GRIZLIAI vs TAUVEGA (77:62)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį, pergalę iškovojo "Grizliai"

2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 19:21 val., peržiūros: 4613
Vasario 7 dieną, Sekmadienį, Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko “C” lygos D grupės susitikimas. Namuose žaidę „Grizliai“ rungtyniavo su svečiais „Tauvega“. „Grizliai“ iki šių varžybų D grupėje buvo pralaimėję visus penkis susitikimus, o „Tauvega“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir penkis pralaimėjimus. Rungtynes geriau pradėjo „Grizliai“ (7:2), bet „Tauvega“ pasivijo varžovus, o kėlinio antroje pusėje įgijo pranašumą (16:23). Antro kėlinio pradžioje „Grizliai“ spurtavo 13:0 (29:23). Vėliau svečiam pavyko prisivyti varžovus. Sužaidus pusę varžybų 36:35 pirmavo „Grizliai“. Trečias ketvirtis vyko lygiai, o jam pasibaigus vis dar vieno taško persvarą turėjo šeimininkai (53:52). Ketvirto kėlinio pradžioje „Tauvega“ buvo persverę rezultatą (55:56), bet vėliau „Grizliai“ žaidė puikiai ir pelnytai nugalėjo rezultatu 77:62. „Grizliai“ D grupėje iškovojo pirmą pergalę, o „Tauvega“ pralaimėjo šeštą kartą.

Prieš prasidedant varžybom, „Tauvega“ gavo techninę pražangą, nes neturėjo žaidėjų licenzijų. Rungtynes geriau pradėjo „Grizliai“, kurie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 7:2. Netrukus tritaškį pataikė „Tauvegos“ žaidėjas V.Ginevičius, sumažinęs varžovų pranašumą iki dviejų taškų (7:5). Ketvirtą varžybų minutę, abi komandos pataikė po dvitaškį (9:7). Penktą varžybų minutę, V.Ginevičius („Tauvega“) pelnė du taškus su varžovo pražanga. Pataikytas baudos metimas leido pirmą kartą šios dienos varžybose svečiam išsiveržti į priekį (9:10). Netrukus „Grizlių“ žaidėjas A.Jonynas pataikė dvitaškį ir persvarą sugrąžino šeimininkam. Keturių minučių atkarpą „Tauvega“ laimėjo rezultatu 0:11 ir įgijo 10 taškų persvarą (11:21). Devintą varžybų minutę, M.Antanaitis („Grizliai“) pataikė tritaškį ir dvitaškį, bei vėl sumažino persvarą (16:21). Ketvirtį taikliu dvitaškiu baigė V.Ginevičius („Tauvega“). Po pirmo kėlinio 16:23 pirmavo svečiai.

Antrą kėlinį puikiai pradėjo „Grizlių“ komanda. 13 taškų šeimininkai pelnė be atsako ir sužaidus keturias minutes pirmavo šešiais (29:23). Penktą kėlinio minutę, pirmas „Tauvegos“ komandai taškus pelnė E.Ušpicas (29:25). Likus trim minutėm iki ketvirčio pabaigos, 31:25 pirmavo šeimininkai. „Tauvega“ kėlinio pabaigoje spurtavo rezultatu 2:7 ir paliko varžovam minimalią persvarą (33:32). Šio spurto metu visus septynis taškus „Tauvegos“ komandai pelnė R.Gudynas. Netrukus du taškus su pražanga pelnė M.Antanaitis („Grizliai“) (36:32). Kėlinį taikliu tritaškiu baigė „Tauvegos“ žaidėjas. Sužaidus pusę varžybų minimalią persvarą turėjo „Grizliai“ (36:35).

Trečio kėlinio pradžioje, M.Satkevičius („Tauvega“) pataikė dvitaškį ir tritaškį, bei vėl išvedė svečius į priekį (36:40). Sužaidus pusę kėlinio, „Tauvega“ pirmavo vienu tašku (41:42). Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos, „Tauvega“ pirmavo penkiais taškais (42:47). Po dviejų taiklių M. Antanaičio („Grizliai“) baudų metimų ir tritaškio, rezultatas tapo lygus (47:47). Rezultatyvią kėlinio pabaigą, komandos žaidė lygiai, o po trijų ketvirčių, kaip ir po dviejų, vienu tašku pirmavo „Grizliai“. Šį kėlinį „Grizliai“ metė 10 baudų metimų, daugiausia tokiu būdu pelnydami taškus.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui, dvitaškį pataikė A.Butkus („Grizliai“) (55:52). Netrukus dviem taikliais dvitaškiais, savo komandai persvarą sugrąžino „Tauvegos“ žaidėjai (55:56). Sužaidus tris su puse minutės, po taiklaus M. Antanaičio („Grizliai“) tritaškio, šešiais taškais pirmavo „Grizliai“. Minutę komandom nepavyko pelnyti taškų, o vėliau penktą pražangą gavo „Tauvegos“ puolėjas R.Gudynas. Penktą varžybų minutę dar du dvitaškius pataikė M.Antanaitis („Grizliai“) ir komandas jau skyrė 10 taškų (69:59). E. Tamulaičiui („Tauvega“) pavyko sumažinti varžovų persvarą iki aštuonių taškų, bet netrukus aštuonis taškus be atsako pelnė „Grizliai“ ir pirmavo 16 taškų (77:61). Ketvirčio gale iš dviejų mestų baudų metimų vieną pataikė E.Ušpicas („Tauvega“). Rungtynės baigėsi rezultatu 77:62.

Trenerių komentarai

„Grizliai“: „Pasisekė, susirinko truputį daugiau žmonių. Pavyko apsigint, labai norėjosi atsilošt, kai pralošėm pirmas varžybas ten „be ryšio“. Kamuolius susirinkom, bet manau pergalę lėmė gera gynyba.“

„Tauvega“: „Ne visi buvom susirinkę, nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų. Pralošėm, nes trūko jėgos po krepšiu. “

„Grizliai“: M.Antanaitis 33 (8/9 baudų metimai, 30 naudingumo balų), T.Navickas 18 (8/8 baudų metimai, 19 atk. kam., 34 naudingumo balai), A.Butkus 8
„Tauvega“: V.Ginevičius 17, R.Gudynas 13 (12 atk. kam.), M.Satkevičius 11

"Grizliai" rungtynių pabaigoje nugvelbė pergalę iš varžovų panosės (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 17:11 val.)"ISM" po sunkios kovos iškovojo pergalę prieš "Grizlius" (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 20:01 val.)"ISM" nesunkiai palaužė "Grizlius" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:42 val.)Pirmoji į „C“ lygos ketvirtfinalį prasibrovė „Sparta“ (2010 kovo 11 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)"Kolpingo kolegija" nepabūgo "Grizlių" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)Nesunki "Kauno kvarco" pergalė (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:07 val.)"United" be didesnio vargo įveikė "Grizlius" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)"Tauvega" iškovojo sunkią pergalę (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:25 val.)Po atkaklios kovos "Grizliai" turėjo pripažinti "ISM" pranašumą (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:06 val.)