GRIZLIAI vs SK DAINAVA (85:65)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Grizliai" įtikinamai įveikė "SK Dainava"

2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 18:31 val., peržiūros: 5206
Sekmadienio vakarą įvyko akistata tarp KKL "C lygos" C pogrupio vidutiniokų "Grizlių" ir "SK Dainavos". Visas varžybas užtikrintai savo žaidimo sąlygas diktavę šeimininkai įveikė svečius 20 taškų skirtumu 85:65.

Rungtynes penkiais iš eilės pelnytais taškais pradėjo „Grizlių“ komandos lyderis Mindaugas Antanaitis. Svečių atsakas buvo du Kęstučio Žarnausko taškai. M. Antanaičiui dar kartą pataikius iš toli, o jo komandos draugui Tadui Navickui pelnius du taškus su varžovo pražanga, skirtumas šoktelėjo iki 4 taškų (11:7). Tačiau tada savo benefisą surengė svečių ekipoje puikiai rungtynes sužaidęs Kęstutis Žarnauskas. Jis savo komandai iš eilės pelnė 6 taškus ir skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki minimumo (11:10). Tačiau tada „SK Dainavos“ puolime įsivyravo visiškas štilis. Komanda ne tik blaškėsi puolime, tačiau ir lengvai leido varžovams rinkti taškus. Tuo pasinaudoję šeimininkai kėlinį užbaigė pelnydami 13 taškų be atsako bei padidindami savo pranašumą iki 14 taškų (24:10).

Antrasis ketvirtis klostėsi kur kas atkakliau. „SK Dainava“ nebeatrodė tokia pasimetusi, o pradėję pataikyti iš toli ekipos nariai palengvino ir Kęstučio Žarnausko dalią po krepšiu. Kėlinuko pradžioje Andrius Jonynas ir Mindaugas Antanaitis pelnė po dvitaškį, o Erikas Rakickas kartu su Žilvinu Gluoksniu atsakė kartu pelnytais 6 taškais (28:16). Valentinas Steponavičius ir Kęstutis Žarnauskas apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Grizlių ekipoje dar kartą sėkmingai krepšį iš dviejų taškų zonos atakavo Andrius Jonynas ir Valentinas Steponavičius, o „SK Dainava“ atsakė dviem taikliais šūviais iš toli (34:24). Svečiai dar labiau priartėjo po to kai Justinas Virbickas realizavo abi baudas, tačiau komanda paskutinias kėlinio minutes ir vėl sužaidė nesėkmingai. Šeimininkai per likusį kėlinio laiką sugebėjo pelnyti 8 taškus, o varžovai neatsakė nė vienu tašku. Po dviejų kėlinių rezultatu (42:26) “Grizliai”priekyje.

Trečiąjį kėlinį ekipos vėl pradėjo apylygiai. Šeimininkai po 4 iš eilės Tado Navicko pelnytų taškų padidino savo persvarą iki 19 taškų (45:26). Tačiau Giedrius Andreikėnas, Martynas Kaulakys ir Justinas Virbickas pelnė po dvitaškį bei sumažino atsilikimą iki 13 taškų (45:32). „Grizliai“ ir vėl pradėjo aktyviau rungtyniauti puolime. Tadas Navickas ir Audrius Butkus pelnė po dvitaškį, o „SK Dainava“ ekipoje dar kartą sėkmingai sužaidė Kęstutis Žarnauskas pelnęs 6 taškus iš eilės (49:38). Šeimininkai surengė spurtą 5:0, į kurį svečiai atsakė tokia pat sėkminga atkarpa 5:0 (54:43). Tačiau kaip ir prieš tai vykusiuose kėliniuose taip ir trečiajame ketvirtyje šeimininkai sugebėjo sėkmingiau sužaisti kėlinuko pabaigą. Tadas Navickas ir Mindaugas Antanaitis kėlinio paskutiniąją minutę sugebėjo pataikyti po kartą iš toli bei padidinti savo pranašumą iki 15 taškų (60:45).

„SK Dainava“ turėjo pademonstruoti kažką daugiau nei super žaidimą paskutiniame kėlinyje jei norėjo grąžinti intrigą. Vis tik, tokiam scenarijui išsipildyti nebuvo lemta. „Grizliai“ užtikrintai žingsniavo pergalės link. Kėlinuko pradžią laimėję 10:5 jie atitolo nuo varžovų 20 taškų skirtumu (70:50). Kęstutis Žarnauskas pelnė dvitaškį, o Erikas Rakickas pataikė iš toli bei pridėjo dar vieną dvitaškį. Varžovai per tą laiką imetė 4 taškus, kurių autoriumi tapo Aurimas Sokolovskis (74:57). Kėliniui baigiantis, o komandas skiriant 21 taškui (78:57), Žilvinas Gluoksnis du kartus pataikė iš toli, o Kęstutis Žarnauskas pridėjo taškus. Savo ruožtu Šeimininkai atsakė Aurimo Sokolovskio ir Andriaus Olecko dvitaškiais bei Jorūno Juškevičiaus tritaškiu. Galutinis rungtynių rezultatas (85:65).

Po rungtynių „SK Dainavos“ treneris Justinas Virbickas kaip įprasta jam buvo lakoniškas: „Šiandien blogai žaidėme ir tiek. Buvome nepasiruošę šioms varžyboms, išėjome į aikštę per daug atsipalaidavę. Varžovai tuo pasinaudojo pirmajame kėlinyje, kuris iš esmės ir nulėmė rungtynių baigtį. Be to, žaidėme tik šešiese. Varžovai sužaidė normaliai, gal net virš savo galimybių ribos“.

„Grizlių“ ekipos strategas Tadas Navickas kalbėjo: „Paskutinės varžybos, todėl labai norėjosi laimėti. Pas mus nesusirinko pora žaidėjų, pas jos taip pat nebuvo poros lyderių. Varžovai sužaidė praščiau nei mes, todėl ir laimėjome (juokiasi)“.

„Grizlių“ ekipoje sėkmingiausiai žaidė Mindaugas Antanaitis 28 taškai, Tadas Navickas 24 taškai (21 atk. kam).

„SK Dainava“ gretose išsiskyrė Kęstutis Žarnauskas 26 taškai (9 atk. kam), Erikas Rakickas 13 taškų (7 atk. kam), Žilvinas Gluoksnis 11 taškų.

"Grizliai" neatsilaikė prieš "Ragai" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Colts" nesunkiai nugalėjo "SK Dainava" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:19 val.)"Grizliai" sudraskė "Iki dugno" komandą (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 20:43 val.)"KK Snaiperiai" iškovojo įspūdingą pergalę prieš "SK Dainavą" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 18:02 val.)"Grizliai" tęsia kovą dėl KKL "C lygos" taurės (2010 kovo 09 d., antradienis, 23:19 val.)"United" be didesnio vargo įveikė "Grizlius" (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)"BPG & Banga" įveikė "Grizlius" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 15:52 val.)Po atkaklios kovos "ISM" palaužė "SK Dainavą" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 23:52 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" palaužė "SK Dainava" pasipriešinimą (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 00:16 val.)Po permainingų rungtynių "SK Dainava" šventė pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)