ARV - AUTO vs AGAVA (78:81)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"Agava" iškovojo antrąją pergalę

Dominykui Jasinskui teko kovoti prieš buvusį bendraklubį Paulių Daukantą
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 3278
Šį trečiadienį "Mažosios Mero Taurės" C pogrupyje "ARV-Auto" savoje aikštėje priėmė "Agavą". Tris kėlinius šeimininkai turėjo nežymią persvarą. Visgi agaviečiai parodė charakterį ir paskutiniajame ketvirtyje sugebėjo palaužti priešininkus bei iškovoti kiek netikėtą pergalę rezultatu 78:81.

Susitikimas prasidėjo aštuoniais "sausais" "ARV-Auto" taškais. "Agavos" žaidėjams pradėjus rinkti taškus aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo dviem taškais – 21:19.

Ir antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – vyravo greitas gražus krepšinis. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 43:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje abiejų komandų krepšininkai atakavo praktiškai be klaidų. Ketvirčio viduryje svečiai suaktyvino savo žaidimą ir spurtavę 12:4 pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį. "ARV-Auto" ekipoje sunkiu momentu iniciatyvos ėmėsi
Linas Lukoševičius, kuris savo komandai pelnęs 10 taškų iš eilės vėl nusvėrė dvikovos svarstykles šeimininkų naudai. Prieš paskutinįjį ketvirtį "ARV-Auto" turėjo keturių taškų pranašumą – 64:60.

Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai pelnę penkis "sausus" taškus ir tuo pačiu išsiverždami į priekį. Vyko arši kova dėl kiekvieno aikštės centimetro, pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Paskutiniajam kėlinukui artėjant į pabaigą "Agava" pelnė aštuonis taškus be atsako ir taip įgijo šioms rungtynėms pakankamai solidžią šešių taškų persvarą. "ARV-Auto" po šio skaudaus priešininkų smūgio dar bandė kovoti dėl pergalės. Iki susitikimo pabaigos likus vos trims sekundėms trimis taškais pirmavo "Agava" ir šeimininkai turėjo kamuolį. Visgi tritaškis Vitalijaus Cholopovo metimas skriejo pro šalį ir svečiai šventė pergalę rezultatu 78:81.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Vacys Žabas kalbėjo: "Sunkios rungtynės. Pergalę lėmė varžovų nuovargis. Antroje pusėje pagreitinom žaidimą ir "ARV-Auto" lyderiai pavargo, o mūsų žaidėjai jaunesni bei fiziškai labiau pasiruošę".

"ARV-Auto" gretose dvigubą dublį atliko Linas Lukoševičius – 35 taškai, 13 atkovotų kamuolių. 16 taškų pelnė Vitalijus Cholopovas, 10 – Paulius Daukantas.

"Agavos" ekipoje rezultatyviausias buvo Dominykas Jasinskas (8 atkovoti kamuoliai) įmetęs 28 taškus. Dvigubą dublį atliko Almantas Sutkus – 19 taškų, 13 atkovotų kamuolių. 14 taškų surinko Marijus Dimša, 13 – Audrius Šalaševičius.

"ARV-Auto" rungtynių teisėjams skyrė po 7, "Agava" po 9 balus.
"Agava" "Mažąją Mero Taurę" pradėjo pergale (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:10 val.)Įtikinama "Caravelle Team" pergalė (2007 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"ARV-Auto" pergalingai pradėjo "Mažąją Mero Taurę" (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Agavos" pergalė pareikalavo daug pastangų (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)Pirmoji "Idomus" pergalė eliminavo "ARV - Auto" iš "Mažosios Mero Taurės" (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:22 val.),,Daug nervų kainavusi ,,Koalicijos" pergalė" (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 14:21 val.)