LKKA ATLETAS vs JUKNA IR KO (76:100)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 22 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

„LKKA atletas" nesugebėjo pasipriešinti „Jukna ir ko“ komandai

2010 vasario 23 d., Antradienis, 00:14 val., peržiūros: 5558
Pirmadienio vakarą „LKKA atletas“ savo arenoje priėmė "A" lygos komandą "Jukna ir ko“ ekipą. Pirmiesiems į priekį pavyko išsiveržti aikštės svečiams (8:2) , o iki ketvirčio pabaigos jiems pavyko ir padvigubinti savo pranašumą (15:27).Antrąjį ketvirtį galingai pradėję „Jukna ir ko“ komandos krepšininkai po pirmosios rungtynių pusės jau turėjo įgiję 24 taškų pranašumą (33:57). Antroji rungtynių dalis buvo tik formalumas. Svečiams pavyko išlaikyti ta pačia persvarą kurią buvo sukaupę po pirmųjų dviejų kėliniu 76:100.

Rungtynės sėkmingiau pradėjo „Jukna ir ko“ , kuri vedama R.Demeniaus ir A.Matuzevičiaus sugebėjo jau kėlinio viduryje įgyti dviženklį pranašumą (5:18). Šeimininkų komandos trenerė negalėjo žiūrėti į tokį vaikinų žaidimą , todėl buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Po trumpos pauzės aikštėje vaizdas ryškiai nepakito. „LKKA“ krepšininkų puolimas ir toliau neblizgėjo , tačiau gynyboje žaidimas kiek susitvarkė ir varžovai nebetolo. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 15:27.

Antrąjį kėlinį aštuoniais iš eilės taškais pradėję svečių žaidėjai savo persvarą padidino iki 20 taškų. Kėlinio laikui įpusėjus atsigavo ir „LKKA“ komanda. Laimėjus atkarpą 6:0 jiems pavyko kiek sumažinti deficitą (26:38). Tolimų metimų serija ir gera gynyba svečiams leido perimti iniciatyvą į savo rankas ir vėl atstatyti 20 taškų skirtumą. Antroji varžybų pusė pasibaigė rezultatu 33:57 (18:30).

Po ilgosios pertraukos „Jukna ir ko“ savo persvarą padidino iki 31 taško (33:64). Svečiams pavyko uždaryti bet kokius kelius link savo krepšio ir taip sparčiai tolti nuo varžovų. Demonstruodama greitą ir akiai malonų žaidimą „Jukna ir ko“ komanda prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo susikrovę 33 taškų persvarą 48:81 (15:24).

Ketvirtame kėlinyje abi komandos kiek atsipalaidavo , o žaidimo tempas nurimo.“LKKA“ komanda pradėjo žaisti kiek veržlesnį žaidimą ir sugebėjo kiek priartėti prie savo oponentų. Iki rungtynių pabaigos likus penkiasdešimt šešioms sekundėms „Jukna ir ko“ komanda sugebėjo pelnyti šimtąjį tašką , kurio autorius tapo B.Andriekus. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 76:100 (28:19).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos strategas pasidalino savo įspūdžiais apie varžybas ir pakomentavo varžovų strategijas : „ – Komanda žaidė gerai , šį vakarą jautėmės stipresni , todėl laimėjome.Gaila tiktai varžovų , kad jų trenerė labai šaukė. Įdomūs pasirodė sprendimai keisti viso penketo žaidėjus , tai buvo pirmos tokios matytos varžybos.“

"LKKA" : M.Giedrė 15 , P.Čeičys 12.
"Jukna ir ko" : R.Demenius 26 , A.Matuzevičius 20 , A.Gedminas 16.
"LKKA Atletas" sugebėjo priešintis "Kauno Akropoliui" tik du kėlinius (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:05 val.)Prienų "Gyvenimas" ir antrą kartą turėjo pripažinti "Juknos ir KO" pranašumą (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 22:50 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "Juknos ir ko" krepšininkai (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 21:22 val.)Užtikrinta "Jukna ir ko" pergalė (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:33 val.)"Jukna ir KO" vargais negalais palaužė "Sabonio KM 92 - IPVG" pasipriešinimą (video) (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 20:32 val.)"LKKA Atletas" iškovojo pirmąją pergalę (2009 lapkričio 13 d., penktadienis, 20:19 val.)"Kauno autobusai" sulaukė nemažo varžovų pasipriešinimo, tačiau iškovojo eilinę pergalę (video) (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)Antroje rungtynių pusėje "Jukna ir ko" įrodė savo pranašumą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 22:59 val.)"LKKA - Atletui" namų sienos nepadėjo (2009 spalio 30 d., penktadienis, 22:29 val.)Užtikrinta "Juknos ir Ko" pergalė (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 20:36 val.)