Kauno Santaros gimnazija – VU partnerė vs Kauno Šv. Pranciškaus mokykla (67:76)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 19 d., Penktadienis, 13:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' po atkaklios kovos palaužė ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė''

2013 balandžio 19 d., Penktadienis, 17:06 val., peržiūros: 1412

Penktadienį , balandžio 19 dieną, Santaros gimnazijos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt 2013" taurės 10-12 klasių rungtynės tarp vietos Kauno "Santaros Gimnazijos – VU Partnerės" ir svečių Kauno "Šv. Pranciškaus mokyklos" ekipų. Rungtynių pradžioje ekipos žaidė lygiai (19:19). Antrasis kėlinys sėkmingesnis buvo svečiams, kurie susikrovė 7 taškų pranašumą (30:37). Trečiąjį ketvirtį komandos žaidė apylygiai, tiesa ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' padidino pranašumą dar dviem taškais (46:55). Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams, kurie vienu momentu sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškų, bet užtikrintai rungtyniavę svečiai atstatė jau turėtą pranašumą ir iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 67:76 (19:19, 11:18, 16:18, 21:21).

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkakliu abiejų ekipų žaidimu, sužaidus penkias minutes priekyje buvo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' (11:15). Antroje kėlinuko pusėje svečiai užstrigo ''Kauno Santaros Gimnazijos – VU Partnerės'' gynybos gniaužtuose ir sugebėjo pelnyti tik 4 taškus, o šeimininkai pridėjo 8 taškus ir taip išlygino rungtynių rezultatą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus 19:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokyklos'' spurtu 6:0, po kurio skirtumas tarp ekipų išaugo iki 6 taškų ribos (19:25). Tada sekė ''Kauno Santaros Gimnazijos – VU Parnterės'' spurtas 6:2, po kurio rezultatą pavyko sumažinti iki 2 taškų (25:27). Kėlinuko pabaigoje svečiai sukurė įspūdingą atkarpą 7:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą. Po antrojo kėlinuko rezultatu 30:37 pirmavo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla''.

Po ilgosios pertraukos ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' žaibiškai spurtavo 6:0 ir sumažino skirtumą iki minimumo (36:37), bet svečiai pridėją 3 taškus padidino skirtumą iki 4 taškų. Šeštąją kėlinio minutę po sėkmingos šeimininkų atakos skirtumas aptirpo vėl iki minimumo (38:39), bet tada ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' surengė spurtą 7:0, po kurio įgijo jau 8 taškų pranašumą (38:46). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė apylygiai. Rezultatu 46:55 po trijų sužaistų kėlinių vis dar pirmavo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla''.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje ''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' surengė sėkmingą atkarpą 5:0, po kurios rezultatas ištirpo iki 4 taškų ribos (51:55), bet ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' per likusią kėlinio dalį atstatė jau turėtą 9 taškų pranašumą ir saugiai jį išlaikė iki finalinės sirenos. Rungtynes rezultatu 67:76 laimėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla''.

Po rungtynių ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokyklos'' žaidėjas Deividas Valatkevičius teigė : ''Pergalę iškovojom, nes pavyko tam tikrais momentais tiksliai apsigynti. Puolime irgi neblogai sekėsi pataikyti tiek dvitaškius, tiek tritaškius metimus. Manau tai buvo pagrindinės priežastis, kurias mes sugebėjom šiandien įvykdyti''.

''Kauno Santaros Gimnazija – VU Partnerė'' : A.Bukšnys (20 tšk. 8 atk.kam.) , T.Mačiulis (14 tšk.) , J.Medekšas (11 tšk. 7 atk.kam.)

''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' : D.Valatkevičius (36 tšk. 10 atk.kam. 6 rez.perd. 4 per.kam.) , S.Sankauskas, A.Šukys (8 atk.kam. 5 per.kam. 11 išpr.praž.) ir T.Valatkevičius po (9 tšk.)

''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 gegužės 03 d., penktadienis, 16:10 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla palaužė A. Puškino mokyklą (2013 balandžio 16 d., antradienis, 15:45 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kauno Šv . Pranciškaus Mokykla'' (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:37 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" tritaškiais metimais subombardavo Kauno "A.Puškino gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija įveikė Kauno ''Santaros'' gimnazija - VU partnerę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 19:01 val.)Kauno "Santaros gimnazija - VU partnerė" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 02 d., antradienis, 15:13 val.)Vilkijos gimnazija įtemptoje finalo kovoje palaužė Šv. Pranciškaus mokyklą (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)