Kauno SRC – 2 vs Kauno Rami (70:51)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 24 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno SRC – 2“ iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas

2015 gegužės 24 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 1134

Sekmadienį Kauno mechanikos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Kauno SRC – 2“ (šeimininkai) ir „Kauno rami“ ( svečiai). Abiems komandoms šios rungtynės buvo labai svarbios, nes rungtynių nugalėtojas iškovoja kelialapį į atkrintamąsias. Nuo pat pirmųjų minučių „Kauno SRC – 2“ ekipa perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur užtikrintai sužaidė visus kėlinukas ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 70:51.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ( 9:6), tačiau Š.Petraičio gero žaidimo neužteko, kad „Kauno rami“ prisivytų varžovus ( 17:10). Paskutinėmis sekundėmis taiklus svečių tritaškis metimas sušvelnino skirtumą iki keturių taškų. Rezultatas – 17:13.

Antrajam kėlinukui prasidėjus „Kauno SRC – 2“ iškart padidino pranašumą iki 9 taškų. Ilgą laiką tarp ekipų pranašumas nekito ir toliau svečiai vedė devyniais taškais ( 28:19). Manto Juozapavičiaus pelnyti keturi taškai paeiliui leido „Kauno SRC – 2“ ekipai įgyti dviženklį pranašumą ( 32:19). „Kauno rami“ vėl paskutinėmis sekundėmis pelnė tritaškį ir prieš ilgąją pertrauką sušvelnino skirtumą iki 10 taškų – 32:22.

Po ilgosios pertraukos „Kauno rami“ pradėjo švelninti skirtumą , tačiau vis sulaukdavo atsako iš varžovų ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė toliau dviženklis pranašumas ( 44:34). Antroje kėlinuko pusėje „Kauno rami“ puolimas ir gynyba subyrėjo , o tuo pasinaudoję „Kauno SRC – 2“ ekipa laimėjo sausa atkarpa 8:0 ir padidino atotrūkį iki 18 taškų – 52:34.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus „Kauno rami“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir spurtavo atkarpą 7:0 , kur skirtumas ištirpo iki 11 taškų ( 56:45). Vis dėlto, „Kauno SRC – 2“ atsipeikėjo po šalto dušo ir gan nesunkiai atstatė turėtą pranašumą ( 63:47). Likus žaisti apie dvi minutes komandų žaidimas nurimo, nes jau buvo žinomas nugalėtojas. „Kauno SRC – 2“ iškovojo pergalę, rezultatu – 70:51.

Po laimėtų rungtynių „Kauno SRC – 2“ ekipos žaidėjas, Marius Juozapvičius, kalbėjo:“ Žaidėme komandišką žaidimą, dalinomės kamuoliais. Tiesiog demonstravome savąjį žaidimą. Pergalę norėčiau skirti savo broliukui ( Mantas Juozapavičius ), kuris patyrė traumą.“

Kauno SRC – 2: Andrius Bubelis – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Petras Maciulevičius – 12 tšk., Mantas Juozapavičius – 12 tšk., Mantas Birutis – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Beržininkaitis – 11 tšk., Giedrius Džiaugys – 6 tšk.

„ICE“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 23:18 val.)Gausiomis pajėgomis susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Kauno Rami“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Ice“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:05 val.)„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ be vargo susitvarkė su „Kauno Rami“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)