LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI vs ELEKTROMONTUOTOJAS (75:81)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Antroji "Elektromontuotojo" pergalė

Krepšį atakuoja "Elektromontuotojo" lyderis, pasižymintis puikiais snaiperiškais sugebėjimais, praeitų ir užpraeitų metų tritaškių konkurso nugalėtojas Aurimas Tamošiūnas
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 3911
Šį sekmadienio vakarą susitiko "Įmonių" lygos B progrupio dugne buvusios komandos – "LVA – LVV Preparatų Inspektoriai" savoje aikštėje priėmė "Elektromontuotoją. Galingai sužaidę trečiąjį kėlinį svečiai iškovojo antrąją pergalę šiame sezone rezultatu 75:81.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyko lygi kova taškas į tašką. Veterinarai gan dažnai klydo, bet jų varžovai klaidų nesugebėdavo išnaudoti. Pirmojo ketvirčio pabaigoje "Elektromontuotojas" spurtavo 9:0 ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 7 taškų pranašumą – 15:22.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo aikštės šeimininkai surengę spurtą 11:1 ir vėl nusvėrę rungtynių svarstykles savo naudai. Svečiai atakas stengėsi baigti tritaškiais metimais ir per pirmąją susitikimo pusę metė net 16 tritaškių. Po pirmųjų dviejų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 40:39.

"Elektromontuotojo" žaidėjai pertraukos laiko neleido veltui ir jos metu suderinę savo veiksmus trečiojo ketvirčio pradžioje surengė dar vieną spurtą 12:0.
"LVA – LVV Preparatų Inspektorių" ekipa atrodė kiek sutrikusi ir dažnokai klydo. Svečių komandą į priekį traukė Aurimas Tamošiūnas vien per trečią kėlinuką pelnęs 10 taškų. Po trijų kėlinių varžovus skyrė 11 taškų – 54:63.

Paskutiniajame ketvirtyje veterinarai savo puolimą grindė daugiausiai pavieniais veiksmais ir kad ir kaip šeimininkai besistengė, jiems niekaip nepavyko tirpdyti savo taškų deficito. "Elektromontuotojo" žaidėjai brandžiai sužaidė ketvirtąjį ketvirtį išlaikė per pirmuosius kėlinius susikrautą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 75:81.

Po susitikimo pakalbintas pagrindinis nugalėtojų pergalės kalvis Aurimas Tamošiūnas buvo labai pavargęs. Pasak jo pergalę pagrinde lėmė jo ekipos vienybė.

"LVA – LVV Preparatų Inspektorių" gretose rezultatyviausias buvo Marius Petrauskas pelnęs 24 taškus. Dvigubą dublį atliko Virginijus Lapėnas – 11 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 4 blokuoti priešininkų metimai.

"Elektromontuotojo" ekipoje lyderis buvo Aurimas Tamošiūnas įmetęs 29 taškus. Ramūno Ramanausko sąskaitojo po rungtynių buvo 22 taškai, Mariaus Jucevičiaus – 19.
Pirmasis kėlinys lėmė "Elektromontuotojo" pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Elektromontuotojas" tęsia pergalių seriją (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Elektromontuotojas" pratęsimo metu išplėšė pergalę (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Triuškinantis "Elektromontuotojo" revanšas prieš "Kauno autobusus" (2007 sausio 22 d., pirmadienis, 23:27 val.)Nervų ir tritaškių kare labiau pasisekė "Elektromontuotojui" (2007 sausio 18 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Labai svarbi "įV Internetas visiems" pergalė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Arauša" po atkaklios kovos palaužė "Elektromontuotoją" (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:16 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)"Kauno energetikos remontas" antrąjį etapą pradėjo pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:12 val.)Triuškinanti "LVA - LVV Preparatų Inspektorių" pergalė įmonių lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 16:44 val.)