ELINTA vs PUSKARININKIŲ MOKYKLA (64:88)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

'Puskarininkių mokykla" nugalėjo "Elintą"

Kapitonas Marius Zapalis džiaugėsi iškovota eiline pergale
2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 8032

Šį vakarą KTK sporto salėje susitiko "Elintos" ir "Puskarininkių mokyklos" komandos. Šeimininkų statusą turėjusi "Elintos" komanda neatsilaikė prieš galingai žaidusius puskarininkius ir pralaimėjo jiems rezultatu 64:88.

"Elintos" vyrai patyrė nokdauną jau pirmojo kėlinio pradžioje, kai "Puskarininkių mokyklos" krepšininkai pelnė 17 taškų be atsako, ir nors į šį spurtą buvo atsakyta tritaškiu metimu, tačiau varžovai ir toliau didino atstumą. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 11:31 puskarininkių naudai.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė ir žaidimas išsilygino. Praktiškai visas kėlinys vyko taškas į tašką ir į didžiąją pertrauką komandos išsiskirstė esant rezultatui 39:56.

Trečiajame kėlinyje vėl sustojo "Elintos" krepšininkai – šį kėlinį jie pralaimėjo 9:19 ir tai jau beveik parodė, kas laimės rungtynes, kadangi komandas jau skyrė 27 taškai.

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu, nors puskarininkiai jį ir pralaimėjo 3 taškų skirtumu. Galutinis rezultatas 24 taškų skirtumu paskelbė "Puskarininkių mokyklos" krepšininkų pergalę.

Nugalėtojų gretose pastebimiausias buvo D.Marcinkevičius, kuris pelnė 20 taškų atakuodamas krepšį nuo tritaškio linijos 86% taiklumu. Jam neblogai talkino V.Maselskas, pelnęs 18 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė E.Krikštolaitis, kuris pelnė net 27 taškus.

Nugalėtojų treneris M.Zapalis po rungtynių buvo geros nuotaikos ir teigė, jog po tokių rungtynių jaučiasi normaliai, bet apgailestavo, kad į rungtynių pabaigą jo vyrai atsipalaidavo, nors varžybų pradžioje buvo maksimaliai susikaupę. Teisėjų darbą jis įvertino devynetais.

Pralaimėjusiųjų treneris T.Žalandauskas apgailestavo, kad gavosi kaip visada – pradžioje sunkiai sekėsi "įsivažiuoti", nors rungtynių pabaiga ir buvo nebloga.

"Puskarininkių mokykla" nutraukė pralaimėjimų seriją (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.)"Puskarininkų mokykla" svetingi nebuvo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:25 val.)Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Puskarininkių mokykla" iškovojo dar vieną pergalę (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:03 val.)"Puskarininkų mokykla" neleido suabejoti jų pergale (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Puskarininkai" nenugalimi (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:16 val.)Nepilnos sudėties "Puskarininkių mokykla" pratęsė pergalių maratoną (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:36 val.)"Omega" sutriuškino "Elintos" komandą (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "BERO & SPSE" nugalėjo "Elintos" ekipą (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)Penktoji iš eilės "Puskarininkių" pergalė (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:41 val.)