ECOBALTIC vs ARENA (65:53)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Ecobaltic" šventė pirmąją pergalę

2007 balandžio 04 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 3300
Šį vakarą (04.04), „Kauno švaros“ sporto salėje susitiko vietos „Ecobaltic“ bei „Arenos“ ekipos. Atkakliose varžybose pergalę, geriau sužaidę ketvirtąjį kėlinį, rezultatu 65:53, iškovojo šeimininkai .

Dvikovos pradžioje šeimininkams buvo pavykę pabėgti į priekį 8:3, tačiau svečiai susiėmė ir ne tik kad pasivijo varžovus bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 11:10. Tiek viena tiek kita ekipa darė apmaudžias klaidas. Po pirmojo kėlinio trimis taškais priekyje buvo „Arena“.

Antrasis ketvirtis nieko nesiskyrė nuo pirmojo. Komandos rungtyniavo taškas į tašką nenusileisdama viena kitai. „Ecobaltic“ krepšininkams buvo pavykę įgyti penkių taškų atotrūkį, tačiau kėlinuko pabaigoje du taiklūs Martyno Juchenvičiaus tritaškiai iš eilės sugrąžino svečiams dviejų taškų persvarą – 32:30.

Po pertraukos komandos rungtyniavo labai šiurkščiai. Žaidėjai buvo stabdomi pražangomis. Nenuostabu kad dauguma taškų buvo renkama baudos metimais. Laimėję šią rungtynių dalį minimalia persvara, šeimininkai priešininkams paliko vos vieno taško pranašumą.

Lemiamajame ketvirtyje žymiai sėkmingiau pradėjo žaisti „Ecobaltic“ krepšininkai. Labai sėkmingai gindamiesi, jie pradėjo po truputį tolti nuo oponentų. Leidę svečiams įmesti tik 8 taškus, šeimininkai šventė galutinę pergalę rezultatu 65:53.

„Ecobaltic“ trenerė teisėjams skyrė po 9 balus, o „Arenos“ vadovas arbitrus įvertino po 8.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo 28 taškus pelnęs, 8 kamuolius atkovojęs ir net 14 pražangų išprovokavęs K.Rainys ( 12 naud.kfc.). Jam gerai talkino N.Čereška, įmetęs 22 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir išprovokavęs 9 pražangas ( 24 naud.kfc.).

„Arenoje“ pasižymėjo Martynas Juchnevičius ir Rokas Pumputis, atitinkamai pelnę 16 ir 10 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų trenerė Lina Maziliauskaitė teigė: „Lengvos rungtynės. Sunkiai sekėsi puolimas. Ypač nekrito komandos lyderiui K.Rainiui. Tai ir buvo pagrindinė priežastis dėl ko laimėjome tik 12 taškų“.
Antroji "Eurolexis" pergalė iš eilės (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 22:42 val.)Pirmoji "Karūnos" pergalė (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:07 val.)"Arenos" debiutą apkartino pralaimėjimas (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Pogrupio varžybas "Karūna" pabaigė pergale (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:11 val.)"AKS & Nekturtas"toliau pergalingai žygiuoja Mažojoje Mero taurėje (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)"Eurolexis" nepasigailėjo "Arenos" krepšininkų (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 17:35 val.)