos, kurių skaičius ne tik nemažėjo, bet ir augo. Tiesa, po antrojo kėlinio rezultato skirtumas pakito tik tašku – 39:47.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai rečiau klydo ,bet atsirado dar viena problema, kurios anksčiau nebuvo – netaiklūs metimai. Nors ir "Kauno energija" nerungtyniavo itin įspūdingai, tačiau "AG Group" po trečiojo kėlinio prie varžovų priartėjo vėlgi tik vienu tašku – 54:61.

Paskutiame kėlinyje "Kauno energija" primetė greitą žaidimo tempą ir visą kėlinį dominavo aištėje, tuo tarpu "AG Group" dažniau klysdami ir nepataikydami nesugebėjo atsilaikyti prieš svečius ir patyrė nesėkmę rezultatu 71:88.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo S.Zburmirskas, pelnęs 23 taškus, nuo jo ne daug atsiliko įspūdingais dėjimais žaidimą puošęs S.Staniulis, kuris įmetė 22 taškus. Puikiai pasirodė ir M.Galinis ( 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 5 blokai ), ir M.Zdanauskas ( 10 taškų ).

Šeimininkų gretose pasižymėjo V.Šeškas ( 15 taškų ir 18 atkovotų kamuolių ), V.Butrimas ( 22 taškai ) ir A.Kmita ( 12 taškų ).

Po susitikimo "AG Group" teisėjų darbą įvertino 8 balais, tuo tarpu "Kauno energijos" ekipa skyrė vienu balu auksčiau.
"Kauno Vandenys & ONN" pateko į "LS" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 22:57 val.)"Ekodora-Mc trans" neatsilaikė prieš "AG Group" (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 23:38 val.)"BMS Megapolis" nugalėjo "Kauno energiją" (2008 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"BMS Megapolis" nelengvai įveikė "AG Group" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno energija" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:54 val.)Nervingose rungtynėse "Bangos energetika & Diremta" nepasigailėjo "Kauno energijos" (2008 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:46 val.)"AG Group" palaužė "Teo LT" (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:18 val.)