VĖDISANA & KOLUNA vs KĖDAINIAI (78:82)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Tik po pratęsimo "Kėdainiai" nugalėjo varžovus

2010 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 4549

Šiandien (02.18), Kauno Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos susitikimas. Šeimininkai "Vėdisana & Koluna" sutiko svečius "Kėdainiai". Nuo rungtynių pradžios šeimininkai įsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą iki ketvirtojo kėlinuko. O nuo tada prasidėjo intriga, netrukus svečiai įsiveržė į priekį ir sukaupė net 9 taškų persvarą, bet rezultatas po truputį susiderino ir paskutinėmis sekundėmis šeimininkai pataikė itin svarbius taškus iš po krepšio ir išplėšė pratęsimą. Nors sėkmingiau pratęsimą pradėjo šeimininkai, bet svečiai apsigynė ir nepadarė nereikšmingų klaidų. Visgi pergalę šventė "Kėdainių" ekipa rezultatu 78:82 (29:20, 15:14, 11:20, 16:17, 7:11).

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė "Vėdisana & Koluna" komanda, tačiau į tai svečiai atsakė taikliu tolimu metimu. O apsikeitę dar sėkmingomis atakomis, šeimininkai ėmė rodyti tikrąjį savo veidą. Per kelias minutes jie pataikė 12 taškų į varžovo krepšį ir komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas 16:5. Toliau žaidimas šiek tiek išsilygino, nors statistiniai rodikliai buvo daug palankesni šeimininkams, 12 atkovotų kamuolių prieš 4, 8 rezultatyvūs perdavimai prieš 1, bet svečiai užtat pasižymėjo švariu žaidimu, neprasižengę nė karto per pirmąjį kėlinį. Taigi po pirmojo kėlinio rezultatu 29:20 pirmavo šeimininkai.

Antrajame kėlinyje žaidimas aikštelėje nelabai keitėsi, komandoms ne itini sekėsi pelnyti taškų iš toli. Visgi susirinkę tik šešiese svečiai ėmė po truputį spausti varžovus, tad ir kėlinys nebuvo toks rezultatyvus kaip buvęs. Sužaidus tris minutes svečiai prisivijo varžovus 31:29. Bet aikštelės šeimininkai sėkmingiau kovojo po krepšiu ir tai leido jiems padidinti pranašumą, o po antrojo kėlinuko rezultatas buvo 44:34 "Vėdisana & Koluna" komandos naudai.

Trečiajame kėlinyje rezultatas po truputį ėmė tirpti, nors ir iš lėto, bet visgi daugiausiai L.Valucko dėka svečiai buvo netgi persvėrę rezultatą savo naudai. Sužaidus pusę kėlinuko dar pirmavo šeimininkai rezultatu 52:44, tačiau tada svečiai ėmė išprovokuoti pražangas ir sėkmingai realizavę baudas sumažino skirtumą, o likus žaisti vos minutę dar ir persvėrė rezultatą 2 taškų pranašumu. Šeimininkams dar pavyko pataikyti tolimą metimą ir taip po trijų kėlinių minimaliu skirtumu pirmauti rezultatu 55:44.

Ketvirtasis kėlinys atrodė pilnas dramos, netrūko intrigų. Jau pradėjus žaisti pirmąsias tris minutes svečiai sužaidė atkarpą 2:9 ir įgijo 6 taškų pervarą. O netrukus sužaidus dar 2:5 atkarpą atrodė, jog šeimininkams viskas slysta iš rankų, kur per pirmuosius du kėlinius atrodė, jog pranašumą turintys "Vėdisana & Koluna" komandos krepšininkai turi daugiau šansų nugalėti. Taigi likus žaisti visai nedaug paskutiniojo kėlinio komandas skyrė 3 taškai (68:71), šeimininkai pataikė baudos metimą, o antrą prametė ir atsikovojo kamuolį bei privertė prasižengti svečius dar kartą, tačiau abu baudos metimai skriejo pro šalį, tačiau įvyko vėl tas pats. Visgi kamuolys ir šį kartą neįkrito, tačiau komandą išgelbėjo A.Giedraitis atsikovojęs kamuolį ir išplėšęs savo komandai pratęsimą rezultatu 71:71.

Pratęsimo metu iškart iš toli pataikė A.Giedraitis , bet svečiai pataikė du taškus. O apsikeitę dar sėkmingomis atakomis, šeimininkams pavyko tik dar kartą pelnyti taškus ir toliau tik svečiams šypsojosi sėkmė ir jie sugabėjo įmesti ir taip išplėšė pergalę rezultatu 78:82.

Po rungtynių nugalėtojai komentavo:"Sužaidėme geriau rungtynių pabaigą, padėjo sirgalių palaikymas ir džiaugiamės visais savo vyrais".

Rezultatyviausiai "Vėdisana & Koluna" komandoje žaidė A.Giedraitis 28 taškai, 21 tašką pridėjo M.Šateika taip pat 14 pelnė T.Dudzevičius.

"Kėdainių: komandoje pasižymėjo L.Valuckas pelnęs 40 taškų, M.Dilys 23 taškai, 11 pridėjo M.Šležys ir paskutinius 8 taškus pelnė K.Zinkus.

"Libora" po pratęsimo palaužė "Kėdainių" komandą (video) (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Kėdainiai" ir antrą kartą nugalėjo "Liborą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Libora" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)"Krepšinis.net" nugalėjo "Vėdisaną & Koluną" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:28 val.)"Kėdainiai" šventė pergalę svečių aikštelėje (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:00 val.)"Baltvesa" nepasigalėjo "Kėdainių" (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 17:46 val.)"Akis" nepakankamai pasipriešino "Kėdainių" komandai (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 19:25 val.)Sėkmingiau sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Kėdainių" pergalę (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 19:06 val.)Nesunki ir pelnyta "Vėdisana & Koluna" komandos pergalė (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)