LSU - VERSLAS VERSLUI vs KORYS (64:84)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Korys'' įveikė ''LSU - Verslas Verslui'' ir užsitikrino pirmąją vietą ''G'' grupėje

2013 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 21:14 val., peržiūros: 2295

Šiandien, kovo 14d., ''Ąžuolo'' katalikiškoje vidurinėje mokykloje vyko KKL ''C'' lygos, ''Didžiosios'' taurės ''G'' pogrupio kova dėl pirmosios vietos grupėje. ''LSU – Verslas Verslui'' namuose priėmė ''Korio'' ekipą. Kaip ir buvo galima tikėtis, ekipos demonstravo greitą, atkaklų ir akiai patrauklų krepšinį. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkams teko vytis ''Korio'' ekipą. Po pirmojo ketvirčio ''Korys'' buvo priekyje keturiais taškais 16-20, bet antrajame ketvirtyje šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai 35-34. Antroje susitikimo pusėje šeimininkų priekinė linija pradėjo braškėti ir ''Korys'' išsiveržė dešimčia taškų 50-60. Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, kurie nekrito ir skirtumas išaugo iki dvidešimt trijų taškų. Susitikimo pabaigoje šeimininkai suapvalino savo deficitą iki dvidešimties taškų 64-84. Po šios pergalės ''Korio'' ekipa užsitikrina pirmąją vietą ''G'' grupėje, o ''LSU – Verslas Verslui'' vieta grupėje sprendžiasi kitame susitikime, kuriame susitinka ''Akademijos'' ir ''Darbo'' ekipos.

Susitikimas prasidėjo keturiais iš eilės ''Korio'' ekipos taškais. Šeimininkai neleido toli pabėgti ir savo taškų kraitį atidarė tritaškiu metimu (3-4). Įpusėjus kėliniui šeimininkų deficitas buvo pasiekęs septynis taškus (8-15). Kėlinio pabaigoje šeimininkai buvo priartėję iki minimumo (16-17), bet paskutinės atakos buvo sėkmingos ''Korio'' ekipai, kuri padidino persvarą iki keturių taškų 16-20.

Antrojo susitikimo pirmoje pusėje priekyje vis dar buvo ''Korio'' ekipa (25-28). Antroje pusėje ''LSU – Verslas Verslui'' ekipai pavyko atsigriebti ir sužaisti sėkmingą atkarpą 7-2 ir ji persvėrė rezultatą savo naudai (32-30). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai įmetė tritaškį, o ''Korio'' ekipa pridėjo keturis taškus ir po dviejų kėlinių priekyje buvo ''LSU – Verslas Verslui'' ekipa rezultatu 35-34.

Antroje susitikimo pusėje abi ekipos žengė lygiai iki ketvirčio vidurio, kai ''Korio'' ekipai pavyko susigrąžinti iniciatyvą ir po 10-3 atkarpos persverti rezultatą (41-48). Po trečiojo ketvirčio ''Korio'' ekipa turėjo jau solidesnę dešimties taškų persvara 50-60.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai degė didžiuliu noru laimėti ir iš to didelio noro gavosi šnipštas. Pradėjo klysti aikštės viduryje atlikdami perdavimus, daug tritaškių metimų skriejo pro šalį ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki dvidešimt trijų taškų ( 55-78). Susitikimą užtikrintai laimėjo ''Korio'' ekipa rezultatu 64-84.

Po pergalės ''Korio'' ekipos treneris G.Smuikys sakė: „ Puiki pergalė, gal pagaliau emociškai susikaupė komanda, mums šios pergalės reikėjo labiau emociškai. O šiaip nervingos rungtynės, išnaudojom savo aukštaūgius, trečiajame kėlinyje patempėme iki dešimt taškų ir varžovas pradėjo nervintis. Jei butume žaidę lygiai iki paskutinių minučių nežinau kaip būtų pasibaigę.“

''LSU – Verslas Verslui'' treneris G.Timofejevas sakė: „ Nesusirinko žaidėjai, mūsų lyderis susitraumavęs ir pralošėm. Šiemet buvom juos įveikę, bet šiandien trūko mums žaidėjų. Toliau play off'ai žiūrėsim kaip čia bus.“

''LSU – Verslas Verslui'' ekipoje naudingiausi buvo: I.Birbalas ( 19 tšk. 19 atk.k. 32 naud.b.) L.Martinaitis ( 14 tšk.) L.Eglinskas ( 11 tšk.)

''Korio'' ekipą į pergalę vedė: P.Žukaitis ( 27 tšk.) D.Balkus ( 22 tšk.) D.Pugžlys ( 16 tšk.)

Kiek netikėtai ''Darbas'' įveikė ''LSU - Verslas Verslui'' (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 16:39 val.)''Korys'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių iškovojo pergalę prieš ''Akademija'' (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)''Korys'' išvargo dramatišką pergalę (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"LSU - Verslas Verslui" išsikovojo vietą aštuntfinalyje (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)"Korys" po didžiosios pertraukos palaužė "LSU - Verslas Verslui" dvasią ir žengė į kitą etapą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:46 val.)''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:56 val.)"LSU - Verslas Verslui" įrodė savo pranašumą prieš "ASU" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:45 val.)"LSU - Verslas Verslui" nepersistengdami sutriuškino BC "Ambi" (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"LSU-Verslas verslui" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"LSU - Verslas Verslui" vos išnešė sveiką kailį iš "Kauno NTI - PN" valdų (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)