ICE vs VAIŠVYDAVA (66:48)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

"ICE" šventė dar vieną pergalę

2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 2914

Sekmadienį, Lapkričio 4 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp "ICE" (šeimininkai) ir "Vaišvydava" (svečiai) ekipų. Pirmus du kėliniu vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų ir trečiam kėliniui artėjant į pabaigą skirtumas pasiekė dvi ženklią taškų ribą, o ketvirtajame kėlinuke dar labiau išaugo, rezultatas po rungtynių – 66:48 (16:15, 12:15, 20:8, 18:10).

Pirmą ketvirtį dvitaškiu pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas K.Petrauskas, tačiau netrukus, T.Baumila atsakė dvitaškiu su pražanga ir svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis bei nei vienai iš komandų nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai sužaidė kelias sėkmingas minutes ir po pirmo kėlinio sugebėjo įgyti minimalią persvarą. Šiame ketvirtyje šeimininkus į priekį vedė K.Jankaitis pelnęs septynis taškus, o svečių gretose išsiskyrė N.Dunčikas pelnęs penkis taškus. Rezultatas po kėlinio – 16:15.

Antrajame ketvirtyje vėl vyko kova taškas į tašką. Tačiau kėliniui jau įpusėjus svečiai surengė spurtą 0:9 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Spurto iniciatorius buvo K. Valiulis pataikęs du dvitaškius ir A.Linkus smeigęs tritaškį. Bet kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo surengti spurtą 6:0 ir sumažinti skirtumą iki dviejų taškų. Daugiausiai prie šio šeimininkų spurto prisidėjo V.Ginevičius pelnęs keturis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 28:30.

Trečią kėlinuką šeimininkai pradėjo keturiais iš eilės K. Petrausko taškais. Vėliau sekė dar keturi šeimininkų taškai ir jie pradėjo didinti savo pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą sužaisdami atkarpą 7:0. Skirtumas pasiekė dešimties taškų ribą. Tuo tarpu svečiai šiame ketvirtyje sugebėjo sukrapštyti tik aštuonis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 48:38.

Ketvirto kėlinio pradžia tiesiog pribaigė svečių komandą. Šeimininkai sugebėjo pataikyti keturis tolimus metimus per kelias minutes ir surengti spurtą 14:2, tai jiems leido įgyti dvidešimt dviejų taškų pranašumą. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo du tritaškius pataikęs R.Vosylius. Vėliau viskas buvo tik formalumas, šeimininkai nebeleido savo varžovams labiau pakovoti ir iškovojo pergalę. Rezultatas po rungtynių – 66:48.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris, Tomas Jonkus sakė: „Šiandien man ypatingai patiko mūsų gynyba, nes dirbo labai aktyviai. Dėl to buvau labai sužavėta komanda. Šiandien turėjo dvylika žmonių, visus juos panaudojau ir tai visai gerai pasiteisino. Aišku pradžioj buvo sunku, labai nepataikėm tritaškių, turbūt pirmoje pusėj nesugebėjo pataikyti nei vieno jei neklystu ir tas iš tikro mus truputį glumino bei suteikė varžovams šansų laikytis lygiai. O antroje pusėje aišku pasijuto varžovų nuovargis, kuriuo mes ir pasinaudojom. Taip pat keliems metikams atsirišo tritaškis ir rezultatas iš karto šoktelėjo. Visai neblogai pradėjo sezoną, tikiuosi ir toliau taip viskas klostysis .“

Svečių komandos treneris, Audrius Linkus kalbėjo : "Galbūt nesitikėjom tokio varžovų spaudimo. Bet jie atrodė stipresni, matosi, kad kartu žaidžia, gal ir treniruojasi, nes naudoja įvarius derinius, tikriausiai kažką bandys pasiekti šiame sezone. O mes tiesiog susirenkam pažaisti ir gerai praleisti laiką, tokie ir bus mūsų šio sezono tikslai.“

Šeimininkus į pergalę vedė Kęstutis Petrauskas 12 tšk., Rimantas Vosylius 10 tšk., Aleksandras Gubaras 9 tšk.

Svečių komandoje naudingu žaidimu išsiskyrė Naglis Dunčikas 17 tšk., Audrius Linkus 13 tšk., Nerijus Bijaminas 6 tšk.

"ICE" šešetukas pasiekė sunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Vaišvydava" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 00:26 val.)"ICE" antrąjį turą pradėjo įtikinama pergale (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:56 val.)"Ice" krepšininkai BC "Sporto fėjai" priešinosi vos vieną kėlinį (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)"ICE" metė iššūkį grupės lyderiams, bet pergalės iškovoti nesugebėjo (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:58 val.)Sunkiai pasiekta "ICE" pergalė (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 21:14 val.)"Kauno Technikos Kolegija" išbarstė persvarą ir pralaimėjo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 02:19 val.)"Ice" žaibišku puolimu nukovė "Galerą" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Ice" nesunkiai "užšaldė" "Trobą" ir žengė į kitą etapą (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 23:11 val.)Puikiai startavę "Ice" krepšininkai išsivežė pergalę iš Prienų (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 06:19 val.)