ARAUŠA vs PUSKARININKIŲ MOKYKLA (85:41)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 19 d., Antradienis, 21:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Arauša" pasipriešinimo iš "Puskarininkių Mokyklos" nesulaukė

2008 vasario 19 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 5520
Paskutinėse antradienio rungtynėse "Įmonių" lygos D pogrupyje "Arauša" savoje aikštėje priėmė "Puskarininkių Mokyklos" komandą. Lygi kova aikštėje vyko tik pirmąsias septynias minutes. Pirmojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai visiškai perėmė iniciatyvą ir likusį rungtynių laiką tik krovęsi pranašumą iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 85:41.

Rungtynių pradžioje aikštėje vyko nerzultatyvus ir kiek padrikas žaidimas taškas į tašką. Pirmojo kėlinio pabaigoje "Arauša" pagaliau įsižaidė ir pelniusi aštuonis taškus be atsako išsiveržė į priekį. Po dešimties minučių šeimininkai pirmavo aštuoniais taškais – 18:10.

Ir antrajame ketvirtyje žaidimą kontroliavo "Araušos" vyrai, kurie žaisdami gražų, greitą, komandinį krepšinį toliau krovėsi pranašumą. Skirtumas vis augo ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 43:21.

Po pertraukos aikštėje nieko naujo neįvyko. Šeimininkai visiškai dominavo aikštėje bei didino savo atotrūkį. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 39-ni taškai – 64:25, o galutinis susitikimo rezultatas buvo 85:41.

"Araušos" gretose 18 taškų pelnė
Marius Šeškus, 16 – Karolis Eigelis, po 13 Nerijus Dirsė ir Marijus Puodžiukaitis.

"Puskarininkių Mokyklos" ekipoje 12 taškų surinko
Mindaugas Juotkus (11 atk. k.), 11 – Donatas Marcinkevičius.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 9, svečiai po 10 balų.
"Ecobaltic" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:48 val.)"Kauno tiltai" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklos" ekipą (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)"Ecobaltic" palaužė "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:07 val.)Sėkmingos paskutinės 3 minutės lėmė "Puskarininkių mokyklos" pergalę (2008 vasario 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Ūkio bankas" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:22 val.)"Puskarininkų mokykla" svetingi nebuvo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Puskarininkių mokykla" nutraukė pralaimėjimų seriją (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.)"Puskarininkų mokykla" neleido suabejoti jų pergale (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Puskarininkių mokykla" iškovojo dar vieną pergalę (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:03 val.)