BANGA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (80:77)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Tik po pratęsimo "Banga" iškovojo pergalę

2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 23:21 val., peržiūros: 6015

Šiandien (11-23) "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko "Banga" (šeimininkai) ir "Hidraulinės Sistemos" (svečiai). Visą varžybų laiką aikštelėje vyko įtempta kova. Nei vienai ekipai nepavyko pabėgti į priekį. Rugtynėse prireikė ir pratęsimo. Pratęsime laimė labiau šypsojosi šeimininkų ekipai , kuri ir iškovojo pergalę rezultatu 80:77.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių atkovotu ginčo kamuoliu ir rezultatyvia ataka. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką , tačiau antroje ketvirčio pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir įsiveržė į priekį 19:12. Iki kėlinio pabaigos persvara nepakito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:23.

Antrojo kėlinio pradžioje taškų skirtumas šoktelėjo iki devynių . Pataikę du tolimus metimus šeimininkai sugebėjo priartėti prie varžovų. Tačiau netrukus svečiai atsakė tuo pačiu ir susigrąžino turėtą persvarą. Pirmoji varžybų pusė pasibaigė rezultatu 30:36.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos ir toliau demonstravo panašaus stiliaus žaidimą. Per pertrauką išsprendę vieną iš opiausių pirmosios pusės problemų – kovą dėl atšokusių kamuolių "Bangos" krepšininkai deficitą sumažino iki 3 taškų. Prie lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 53:56.

Ketvirtame ketvirtyje "Bangos" ekipai pavyko išlyginti ir persverti rezultatą. Likus mažiau nei minutei šeimininkai dar turėjo 5 taškų persvarą, tačiau T.Gudaitis (Hidraulinės sistemos) sugebėjo ištempti savo ekipą ir išlyginti rezultatą 66:66.

Pratęsimo pradžioje šeimininkai įgijo šešių taškų persvarą. "Hidraulinės sistemos" ekipa nenuleido rankų ir rezultatas ištirpo iki dviejų taškų. Susikaupę ir susikoncentravę šeimininkai sugebėjo įgyti penkių taškų persvarą , kurios jau ir nebeišleido iš rankų. Galutinis varžybų rezultatas buvo 80:77

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė , kad jų ekipai pasisekė iškovoti pergalę.

"Kauno Artmedia" iškovojo pergalę svečiuose (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 18:12 val.)Įtikinama "Bangos" pergalė (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Hidraulinės Sistemos" iškovojo užtikrintą pergalę (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 18:52 val.)"Dumblas" po įnirtingos kovos iškovojo pergalę prieš "Bangą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:35 val.)Tik po inirtingos kovos "Banga" palaužė "Vaišvydava" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 18:04 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)Sunkiai pasiekta "Vaišvydavos" komandos pergalė (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo pergalę prieš „Dumblą“ (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:38 val.)Sunkiai pasiekta "Hidraulines sistemos" komandos pergalė (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 21:55 val.)"Banga" sutriuškino "ICE" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)