IDOMUS vs BMS MEGAPOLIS (73:93)„Laikinosios sostinės“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 birželio 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"BMS Megapolis" toliau skinasi kelią "Laikinosios sostinės" taurėje

2008 birželio 06 d., Penktadienis, 22:36 val., peržiūros: 5819
Šiandien (06-06) "Kauno Energijos " sporto salėje įvyko dar vienos "Laikinosios sostinės" taurės atkrintamosios varžybos tarp "Idomus" (šeimininkai ) ir "BMS Megapolis" (svečiai). Pirmavę visas varžybas lengvą pergalę rezultatu 73:93 (15:30, 20:30, 16:13, 22:30) iškovojo "BMS Megapolis".

Pirmas ketvirtis prasidėjo kovingu svečių spurtu 0:7. Toliau ketvirtyje "BMS Megapolis" ir toliau puikiai žaidė puolime, o po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo 15 taškų persvarą 15:30.

Antrojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkų ekipai. Laimėję atkarpą 7:3 šiek tiek priartėjo prie varžovų. Šeimininkai nieko nelaukę atsakė kiek skaudesniu spurtu 0:12 ir įgijo 22 taškų persvarą (29:47). Iki pertraukos ekipos dar apsikeitė keliomis atakomis , o bendras rezultatas buvo 35:60.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo dviem baudos metimais , mat per ilgąją pertrauką "Idomus" ekipos žaidėjui M.Neščiokui buvo skirta techninė pražanga. Šiame ketvirtyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo. Daugiau prižiūrint ir ne taip kovingai atakuojant puolime svečiai savo persvaros nedidino. Prieš ketvirtą kėlinuką rezultatas buvo 51:73.

Paskutiniame ketvirtyje kaip tikėtina stebuklas neįvyko.
"BMS Megapolis" ir toliau žaidė atsipalaidavusi. Tačiau jiems pavyko iškovoti pergalę gan solidžiu 20 taškų skirtumu 73:93.

"Idomus" komandoje išsiskyrė M.Neščiokas 23 taškai.

"BMS Megapolio" ekipoje K.Mikuličius 26 taškai.

p.s. žurnalisto nuomone, M.Neščiokui turėtu būti gėda dėl savo nekontroliuojamų veiksmų po varžybų.
"Idomus" "Laikinosios sostinės" taurės pirmenybes pradėjo pergale (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 15:07 val.)"BMS Megapolis" nelengvai įveikė "AG Group" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)"BMS Megapolis" iškovojo lengvą pergalę (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:37 val.)"Era+Eternit" antrą kartą įveikė "BMS Megapolį" ir pateko į "LS Didžiosios taurės" pusfinalį (2008 birželio 15 d., sekmadienis, 22:51 val.)"BMS Megapolis" pergalingai žengia toliau (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 00:46 val.)"BMS Megapolis" nugalėjo "Kauno energiją" (2008 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"Idomus" nepasigailėjo "Makroflex" (2008 birželio 01 d., sekmadienis, 14:49 val.)"Idomus" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 14:54 val.)"Era+Eternit" nesunkiai įveikė "BMS Megapolį" (2008 birželio 12 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)Po įtemptos kovos pergalę iškovojo "Idomus" (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 14:51 val.)