BIRŠTONO SC - OLIMPAS vs LITUANICA (88:69)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

"Birštono SC - Olimpas" nepasigailėjo "Lituanicos"

2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 18:17 val., peržiūros: 2146

2012 gruodžio 8 dieną, Birštono gimnazijoje, C lygos rungtynėse susitiko "Birštono SC – Olimpas" (šeimininkai) ir "Lituanica" (svečiai). Pirmus du kėlinius viena koja priekyje buvę šeimininkai, trečiąjame kėlinyje tiesiog nokautavo varžovus, o ketvirtąjame tiesiog išlaikė saugų atstumą ir laimėjo rungtynes užtiktintu rezultatu – 88:69.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliais M.Knyšiaus baudos metimais. Į tai dvitaškiu plius baudos metimas atsakė Henrikas Butkus ir Lituanica išsiveržė į priekį. Septynis taškus paeiliui surinko Olimpas, o į tai vos vienu baudos metimu iš keturių atsakė svečiai ir rezultatas 9:4. Dar šešis taškus surinko šeimininkai, o dvim atsakė svečiai ir skirtumas padidėjo iki devynių – 15:6. Tris taškus per dvi minutes surinko svečiai ir šiek tiek sumažino atsilikimą -15:9. Po keturis taškus surinko komandos ir skirtumas liko nepakitęs. Kėlinį geriau užbaigė Birštoniečiai ir po jo – 24:15 jie priekyje.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų dvitaškiu, į kurį svečiai atsakė keturiais taškais paeiliui – 26:19. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet trumpą atkarpą 6:3 laimėjo Olimpo ekipa ir padidino skirtumą iki dviženklio pirmą kartą šiose rungtynėse – 34:24. Toliau jau sėkmingesnė svečių atkarpa – 8:4 ir skirtumas aptirpo iki šešių – 38:32. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė šeimininkai ir prieš ilgają pertrauką – 44:35.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo nebejuokaudami ir staigiai šovė į priekį ir nurūko – 54:35. Taškų badą svečiams nutraukė Donatas Maciulevičius, tačiau šeimininkai nė nemanė sustoti ir dar pelnė devynis taškus paeiliui – 63:37. Dvitaškį su pražanga pelnė Donatas Zalobaitis, o tritaškiu atsakė Osvaldas Brazdžionis ir skirtumas vis dar 26 taškai. Komandos apsikeitė po du taškus, o per kitą minutę ir dar po du, o kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė Henrikas Butkus ir po trijų kėlinių – 70:45.

Ketvirtą kėlinį po 4 taškus apsikeitė komandos, o tuomet svečiai spurtavo 11:2 ir skirtumas aptirpo iki šešiolikos – 76:60. per kitas tris minutes komandos pelnė atitinkamai vos du ir keturis taškus ir skirtumas jau tik keturiolika taškų – 78:64. Tačiau iki rungtynių pabaigos sensacija neivyko ir Birštono SC – Olimpas iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 88:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Gerai tai kad išlošėm, kadangi ir mum ir jiems tai buvo labai svarbios rungtynės kadangi tiek mes tiek jie turėjom po lygiai pergalių. Iš blogosios pusės žvelgiant, labai stabilumo trūksta, atrodo jau nutolstam, o čia pat vėl varžovai pasiveja.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Justinas Tamošiūnas (13), Nerijus Verseckas (12, 13 atk. kam., 21 naud. bal.), Mindaugas Knyšius (12, 8 rez. perd., 5 išpr. pr.), Tadas Miliūnas (12), Mangirdas Knyšius (11, 6 išpr. pr.), Osvaldas Brazdžionis (11) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Donatas Maciulevičius (17), Henrikas Butkus (13, 6 rez. perd., 7 išpr. pr.), Andrius Okulič-Kazarinas (10), Rimvydas Miliauskas (10) taškų.

Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Birštono SC - Olimpas" neturėjo daug vargo su "Remza & Irmco" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:47 val.)Birštono SC "Olimpas" be gailesčio sutriuškino SK "Neveronis" (2013 sausio 15 d., antradienis, 00:32 val.)"Birštono SC - Olimpas" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:05 val.)"Birštono SC - Olimpas" ketvirtame kėlinyje įevikė "Trobą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:08 val.)"Birštono SC - Olimpas" tik paskutiame kėlinyje palaužė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Birštono SC - Olimpas" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:40 val.)Birštono "SC-Olimpas" tęsia pergalingą žygį (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 22:09 val.)Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Remza & Irmco" komandą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:57 val.)Birštono "SC-Olimpas" nukovė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 16:41 val.)