KAUNO AUTOBUSAI vs LKKA ATLETAS (122:77)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 sausio 18 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Neįveikiamieji „Autobusai“ toliau traiško varžovus (video)

2010 sausio 18 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 7932

Pirmadienio vakarą energijos sporto salėje susitiko šeimininkų Kauno „Autobusai“ ir svečių LKKA „Atletas“ ekipos. Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai parodė, kas yra šių rungtynių favoritai ir visas varžybas diktavo savo sąlygas, bei šventė eilinę pergalę rezultatu 122:77.

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos pasikeitė taikliomis atakomis, bet po to sekė šeimininkų spurtas 13:0, o tai varžovus išmušė iš vėžių. Kėlinio viduryje varžovai dar sušvelnino rezultatą 12:21, tačiau tada Kauno „Autobusai“ vėl pradėjo tolti, o pasibaigus pirmajam kėliniui jie buvo priekyje 35:16.

Antrasis kėlinys ir toliau nieko gero nežadėjo LKKA „Atleto“ komandai. Jie dažnai klydo , o šeimininkai puikiai tuo naudojosi. Puikiai kovodami ir gindamiesi šeimininkų krepšininkai ir toliau tolo nuo varžovų, o kėliniui pasibaigus priekyje buvo jau triuškinančia persvara 69:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atsipalaidavo, o svečiai pradėjo mažiau klysti. Nors tai neatnešė jokios naudos svečių ekipai, nes šeimininkai nors ir atsipalaidavę, neleido sumažinti skirtumo. Šiame kėlinyje netrūko daug gražių atakų, bei galingų Evaldo Dainio dėjimų. Taigi po trijų kėlinukų šeimininkai priekyje 94:52.

Paskutinis kėlinys liko tik formalumas, kurį šeimininkai užbaigė neatleidę vadelių. Svečiai vis dar nenuleido rankų ir puolė kiek tik turėjo jėgų, bet vis gi jau nieko naudingo padaryti nepavyko. Taigi Kauno „Autobusai“ iškovojo dar vieną pergalę 122:77.

Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė Darius Lugauskas 29 taškai, 10 atkovotų kamuolių , jam gerai talkino Evaldas Dainys 25 taškai ir 15 rezultatyvių perdavimų, nemažai prisidėjo ir Eitvidas Juškevičius surinkęs 19 taškų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Paulius Čeičys surinkęs 17 taškų, jam gerai talkino Tomas Urbonas surinkęs 16 taškų ir atkovojęs 8 atšokusius kamuolius.

Kauno „Autobusu“ treneris po varžybų sakė, kad „Pirmieji du kėliniai buvo labai lengvi, laimėjom didele persvara, o antroje pusėje gavosi toks linksmas žaidimas, buvo gražių metimų, tritaškių, taip pat Dainio dėjimų į krepšį, šiaip lengvos varžybos, o ryt laukia rimtas mūšis su „Banga“.“

LKKA „Atletas“ trenerė teigė, jog: „Skirtumas tikriausiai parodo, kad rungtynės tikrai nemūsų, aš manau, kad jaunimas per daug žalias ir per mažai entuziazmo rodo, jie neturi savigarbos, aš manau, kad šitaip pasirodyti be jokio pasipriešinimo, manau jog nėra čia daug ką pakomentuoti.“

„Kauno Autobusai“ ir toliau skina pergales (video) (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš galingai žaidusia Prienų ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:55 val.)"Kauno Autobusai" nemažina apsukų (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 23:00 val.)"Kauno autobusai" šluoja vieną varžovą po kito (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:19 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Autobusai“ įrodė savo pranašumą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno autobusai" sulaukė nemažo varžovų pasipriešinimo, tačiau iškovojo eilinę pergalę (video) (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Kauno Autobusai" be vargo įveikė "Sabonio KM 93 - Lewis" (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:53 val.)Po įtemptos kovos pergalę iškovojo "Banga" (video) (2010 sausio 19 d., antradienis, 20:53 val.)Dar viena Kauno „Autobusai“ pergalė (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)Sunkiai iškovota „Autobusu“ pergalė prieš ambicinguosius „Akropolio“ krepšininkus (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 23:07 val.)