Sparta vs Hidraulinės sistemos (66:49)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Sparta nukovė Hidraulines sistemas

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 00:41 val., peržiūros: 1114

Lapkričio 3 dieną „ALT reklama“ C lygos pirmenybėse susitiko šeimininkų statusą turėjusi „Sparta“ ir svečių ekipa „Hidraulinės sistemos“. Nuo rungtynių pradžios pirmaujanti ekipa keitėsi begalę kartu ir tai žadėjo atkaklia kova šios dienos varžybose. Pirmiesiems susikrauti didesni pranašumą pavyko Sparta ekipos vyrams, kurie sugebėjo jį išsaugoti ir net padidinti ketvirtajame kėlinuke ir švęsti pergalę rezultatu (66:49).

Rungtynės prasidėjo taikliu V.Šalčiaus dvitaškiu metimu išvedančių svečius į priekį. Vėliau sekė šeimininkų atsakas ir po pirmųjų 3 minučių jie pirmavo rezultatu (6:4). Šiame kėlinuke abi ekipos klimpo varžovų gynyboje, todėl jis buvo gana nerezultatyvus. Po pirmųjų 10 minučių menka persvara turėjo „Hidraulinės sistemos“ (12:13).

Antrajame kėlinuke šeimininkai puikiai bėgo į greitą puolimą ir padarė spurtą (11:0) privertė svečius paprašyti minutės pertraukėles. Po pertraukėles „Hidraulinės sistemos“ persirikiavo gynyboje ir atsakė į spurtą spurtu (0:6) ir sušvelnino atsilikimą. Kėlinio pabaigoje ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir į rūbinę „Sparta“ keliavo turėdama persvarą (29:26).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai žaidimo vėžių nenorėjo paleisti ir siekė išlaikyti nors ir nedideli pranašumą. Svečių ekipoje kėlinio pradžioje taškus rinko tik M.Šumlinskas. „Hidraulinės sistemos“ klydo begale kartų, tačiau šeimininkai ne visada pajėgdavo pasinaudoti varžovų klaidomis ir pelnyti taškus. Vis dėlto po 30 minučių žaidimo pirmavo vis dar šeimininkai (45:36).

Į lemiamą kėlinį ekipos išėjo kovoti iki galo. Vis dėlto svečiams niekaip nesisekė pelnyti taškų, o negana to gynyboje neatsikovoti kamuoliai varžovams leido karto savo metimu ir pelnyti taškus antruoju bandymu. Sužaidus 5 minutes „Sparta“ ekipos žaidėjas A.Šunskis smeigė tritaškį ir komandas skyrė jau 20 taškų. Per likusį laika „Hidraulinės sistemos“ ne rado savo žaidimo ir turėjo prižinti jau antrąjį pralaimėjimą. Rungtynės baigėsi rezultatu (66:49).

Nugalėtojų ekipos treneris po pergalės paklaustas, kas lėmė, jog pirmavote didžiąją rungtynių dalį ir pasiekėte pergalę?

Susikaupimas šios dienos varžybose, bei puikus A.Šunskio pasirodymas, kuris įnešė į aikštelę susikaupimo, kuris leido laimėti.

Po rungtynių „Hidraulinių sistemų“ vyriausiasis treneris V.Kirilovas teigė:

Šiandien neradome savo žaidimo, žaidėjai nuo pat pradžių susikoncentravo ne į tai ką reikią aikštelėje, aiškinasi santykius tarpusavyje žaidėjai, ne tada kada reikia, be to šiandien neturėjome savo pagrindinio įžaidėjo. Tikimės, jog žaidimas pagerės kokiame 3 ar 4 etape (šmaikštavo treneris)

Sparta: Giedrius Prabulis – 22 tšk., Antanas Kilas – 16 tšk., Arūnas Šunskis – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 12 tšk., Liudas Čekavičius – 10 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2015 lapkričio 04 d., 14:31 val.
nejuokink:D
Anonimas2015 lapkričio 04 d., 13:25 val.
Palauk. į varžybas ateis pagrindiniai žaidėjai į varžybas ir atdubasins likusius varžovus į vieną kasą, tada galėsi čiulbėt 'pagrindiniai favoritai' 'neįveikiama komanda'
Anonimas2015 lapkričio 04 d., 08:46 val.
Hidraulines jau nebeta galinga jega kuri buvo iki siol..
„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 17:25 val.)Sparta penketukas nukovė negausiais susirinkusią Kauno technikos kolegija (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:44 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)Sparta įveikė pavargusią Akademijos komandą. (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)BC „BOOM“ patyrė pirmąją nesėkmę, nusileisdami „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:31 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)C lygos Didžiosios taurės čempionai ‒ „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai (2016 gegužės 01 d., sekmadienis, 00:00 val.)