Panemunė vs Kauno SRC (100:90)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 birželio 01 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingoje kovoje „Panemunė“ įveikė „Kauno SRC“

2015 birželio 01 d., Pirmadienis, 23:44 val., peržiūros: 1255

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Panemunė“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova. Pirmojoje rungtynių pusėje sėkmingiau sužaidė „Panemunė“ ekipa, kur įgijo dviženklį pranašumą. Visgi , „Kauno SRC“ pademonstravo kovingumą ir sugebėjo rezultatą persverti į savas rankas , tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Panemunė“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį – 100:90.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Panemunė“ ,tačiau pirmieji spurtą surengė „Kauno SRC“, kur laimėjo atkarpą 7:0 ( 5:9). Toliau svečių puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai , vedami A.Drungilo, persvėrė rezultatą į savas rankas ( 16:13). Likus žaisti apie tris minutes A.Lencevičius tritaškiu metimu išlygno rezultatą, bet šeimininkai kėlinuko pabaigoje pataikė du tolimus metimus ir įgijo trijų taškų pranašumą – 24:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Panemunė“ ekipos spurtu. Šeimininkų snaiperiai sugebėjo pelnyti iš eilės keturis tolimus metimus , kur pranašumas išaugo iki 9 taškų ( 39:30). Po minutės pertraukėlės „Kauno SRC“ pavyko atsigauti po šalto dušo ir susistatyti gynybą į vietas. A.Lencevičiaus ir G.Staniulio duetas leido svečiams sumažinti skirtumą iki 5 taškų. Visgi, „Kauno SRC“ ekipos gynyba vėl subyrėjo, o šeimininkai rezultatyviomis atakomis padidno pranašumą iki dviženklio ( 53:42). Per likusią minutęs G.Staniulis realizavo sėkmingai baudos metimus ir prieš ilgąją pertrauką sušvelnino skirtumą iki 8 taškų – 53:45.

Po ilgosios pertraukos „Kauno SRC“ pradėjo gintis zonine gynybą, o tai šeimininkams buvo neįkandamas riešutėlis. „Kauno SRC“ sugebėjo laimėti penkių minučių atkarpą net 16:3, kur ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 56:61). Po minutės pertraukėlės „Panemunė“ susidėliojo savo puolimą į vietas prieš zoninę gynybą ir sugebėjo per keletą minučių panaikinti skirtumą bei įgyti minimalų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos – 68:67.

Lemiamas kėlinukas prasidėjo A.Lencevičiaus ir A.Makūno tritaškiais metimais, kur per minutę laiko „Kauno SRC“ pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 68:76). „Panemunė“ ekipai toliau sunkiai sekėsi megzti rezultatyvias atakas, tačiau tada žodį tarė M.Lisajevičius, kuriam nesudrebėjo ranka ir pataikė keturis iš eilės tritaškius ir leido „Panemunė“ ekipai susigrąžinti pranašumą ( 85:77). „Kauno SRC“ iš paskutiniųjų bandė gelbėtis iš padėties ir buvo pavykę sumažinti skirtumą iki trijų taškų ( 89:86). VIs dėlto, šeimininkai užtikrinčiau sužaidė likusias dvi minutes ir iškovojo kelialapį į pusfinalį – 100:90

„Panemunė“ pusfinalyje jėgas išbandys su „Kauno autobusai“ ekipa.

Po laimėtų rungtynių „Panemunė“ komandos kapitonas, G.Kurtinaitis, kalbėjo:“ Iš pradžių sekėsi gerai, bet paskui trečiame kėlinyje pastatė aikštės gynybą ir pradėjom piknaudžiauti metimais. Nepaėjo tie trajakai. Po minutės pertraukėlės mūsų pradėjome ilgiau įžaidinėti kamuolį, o kai ilgiau įžaidinėji , tai ir procentas kyla pataikymo. Gal mūsų komanda šiek tiek yra stipresnė nei varžovų, bet varžovai šiandien tikrai gerai žaidė. Šaunuoliai. Norėčiau pasveikinti, kad šiandien gražiai pasirodė, bet mums fortūna labiau nusišypsojo ir žengėm į kitą etapą.“ Paklaustas, kokios progranozės pusfinalio su „Kauno autobusai“ ? Kapitonas atsakė:“ Nežinau, kolkas negaliu nieko prognozuoti, nes nemačiau kaip jie žaidžia. Tiktais reikės paklausinėti kitų žmonių , kas matė kaip jie žaidža. Bandysim laimėti. Mūsų tikslai aukščiausi.“

Panemunė: Matas Lisajevičius – 28 tšk. (8 rezult. perd.), Tadas Padegimas – 19 tšk., Adomas Drungilas – 16 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Kurtinaitis – 14 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Milinskas – 12 tšk.

Kauno SRC: Artūras Lencevičius – 32 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 23 tšk., Giedrius Staniulis – 18 tšk. (18 atk. kam.)

„Panemunė“ tik po atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 00:11 val.)„Kauno Autobusai“ nesunkiai įveikė „Kauno SRC“ krepšininkus (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 23:23 val.)Po itin atkaklios kovos „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Bangai“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:02 val.)Tritaškius pagirtinai metusi „Panemunė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 gegužės 18 d., pirmadienis, 22:33 val.)Intriguojančio žanro rungtynėse pergalę išplėšė „Omega“ (2015 gegužės 26 d., antradienis, 22:32 val.)„Kauno autobusai“ įveikė „Panemunę“ ir kovos dėl „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 21:54 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Sporto manija“ rungtynių pabaigoje atėmė pergalę iš „Panemunės“ (2015 gegužės 25 d., pirmadienis, 22:22 val.)Taškų lenktynėse „Kauno SRC“ išplėšė pratęsimą, kuriame susidorojo su „Baubilu“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 18:34 val.)