KAUNO DAINAVOS VIDURINĖ MOKYKLA vs DRUSKININKŲ "ATGIMIMO" VIDURINĖ MOKYKLA (53:90)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 16 d., Trečiadienis, 14:30 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla "Krepšinis.net" pirmenybes pradėjo triuškinančia pergale

2008 balandžio 16 d., Trečiadienis, 16:27 val., peržiūros: 6829
Šią balandžio 16 dienos popietę, "Dainavos" vidurinėje mokykloje "Krepšinis.net" turnyre startavo vietiniai "Dainavos" vidurinės mokyklos auklėtiniai ir svečiai iš gana toli – Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla. Atkaklesnė kova vyko tik pirmoje rungtynių dalyje, o paskui iniciatyva buvo svečių rankose, kurie demonstravo puikius krepšinio įgūdžius ir darnų komandinį žaidimą. Tai leido jiems įgyti milžinišką pranašumą, kurio per paskutinį kėlinį nebuvo įmanoma išbarstyti. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:90 svečių iš Druskininkų naudai. Išties, ši komanda paliko gana neblogą įspūdį ir šiame turnyre pretenduos į aukščiausias pozicijas.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Druskininkų, tiesa, vėliau žaidimas išsilygino ir komandos rungtyniavo taškas į tašką. Po 5 iš eilės V. Šiupinio taškų aikštelės šeimininkai dar pirmavo 2 taškais ( 15:13 ), bet paskui sekė varžovų atsakas irgi 5:0 ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 15:17.

Antrąjį kėlinį tritaškiu pradėję šeimininkai po to sustojo – ėmė klysti, nepataikyti, klimpo varžovų gynyboje. Tuo tarpu Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos auklėtiniai demonstravo gerą, kokybišką krepšinį ir tolo nuo varžovų ( surengė spurtą net 18:0 ) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo jau 22:44.

Trečiajame kėlinyje fantastiškai tolimus metimus metę ( 6/8 ) svečiai ėmė laiduoti beviltiškai atrodančius varžovus, kurie nieko negalėjo padaryti ir rungtynės jau senokai buvo išslydusios iš jų rankų. Po trijų kėlinių jaunieji Druskininkų krepšininkai buvo susikrovę jau 46 taškų pranašumą – 31:77.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas – svečių vadovė Danguolė Makselienė leido pažaisti visiems žaidėjams, kurie atvyko į Kauną. Tiesa, antrasis svečių sąstatas šiek tiek nusileido "Dainavos" vidurinės mokyklos auklėtiniams, kurie krepšininkų žargonu "atlošė" 9 taškus, bet rungtynes vistiek pralaimėjo triuškinančiu skirtumu – 53:90.

Po susitikimo nugalėtojų vadovė Danguolė Makselienė džiaugėsi, kad rungtynės buvo gražios, tiesa, antrasis sąstatas šiek tiek pasimetė, bet viskas buvo pakankamai gerai. Be to, vadovė nebuvo linkusi nuvertinti varžovų, sakydama, jog priešininkai buvo taip pat gana neblogi, gerai pataikė iš toli.

Naudingiausias nugalėtojų ekipoje buvo P.Šoliūnas, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių. 14 taškų įmetė P. Pečiukaitis, po 10 pridėjo D.Kibildis ir G.Kašėta.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė E.Rakickas ( 14 taškų ir 13 atkovotų kamuolių ) ir M.Kairiūkštis ( 12 taškų ).
Dar viena Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos pergalė (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:19 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos krepšininkai (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 17:57 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla iškovojo ketvirtąją pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą "A" pogrupyje (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 16:30 val.)"Dainavos" vidurinė mokykla iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 16:16 val.)"Krepšinis.net" taurės turnyro nugalėtoja - Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:59 val.)Paaiškėjo antrasis "Krepšinis.net" taurės finalininkas (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 23:32 val.)Po atkalios kovos pergalę iškovojo "Dainavos" vidurinė mokykla (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 16:56 val.)Po atkaklios kovos Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinės pergalė (2008 balandžio 29 d., antradienis, 17:33 val.)