KAUNO NTI-PN vs ŠERNAI (49:63)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

"Šernai" pasiekė revanšą prieš Kauno "NTI - PN"

2013 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 1427

Ketvirtadienį, Vasario 7 dieną, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų H pogrupio komandų: Kauno „NTI – PN“ (šeimininkai) ir „Šernų“ (svečiai) ekipų. Rungtynėse geriau ir užtikrinčiau atrodė svečių komanda, nors ir buvo pralaimėjusi pirmąjį tarpusavio susitikimą, tačiau šiandien jau jie sugebėjo iškovoti pergalę pirmaudami rungtynėse beveik visą laiką. Rungtynių rezultatas – 49:63 (10:17, 9:14, 14:18, 16:14).

Pirmą kėlinuką taikliu tritaškiu pradėjo svečių komandos žaidėjas S.Vėdaras. Tačiau šeimininkai netrukus atsakė penkias taškais iš eilės ir išsiveržė į priekį. Deja, jie pirmavo labai trumpai, nes svečiai netrukus surengė spurtą 0:7 ir įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau sekė dar keli sėkmingesni svečių komandos žaidimo epizodai leidę jiems dar šiek tiek padidinti persvarą. Rezultatas po kėlinio – 10:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar keturiais iš eilės svečių komandos taškais. Tačiau šeimininkai netrukus atsakė spurtu 7:0 ir sumažino savo deficitą. Daugiausiai prie to prisidėjo keturis taškus pelnęs R.Imbrasas. Svečiai į tai atsakė aštuoniais taškais be atsako ir panaikino visą šeimininkų padarytą darbą. Svečiams šiame ketvirtyje M.Pukalskas pelnė šešis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 19:31.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo atkaklia kova. Šeimininkai nenuleido rankų ir laimėję atkarpą 12:2 ir sumažino skirtumą iki šešių taškų. Deja, svečiai vėl sugebėjo persverti žaidimą savo naudai ir kėlinį užbaigti dešimčia taškų be atsako, taip vėl susigražindami pranašumą. Daugiausiai prie svečių spurto pabaigoje prisidėjo K.Tvarkūnas, pelnęs septynis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 33:49.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo dar kelias svečių taškais leidusiai dar labiau padidinti pranašumą. Tačiau tada E.Mačiulis vienas pats pelnė šešis taškus be atsako ir vėl sumažino skirtumą. Tai buvo viskas ką pavyko šeimininkams nuveikti šiose rungtynėse, vėliau svečiai ir toliau žaidė užtikrintai ir neleido savo varžovams skirtumo mažinti. Pirmąsias rungtynes jie buvo pralošę aštuoniolikos taškų persvara ir šiandien bandė šį skirtumą „atlošti“, tačiau jiems to padaryti nepavyko. Rezultatas po keturių kėlinių – 49:63.

„Šernams“, tai buvo trečioji pergalė, o „NTI – PN“ trečioji nesėkmė. Po šių rungtynių šios komandos dalinasi 1 – 2 vietas H pogrupyje, nes yra sužaidę daugiau rungtynių už kitas komandas.

Kauno "NTI -PN" - Eduardas Mačiulis 15 taškų (5 išprovokuotos pražangos, 6 rez. perdavimai), Rokas Imbrasas 15 taškų, Pijus Imbrasas 10 taškų (18 atkovotų kamuolių).

"Šernai" - Kasparas Tvarkūnas 27 taškai ( 8 išprovokuotos pražangos), Saulius Vėdaras 12 taškų, Mantas Pukalskas 11 taškų (10 atkovotų kamuolių).

"Šernai" pasiekė pergalę prieš "Vėją" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)"Sparta" išplėšė dramatišką pergalę iš Kauno "NTI - PN" rankų (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:55 val.)"LSU - Verslas Verslui" vos išnešė sveiką kailį iš "Kauno NTI - PN" valdų (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)"Šernai" nesunkiai įveikė "Kauno Rami" komandą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:10 val.)"Šernai" neturėjo didesnių problemų "C" lygos starte (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:05 val.)Prastas ketvirtasis kėlinys sužlugdė "Kauno NTI-PN" (2013 kovo 22 d., penktadienis, 20:55 val.)"Šernai" gana nesunkiai įveikė "Forto amicus - Diktum" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:13 val.)Negausiai susirinkę "Šernai" patiesė "Komandą X" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:01 val.)"Šernai" toliau skina pergales (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:05 val.)"BC Grizliai" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:17 val.)